Halloween/pl

From Team Fortress Wiki
< Halloween
Revision as of 13:50, 9 November 2010 by Szumin (talk | contribs) (Halloween/pl-translated)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

Halloween jest corocznym świętem obchodzonym 31 października każdego roku. Mimo, że wpływy są najsilniejsze w Ameryce Północnej, Halloween jest obchodzone na całym świecie.

W dniach poprzedzających Halloween Valve wypuszcza aktualizację do Team Fortress 2 związaną z tym wydarzeniem, które w grze jest obchodzone od 2009. Valve dopiero niedawno wprowadziło motyw Halloween do Team Fortress 2, prawdopodobnie wynika to z utraty połączenia Team Fortress 2 ze światem zewnętrznym, przez Rodzinę Mann.

Przerażające wydarzenie z Team Fortress 2 - Nawiedzone Halloween

Osobny artykuł: Aktualizacja z 29 października 2009

Wydane 29 października 2009 roku Przerażające wydarzenie Halloweenowe było pierwszą specjalną aktualizacją i wydarzeniem w Team Fortress 2. Aktualizacja dodała stworzoną przez społeczność mapę Harvest w obu wersjach, standardowej i Halloweenowej, wydano także Lekko Niepokojącą Maskę Halloweenową, Upiorny Cylinder, Bomby dyniowe, Dynie Halloweenowe, Straszną Drwinę, Ducha, oraz pakiet 5 Strachosiągnięć. Całe wydarzenie trwało od 29 października do 9 listopada 2009.

Scream Fortress

Osobny artykuł: Scream Fortress

Aktualizacja z 27 października 2010 nazwana Scream Fortress, jest drugimi corocznymi obchodami Halloween w Team Fortress 2. Aktualizacja wprowadziła szereg nowych przedmiotów i map. Dwie nowe mapy zwycięzców Konkursu Art Pass zostały wprowadzone: halloweenowa mapa Mann Manor i jej standardowa wersja Mountain Lab. Mapa Mann Manor wprowadziła Nawiedzone prezenty halloweenowe oraz Bezkonnego Bezgłowego Jeźdźca, wykorzystano także ponownie Bomby Dyniowe i Dynie Halloweenowe z ubiegłego roku oraz Straszną Drwinę. Dodano także nowy zestaw osiągnięć - Duchosiągnięcia.

Tegoroczne wydarzenie wprowadziło masę nowych przedmiotów: Nawiedzony metal ze złomu, niezwykły Ścinacz Głów Bezgłowego Bezkonnego Jeźdźca, Terkotki, Maski Halloweenowe, Maskę Saxtona Hale'a, Głowę Bezkonnego Bezgłowego Jeźdźca, Juju Voodoo, Mrożącą Krew w Żyłach Czachę oraz dwa kapelusze wykonane przez społeczność: Czerep Frankeisteina i Makabryczny Rozłupywacz.

Dodatki nie związane z Halloween, które wprowadzono do gry to: Etykiety z opisem, Zestawy do pakowania, i Bombowy Skoczek.