Bidwell's Big Plan

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Bidwell's Big Plan
BidwellsBigPlan Titlecard.png
Informace o komiksu
Vydán: 30. září 2010
Stránek: 6
Umělec: Michael Oeming
Pokud jste jako já, přeskočíte rovnou na stranu šest, kde vyskočím z budovy a natřu to pár hipíkům. Proč? Nevím. A nikdy to nezjistím. To vám slibuji.
Saxton Hale

Bidwell's Big Plan (Bidwellův Velký Plán) je komiks vydaný společně s Patch z 30. září 2010. Komiks byl vytvořen ruku v ruce s Mann-Conomy Updatem a aby vysvětlil základní myšlenku prodávání komunitou vytvořené předměty. Bidwell's Big Plan následuje z letadla padajícího Saxtona Halea, po tom co se "dramaticky setkal se svým bývalým mentorem a nynějším rivalem Charlesem Darlingem", který ho právě vykopl z letadla.

Tento komiks je významný díky obohacení příběhu postavy Saxtona Halea, odhalení Saxtonova rivala, a především, zavedením Mann Co. Store.

Souhrn

Komiks začíná Saxtonem Halem visícím na okraji stíhačky, tváří v tvář svému bývalému mentorovi, Charlesi Darlingovi. Darling totiž ulovil několik zvířat, a nechává si je jako trofeje, což je něco, co přísně narušuje Saxtonovu loveckou filozofii; mlátit je co ti stačí sil. Darling dramaticky vykopne Saxtona z okraje stíhačky. Zatímco Saxton padá vzduchem, promlouvá ke čtenáři, aby přeskočil rovnou na stranu 6 na které se nachází samé zajímavé věci, jako souboje s hipíky. Poněvadž zbytek nadcházejících stránek (až do strany 5) jsou o nudných povídačkách jeho asistentů o novém způsobu nakupování klobouků.

Saxtonův plán, chytit se ohroženého orla a bezpečně sestoupit do bezpečí na zem nevyšel, protože Saxtonova váha donutila orla prudce klesat, načež se oba propadli střešním oknem Saxtonovy kanceláře v Mann Co., kde na něj již čeká Bidwell. Bidwell začne vysvětlovat, jak moc jsou jejich zákazníci nespokojení s momentálním sortimentem zbraní, a že si začínají vyrábět své vlastní. Toto Saxtona velice rozzuří, a prohlásí že se vydává zabít všechny zákazníky, naštěstí ho v tom momentě zarazí Bidwell s návrhem povolit lidem vyrábět a prodávat jejich vlastní zbraně skrz Mann Co., s tím že tvůrci vybraných zbraní budou dostávat zlomek celkového výdělku. Saxton, kterému se nápad příliš nezamlouvá je ale vyrušený zápachem hipíků, a tak vyskakuje z okna, aby se na parkovišti společnosti Mann Co. popral s rozzuřeným davem hipíků.

Strany


Strany (bez textu)

Zhlédněte také

Externí odkazy