Bracia Krwi

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search


Bracia Krwi
Bloodbrothers1.jpg
Informacje o komiksie
Wydano: 12 sierpnia 2012
Liczba stron: 43
Jestem waszym bratem. I to ja wysłałem listy z propozycją rozejmu. Który, mogę dodać, udało wam się zamienić w pół minuty w idiotyczną zbrodnię wobec natury. Gratulacje.
Gray Mann

Bracia Krwi to komiks wydany 12 sierpnia 2012. Ujawnia on, że bracia Redmond i Blutarch Mann podjęli próby ugody w potrzebie godnego spadkobiercy, które zostały jednak przerwane tajemniczym pojawieniem się ich zagininego brata, Graya Manna. Zagłębia się on w początki rodziny Mann.

Dostęp do komiksu został przyznany w wiadomości systemowej po tym, jak 8 przedmiotów zostało użytych w tym przepisie wytwarzania.

Streszczenie

Akcja Braci Krwi dzieje się w niedalekiej przyszłości, wewnątrz słynnego, w międzyczasie wypożyczonego Alamo, przeniesionego na klif w Nowym Meksyku. Bracia Redmond i Blutarch Mann, znajdują się w środku, próbując odłożyć na bok swoje kłótnie z racji tego, że żaden z nich nie ma potomka. Utrzymywani przy życiu maszynami wydłużającymi życie, omawiają swoje perspektywy. Po odwołaniu swoich sług, Blutarch proponuje pakt, mający na celu zajście jednego z nich w ciążę. Obaj zgadzają się, że jest to wspaniały pomysł i gratulują sobie pomysłu spotkania, przekazanego w liście poplamionym łzami tylko aby dowiedzieć się, że żaden z nich go nie wysłał.

Ich rozmowa zostaje przerwana, gdy ich słudzy zostają dźgnięci. Do pokoju wchodzi Gray Mann, ich zaginiony brat-bliźniak. Posiada on zaawansowaną, mobilną wersję maszyny wydłużającej życie osadzoną w jego kręgosłupie. Wyjawia, że to on wysłał listy z propozycją ugody i zwymyśla ich braci za ich nieuwagę.

Redmond i Blutarch nie rozpoznają brata, jako że minęło wiele czasu, od kiedy ostatnio go widzieli. Próbują szukać jego pomocy w budowie maszyny ciążowej.

W tym momencie następuje retrospekcja do 1822. Młody Sofoniasz Mann i jego wspólnik, Barnabasz Hale, dyskutują nad strategią firmy, w czasie gdy żona Sofoniasza, Bette przechodzi poród w innym pokoju. Położna, Patience Meriweather, informuje, że zmarła ona w trakcie porodu, lecz urodziła trzech żywych synów - Redmonda, Blutarcha, and Graya. Barnabasz jest zrozpaczony, lecz Sofoniasz reaguje obojętnie.

Dzieci są zdrowe, a Redmond i Blutarch rozpoczynają się wzajemnie nienawidzić. Trzeci syn, Gray, ma niedowagę, lecz jest nad wiek rozwinięty; umie mówić. Nagle, Plaga Londynu, Orzeł atakuje, zbijając szybę i porywając Graya.

Akcja powraca do teraźniejszości. Gray tłumaczy, że w brzuchu matki nauczył się mówić, słuchając jej głosu, i dla zabicia czasu wynalazł nową formę algebry. Zauważa, że ich ojciec nigdy nie zaakceptował go, ponieważ urodził się fizycznie słaby. Mówi, że został wychowany przez orlicę, rosnąc w siłę i ostatecznie jedząc ją i jej dzieci, a następnie powrócił do cywilizacji.

Cichaczem budował swoją własną fortunę i patrzył z boku, jak Redmond i Blutarch marnowali fortunę ojca. Mając dość ich bezcelowych kłótni uknuł przeciw nim plan. Po wyjawieniu tego z zimną krwią zabija obu braci. Ostatnia ramka komiksu pokazuje Graya trzymającego zakrwawiony nóż i spoglądającego na horyzont w stronę Mann Co.

Strony

Plan

Zobacz też: Wytwarzanie
Kondensator + Przedmiot z dowolną nazwą + Kuriozalna broń + Patelnia (Czarna) + Przedmiot (Pomalowany) + Skrzynka + Czapka Klasycznej Jakości + Przedmiot (Poziom 37) = Bracia Krwi
Barely-Melted Capacitor Name Tag Broń Frying Pan Paint Can Mann Co. Supply Crate Czapka Poziom 37 Blood Brothers comicpreview.png
Według obrazu z ARG, Crsk9.jpg.

Ciekawostki

Galeria

Zobacz też

Linki zewnętrzne