Administrátorka

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Administrátorka v ovládací místnosti.

Administrátorka (vlastním jménem Helen[1], příjmení neznámé.), také známá jako Oznamovatelka se stará o záležitosti jak RED a BLU, tak i TF Industries. Ona je ten tajemný a neznámý hlas, který oznamuje důležité příkazy a události během boje. Letitá, geniální a zlem skrz na skrz prolezlá žena. Má ostrý pohled a ještě ostřejší jazyk, který přikazuje naprostou a neochvějnou věrnost, nebo.... Obvykle projevuje něco mezi lehkým vztekem a několika stupni hořkého zklamání.

Role a povinnosti

Schovaný obraz v Mann Manor.

Administrátorka má značný vliv a moc. Kdysi panovala představa, že jí patří společnosti RED i BLU, později však bylo odhaleno, že Blutarch i Redmond Mannovi jsou stále naživu díky život prodlužujícím strojím Radigana Conaghera. I přes jejich pokračující existenci není ani jeden z nich schopný vedení své společnosti, za oba tak vládne Administrátorka. To znamená, že ovládá vlády celého světa. Snaží se udržet své činnosti v utajení, ovládá dění ze zákulisí a rychle, s extrémní zaujatostí likviduje vše, co by mohlo vyvolat jakoukoli pozornost.

Komunikuje s oběma týmy jediným mikrofónem, který je připojen k hlavnímu ovládacímu panelu. Pomocí ovládání velké soustavy zástrček a zásuvek se může napíchnout na různé komunikační kanály, včetně těch, kterými může oslovit celý modrý i červený tým. Její zprávy vysílá systém reproduktorů Alarm-O-Tron 5000, který je zároveň připojen k tabuli se světelnou signalizací, která může poukázat na spoustu situací (například RED Spy - In Base). Veliká soustava monitorů před jejím ovládacím panelem jí dovoluje neustále bedlivě střežit veškeré události. Přesný důvod proč nechává proti sobě na smrt bojovat žoldáky společností, které ovládá zůstává utajen.

Administrátorká má také několik zaměstnanců, například loajální slečnu Paulingovou.


Vzhled

Její vzhled má dlouhou historii, začalo to fanouškovským zobrazením od umělce jménem Makani, který jej rozšířil po internetu, kde se stal poměrně populárním. Později byl kreslíř pozván k Valve a o mnoho měsíců později se téměř identická tvář objevila po boku Zephaniana Manna u jeho smrtelné postele při Halloweenském Speciálu. Nakonec se 9. prosince 2009 objevil obličej administrátorky s Makaniho designem a lehkou úpravou oblečení.

Drobnosti

Makaniho původní zobrazení.
Karta Administrátorky v Poker Night at the Inventory.
  • Podle Saxtona Halea má slabost pro cigarety a časopis Punishment Monthly.
  • Administrátorku namluvila Ellen McLain, která také namluvila hlas GLaDOS v Portalu a Overwatch Dispatcher ve hře Half-Life 2.
  • Administrátorka občas píše na Oficiální blog TF2, obvykle jako kritiku vůči hráčům, například za používání externích programů pro odemykání achievementů.
  • Administrátorka je jediná nehratelná postava, která se objevuje při normální hře (pokud nepočítáme duchy Zephaniahna Manna a Silase Manna).
  • Demoman o ní mluví jako o "Naštvaný ženský, co na nás pořád řve, když bojujeme." [2]
  • Ve hře Poker Night at the Inventory se její obrázek objevuje jako jedna z karet - diamantová královna v balíčku "Poker Night".

Zhlédněte také

Reference

Externí odkazy