Spopielona deska od drzwi do stodoły

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search

Deska od Drzwi do Stodoły była składnikiem wytwarzania zaktualizowanym w Aktualizacja z 27 czerwca 2012. Została oryginalnie dodana w Aktualizacja z 19 czerwca 2012, jako Deska od Drzwi do Stodoły. Była to długa, pęknięta drewniana deska z kłódką i śladami poparzeń na jej końcach.

Wraz z 3 innymi spalonymi przedmiotami może wytworzyć Kupkę popiołu. Ten przedmiot został usunięty z gry w Aktualizacja z 11 lipca 2012. W Aktualizacja z 21 listopada 2013, przedmiot nie jest już usuwany po zalogowaniu się do gry ale nie może już zostać przetworzony.

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 19 czerwca 2012

  • [Nieudokumentowane] Deska od Drzwi do Stodoły została dodana do gry.

Aktualizacja z 20 czerwca 2012

Aktualizacja z 27 czerwca 2012

  • Wraz z innymi Tajemniczymi skarbami, Deska od Drzwi do Stodoły została spalona w małą kupkę pyłu i nazwana jako Spopielona deska od drzwi do stodoły.

Aktualizacja z 11 lipca 2012

  • Wszystkie przedmioty związane z Pyłem zmieniły się w niego.

Aktualizacja z 21 listopada 2013 (Aktualizacja Dwa Miasta)

  • [Nieudokumentowane] Ten przedmiot nie wygasa po zalogowaniu, ale został zaktualizowany aby pokazać że nie może zostać użyty w wytwarzaniu.

Ciekawostki

  • Opis przedmiotu był zmieniony podczas noszenia zestawu Wykluczając Niemożliwe. Zmieniało się na "Think of the", z losowymi znakami usuniętymi, która jest częścią cytatu z "Think of the deeds of hellish cruelty, the hidden wickedness which may go on, year in, year out, in such places, and none the wiser." z "Przygody w Copper Beeches" krótkiej histori, części opowiadań Przygody Sherlocka Holmesa.

Oryginalny przedmiot

Backpack Barn Door Plank.png
 Deska od drzwi do stodoły 
Deska poziomu 1
 
Ta deska od drzwi do stodoły w ogóle nie wygląda tajemniczo, dopóki nie zbada się jej na poziomie molekularnym. Hej, obok tych wszystkich atomów stoi koń. Ujeżdżają go na zmianę. O rany, jak on się tam znalazł? Cholernie tajemnicze.