Rynek Społeczności Steam

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Community Market Banner.png
W ramach naszych nieustannych wysiłków w celu zmarnowania wszystkich pieniędzy świata na rzecz Czapek Team Fortress, wydajemy Rynek Steam w wersji Beta! Rynek powinien ułatwić wymiany w każdym stopniu: Gracze szukający danego przedmiotu będą mieli możliwość znalezienia go, a ludzie chcący je sprzedać będą mogli to zrobić znacznie szybciej, a najlepsze jest to, że ułatwiliśmy przekładanie grania w Team Fortress 2 na kupowania gier na Steam.
Oficjalny Blog TF2

Rynek Społeczności Steam to mała strona, umożliwiająca graczom wymianę przedmiotów z innymi graczami za pomocą pieniędzy z Portfela Steam.

Przedmioty mogą zostać wystawione za pewną sumę pieniędzy, którą sprzedawca chce otrzymać albo ma zapłacić. Wszystkie wystawione przedmioty mają dodatkowe opłaty. Opłata Dota 2/Team Fortress 2 wynosi 10% od kwoty, którą sprzedawca dostaje, a opłata transakcji Steam 5%, co łącznie daje 15% opłat. Aby sprzedać przedmiot na Rynku Społeczności Steam, użytkownik musi kupić najmniej jeden przedmiot na Steam'ie co rok, a następnie zaczekać 30 dni po kupieniu aby rozpocząć sprzedawanie i kupowanie. Dodatkowo, użytkownik musi mieć konto premium w Team Fortress 2, aby sprzedawać związane z nim przedmioty.

Rynek Społeczności Steam jest aktualnie w wersji otwartej beta i wspiera przedmioty z Team Fortress 2 oraz Dota 2: narzędzia, bronie świąteczne i Robobójcy, a także przedmioty w jakości Oryginał i Klasyk. Aktualizacja Rynku dodała opcję sprzedawania zaproszeń do gry Dota 2.


Obsługiwane przedmioty

Rynek jest aktualnie ograniczony do broni świątecznych i Robobójcy, przedmiotów w jakości Oryginał i Klasyk, oraz różnego typu narzędzi.


Zobacz też