Ledwie nadtopiony kondensator

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Było blisko!.
Inżynier po znalezieniu swojego nietkniętego skarbu

Ledwie nadtopiony kondensator jest przedmiotem kosmetycznym dla wszystkich klas. Widnieje na nim napis '6.22V1800'. Podobnie jak Uszkodzony obwód drukowany, nie zmieni wyglądu klasy gdy zostanie wyposażony. Wraz z Ognioodpornym sekretnym pamiętnikiem, nie został on wizualnie zmieniony przy aktualizacji Pyromanii i nie został usunięty w Aktualizacji z 11 lipca 2012.

Został on dodany w Aktualizacji z 19 czerwca 2012, pod nazwą "Uszkodzony kondensator", jako przedmiot używany do wytwarzania. Po Aktualizacji z 11 sierpnia 2012, Ledwie nadtopiony kondensator stał się przedmiotem slotu kosmetycznego.

Do pewnego momentu, wykonanie piątki z drugim graczem, niezależnie od tego czy mieli na sobie kondensator, powodowało wyświetlenie się żartu "...wchodzi do baru" na chacie.

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 19 czerwca 2012

  • [Nieudokumentowane] Uszkodzony kondensator został dodany do gry.

Aktualizacja z 20 czerwca 2012

Aktualizacja z 27 czerwca 2012 (Aktualizacja Pyromanii)

  • [Nieudokumentowane] Uszkodzony kondensator jest jednym z dwóch Tajemniczych skarbów, wraz ze Sekretnym pamiętnikiem , które nie zostały spalone w popiół. Uszkodzony kondensator teraz posiada nazwę "Ledwie nadtopiony kondensator" oraz nie zalicza się do planu wytwarzania Kupki popiołu.

Aktualizacja z 11 sierpnia 2012

  • [Nieudokumentowane] Ledwie nadtopiony kondensator jest teraz możliwy do wyposażenia przez wszystkie klasy

August 11, 2012 Patch #2

  • [Nieudokumentowane] Ledwie nadtopiony kondensator nie może już być wyposażony w dwóch slotach naraz.

Aktualizacja z 10 lipca 2013

  • [Nieudokumentowane] Zaktualizowano typ przedmiotu, z "Popiołu" na "Kondensator|.

[Nieznana aktualizacja]

  • Usunięto wiadomość "... wchodzi do baru" przy wykonaniu piątki.

Błędy

Ciekawostki

  • Wyposażenie zestawu Wykluczając niemożliwe, opis Uszkodzonego kondensatora zostanie zamieniony na " w takichże miejscach oraz ...", z usuniętymi losowymi znakami, opis ten stanowi część cytatu powieści "Przygoda w Copper Beeches", który należy do kolekcji Przygód Sherlocka Holmesa. Połączenie tego z opisami innych przedmiotów dodanych w Aktualizacji z 19 czerwca 2012, pełen cytat brzmi tak: "Pomyśl o uczynkach diabelsko okrutnych, ukrytej nikczemności która może wciąż trwać, rok za rokiem, w takichże miejscach i nie innych."
  • Post na blogu został wstawiony przez Pyro na Oficjalnej stronie TF2, 22 czerwca o 15:00 EDT (21:00 EST). Ten czas oraz ten dzień zbiegają się z zestawieniem liczb na uszkodzonym kondensatorze.
  • Mniejszy zestaw liczb wzdłuż dolnej części kondensatora pokazuje liczbę 07180125. Po podzieleniu tej liczby na 4 grupy i przetłumaczeniu ich (A = 1, B = 2, etc), ukażą nam napis "GRAY".

Galeria

Pierwotny opis

Backpack Damaged Capacitor.png

Uszkodzony kondensator
Kondensator poziomu 1
Jak go zniszczono? Kto to zrobił? Czym jest kondensator? Lepiej przygotujcie swoje bilety, bo pociąg tajemnic zaraz odjedzie. A może już to zrobił? Kolejna tajemnica!