Co kryje się w pudełku śniadaniowym?

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Doskonałe!
Szpieg o jakości zabawek

Co kryje się w pudełku śniadaniowym? jest przedmiotem działania wręczonym tym, którzy kupili replikę Kanapki (w skali 1:1) wyprodukowaną przez ThreeA podczas Comic-Conu San Diego 2012 (angielski) lub podczas limitowanej sprzedaży 7 Grudnia 2012 roku, 17 Października 2013 roku oraz 19 Kwietnia 2014 roku w sklepie Valve (angielski) i wpisali promocyjny kod na Steam. Wygląda jak fioletowy prezent w limonkowe groszki przewiązany wstążką w kolorze fuksji. Przywiązana jest do niego etykieta z nazwą ze znakiem zapytania.

Umożliwiono otworzenie go w Aktualizacja z 21 września 2012. Robokanapka i Odznaka Potrójnego A w jakości oryginalnej są przyznawane, kiedy pudełko zostaje otworzone.

Dystrybucja

  • Na konwencji około 300 figurek "Companion Square" zostało sprzedanych wraz z 300 replikami Kanapki.[potrzebny cytat]
    • Ze względu na problem z designem Kanapki w skali 1:1 wydanej podczas Comic-Conu, znacząca liczba papierowych talonów z kodem promocyjnym przepadła.[potrzebny cytat] Ten problem z opakowaniem został naprawiony w edycji sklepowej Valve, gdzie papierowy talon zastąpiono plastikiem i uszczelniono bardziej opakowanie.
  • Około 200 dodatkowych replik Kanapek zostało wydanych w sklepie Valve (angielski) 7 Grudnia 2012 roku. Opakowanie tych replik zostało oznaczone jako "Edycja Sklepowa Valve" i zawierały one plastikowy talon z kodem promocyjnym zamiast papierowego; Poza tym, nic nie zostało zmienione. To limitowane wydanie sprzedało się w kilka godzin.
  • 17 Października 2013 roku, specjalna edycja "Omnomnomed" Kanapki została wydana w sklepie Valve (angielski). Te repliki sprzedały się w krócej niż dzień.
  • We wczesnych godzinach 19 Kwietnia 2014 roku, specjalna edycja "Omnomnomed" Kanapki została wydana ponownie w sklepie Valve (angielski). W przeciwieństwie do poprzedniego wydania tej edycji, nie sprzedała się w krócej niż dzień.

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 10 lipca 2012

  • [Nieudokumentowane] Dodano "Co kryje się w pudełku śniadaniowym?" do gry.

Aktualizacja z 21 września 2012

  • Umożliwiono otworzenie "Co kryje się w pudełku śniadaniowym?".

Galeria

Zobacz też