Jakość Za Zasługi

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Viewmode unusual.png
Backpack Wrench.png

Klucz (za zasługi)
Klucz poziomu 50
★ Nietypowy efekt: Blask społeczności
Nagroda dla zasłużonych członków społeczności TF2.

( Nie można wymienić, sprzedać ani przetworzyć )

Tworzymy zgrany zespół!
Inżynier dziękujący zasłużonym członkom społeczności

Jakość Za Zasługi to jakość nadawana tylko przez Valve konkretnym osobom, które miały duży lub znaczący wkład dla społeczności lub gry Team Fortress 2. Na przykład, broń jakości Za Zasługi zostały nadane osobom odpowiedzialnym za organizację wydarzenia KritzKast, tworzyły mapy, pracowały przy kodzie gry pomagając znajdować błędy i nie tylko. Nie istnieje uniwersalna metoda zdobycia jednej z tych broni, jest to uzależnione tylko i wyłącznie od decyzji Valve. Przedmioty otrzymane Za Zasługi, posiadają efekt cząsteczkowy o nazwie Blask Społeczności oraz domyślny opis brzmiący: "Przyznawana zasłużonym członkom społeczności".

Niektóre przedmioty otrzymane Za Zasługi mają dodatkowe ulepszenie w wyglądzie o nazwie cieniowanie Phonga , co daje im efekt wyjątkowego lśnienia (ilekroć materiał przedmiotu wyraźnie go wspiera, używając materiału proxy), jakby był wypolerowany do połysku. Medigun jako przykłąd takiego materiału.

Początkowo przedmioty społeczności miały ukrytą własność, która zwiększała ich zdolność do zadawania obrażeń o 10 procent; zostało to usunięte w nieznanej aktualizacji.

Broń podstawowa rozdana z jakością Za Zasługi przed wprowadzeniem etykiet z nazwą i opisem wywodzą się od broni z jakością Standardowa, co uniemożliwiało zmianę ich nazwy lub opisu żadną z etykiet. Teraz można im zmieniać nazwy, gdyż obecne przedmioty pochodzą od broni jakości Unikalnej. Szesnastkowy kod koloru jakości Za Zasługi to #70B04A.

Historia aktualizacji

Nieznana aktualizacja

  • [Nieudokumentowane] Broń Za Zasługi nie posiada już ukrytej 10% premii do obrażeń.
  • [Nieudokumentowane] Przedmioty Za Zasługi można teraz nazywać i opisywać.

Listy

Galeria