Plecak (Classic)

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Plecak (Classic)
Backpack (Classic) image
Typ znajdźki: Zdrowie

Plecak jest znajdźką z Team Fortress Classic. Zawiera on amunicję, pancerz i zdrowie. Ilość przedmiotów znajdujących się w plecaku zależy od mapy. Niektóre plecaki mogą także zawierać granaty, ale jest to całkowicie zależne od mapy.

Plecaki mogą zostać upuszczone przez gracza na własne życzenie poprzez komendę. Są także automatycznie upuszczane po śmierci gracza. Plecaki upuszczone przez gracza za życia zawierają wszystkie rodzaje amunicji z wyjątkiem granatów. Osoba, która wyrzuciła plecak, nie może korzystać z amunicji, której używa (jak na przykład gwoździe dla Żołnierza), podczas gdy plecaki upuszczone przez martwych graczy dostarczają użytkownikowi wszystkie rodzaje amunicji poza granatami.

Team Fortress 2

Plecak nie występuje jako broń w Team Fortress 2, ponieważ został zastąpiony przez znajdźki z amunicją i zdrowiem. Jednakże planowano wprowadzenie podobnego przedmiotu dla Skauta, lecz został on odrzucony. Żyjący gracze nie mogą upuszczać amunicji, ale muszą ją pozyskiwać z martwych graczy poprzez podnoszenie ich broni.

Galeria