Zwęglone paprochy z kieszeni

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search

Zwęglone paprochy z kieszeni były składnikiem wytwarzania zaktualizowanym w Aktualizacja z 27 czerwca 2012. Został oryginalnie dodany w Aktualizacja z 19 czerwca 2012 jako Paprochy z kieszeni.

Wraz z 3 innymi spalonymi przedmiotami może wytworzyć Kupkę popiołu. Ten przedmiot został usunięty z gry w Aktualizacja z 11 lipca 2012. W Aktualizacja z 21 listopada 2013, przedmiot nie jest już usuwany po zalogowaniu się do gry ale nie może już zostać przestworzony.

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 19 czerwca 2012

  • [Nieudokumentowane] Paprochy z Kieszeni zostały dodane do gry.

Aktualizacja z 20 czerwca 2012

Aktualizacja z 27 czerwca 2012

  • Wraz z innymi Tajemniczymi skarbami, Paprochy z kieszeni zostały spalone w małą kupkę pyłu i nazwana jako Spopielona deska od drzwi do stodoły.

Aktualizacja z 11 lipca 2012

  • Wszystkie przedmioty związane z Pyłem zmieniły się w niego.

Aktualizacja z 21 listopada 2013 (Aktualizacja Dwa Miasta)

  • [Nieudokumentowane] Ten przedmiot nie wygasa po zalogowaniu, ale został zaktualizowany aby pokazać że nie może zostać użyty w wytwarzaniu.

Ciekawostki

  • Nosząc zestaw Wykluczając Niemożliwe Paprochy z Kieszeni zmieni opis do "...the... which...", z róznymi literkami zastąpionymi przez kropki, które są częścią cytatu z krótkiej powieści "Przygody w Copper Beeches", części kolekcji Przygody Sherlocka Holmesa. Kiedy połączy się to z opisami innych rzeczy dodanych w Aktualizacja z 19 czerwca 2012, wyjdzie pełny cytat "Think of the deeds of hellish cruelty, the hidden wickedness which may go on, year in, year out, in such places, and none the wiser."

Oryginalny przedmiot

Backpack Pocket Lint.png
Paprochy z kieszeni
Paprochy z kieszeni poziomu 1
Czy to paproch z tkaniny? Paproch z pępka, który trzymasz w kieszeni, by go nie zgubić? A może on ma na imię Przemek? To dość tajemniczy paproch.