Kosmetické předměty

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search


Kosmetické předměty
Hat magazine.png
A mock magazine, Hat-Wearing Man, appeared at the end of the Sniper vs. Spy Aktualizace announcing the first hats as a bonus.
Throughout history, men have worn hats as a way of showing how much better they are than other men. “I buy hats,” a behatted man seems to say. “I am better than you.” In wartime, hats were a useful way of conferring rank, and ensuring that casualties were confined to the lower classes (hence the famous command of “Don't fire till you see the tops of their heads” at the Battle of Bunker Hill by William Prescott, a general renowned for only shooting enemy combatants who were poor). During peacetime, hats have been instrumental for men to let the non-hatted know just who is wearing the hat around here.
Classless Update (Anglicky)

Kosmetické předměty (dříve známe jako klobouky a postranní předměty) jsou nositelné předměty s vlastní 'head' sekcí v loadoutu. Klobouky nemají žádný dopad na hratelnost a existují pouze z kosmetických důvodů. Valve přidalo první sadu 9 kosmetických p. s Sniper vs. Spy Aktualizace aktualizací. Mnoho následujících hlavních aktualizací obsahovalo další sady a také kosmetických p. vytvořené členy komunity samotné.

Kosmetické předměty mohou být získány náhodně přes nalezení ve hře (tzv. drop systém (P2P)), použitím craftovacího systému (P2P), nebo koupí v Mann Co. Obchodu. Ale kvůli jejich velice nízké šanci k náhodnému nalezení a vysoké ceně craftování, jsou většinou vyhledávány a lidé, kteří je vlastní získávají popularitu v komunitě.

Celkově je 1820 kosmetických předmětů. Pouze 109 kosmetických předmětů může mít kvalitu Vintage, 293 může mít kvalitu Strange, 299 může mít kvalitu Genuine, 222 může mít kvalitu Collector's a 1255 předmětů lze přebarvit 29 druhy barev použitím Paint Can.

Ve snaze udělat kosmetické předměty více rozšířené bez obětování cennosti aktuálních předmětů, Valve udělalo některé předměty dostupné hráčům jako odměnu za dokončení herních achievementů. Jiné předměty byly přidány jako bonus pro speciální nabídky a propagaci jiných her. I když je možné získat většinu z těchto kosmetických přípravků prostřednictvím obchodování s ostatními hráči, neexistuje možnost koupit tyto kosmetické doplňky v Mann Co. Store (kromě těch, které byly vydány společně s Total War: SHOGUN 2, Deus Ex: Human Revolution a QUAKECON Pack). Pouze hráči s prémiovým typem účtu mohou získat náhodný kosmetický předmět díky item drop systému.

S vydáním Mann-Conomy Updatu, Unusual verze některých kosmetických předmětů mají 0.66% šanci, že budou otevřeny, když hráč otevírá Mann Co. Supply Crate. Tyto doplňky jsou naprosto stejné jako unikátní kosmetické předměty, až na to, že mají 1 ze 79 speciálních efektů, náhodně vybraných z příslušných skupin krabic (některé efekty lze získat pouze během speciálních událostí)když se klobouk získá.

Seznam kosmetických předmětů

Craftování

Původní článek: Craftování

Podívejte se na recepty pro kosmetické předměty ve článku Craftování.

Přebarvování

Původní článek: Paint Can

Minulé změny

Zhlédněte také: Časová osa předmětů
Prvních 9 klobouků přidáno do hry. Oznámeny na konci aktualizace jako bonus.
Další sada klobouků přidána do hry. Obsahuje 18 nových klobouků a 3 'bezkloboukové' modely.
Od vydání prvních klobouků, programy z třetí strany se objevili. Simulující normální herní servery ve kterých hráči "idlují", tím pádem zvyšují jejich hrací čas a jejich šanci na získání klobouku. Valve se proti tomuto postavil a zavedl politiku proti použití všech externích idlujících aplikací, a vymazáním všech předmětů a klobouků, a i těch, které získali normálním hraním.[1] Hráči, kteří takové programy nepoužili byli odměněni s prvním speciálním všemi nosený kloboukem Cheater's Lament.
Halloween aktualizace přinesla vydání dvou dalších speciálních klobouků. Všemi nosenými klobouky Ghastly Gibus, a Mildly Disturbing Halloween Mask. Gibus byl prvně oznámen na Team Fortress 2 Blogu a byl nabízen prvním 10319 uživatelům kteří našli skrytou stránku. Klobouk byl následně dostupný všem, společně s Halloween mask získáním speciálními Halloween achievementy. Gibus může stále být nošen hráči i dnes, nicméně, Halloween maska je limitována pouze k události a nemůže nikdy být nošena kromě Halloweenu.
Bill's Hat je přidán; další speciální všemi nošený klobouk darován všem hráčům kteří předobjednali Valve hru Left 4 Dead 2.
Tři nové klobouky jsou přidány: Towering Pillar of Hats, Noble Amassment of Hats, a Modest Pile of Hat. Speciální verze těchto klobouků byly udělené třem hráčům z Propaganda soutěže, se stuhami ukazují první, druhý a třetí.
První sada klobouků vytvořených komunitou z Valve Contribute! stránky jsou přidány.
Všichni hráči, kteří koupí Sam and Max: The Devil's Playhouse v prvním týdnu jeho vydání jsou odměněni speciálním kloboukem, Max's Severed Head, který je nošen všemi herními třídami.
Druhá sada klobouků od komunity z Valve's Contribute! stránky jsou přidány.
Alien Swarm je vydán od Valve a s ním vyšla nová pokrývka hlavy pro všechny herní třídy: Alien Swarm Parasite. Je odemknut 'Hat Trick' achievementem v Alien Swarmu. Je to první předmět, který se dát získat achievementem v jiné hře než Team Fortress 2.
Všichni hráči, kteří zakoupili Worms: Reloaded před 2.Zářím 2010 byli odměněni speciálním kloboukem pro Soldiera, Lumbricus Lid.
Všichni hráči, kteří zakoupili Poker Night at the Inventory byli odměněni kloboukem pro Heavyho, Dealer's Visor.
Opraveno zabarvení u několika klobouků. Zabarvené klobouky vypadají realističtěji a více sedí k textuře postavy. Několik klobouků a postranních věcí lze nyní zabarvit: Sergeant's Drill Hat, Pyro's Beanie, “Dangeresque, Too?”, Whiskered Gentleman, Safe'n'Sound, Trophy Belt, Frenchman's Beret, Camera Beard, Max's Severed Head, Alien Swarm Parasite, Ellis' Cap a Horrific Headsplitter.
The Great Steam Treasure Hunt byl spuštěn společně se třemi speciálními klobouky za splnění určitých úkolů: Bounty Hat za splnění 5 úkolů, Treasure Hat za splnění 15 úkolů a Hat of Undeniable Wealth And Respect za splnění všech 28 úkolů.
Stockbroker's Scarf a Foster's Facade byly přidány do hry. Ti, kteří si hru Killing Floor koupili před 14. prosincem dostali Vintage verze těchto předmětů.
A Rather Festive Tree, Flipped Trilby, Buckaroos Hat, Blighted Beak, Prince Tavish's Crown, Exquisite Rack, Madame Dixie, Coupe D'isaster, Détective Noir, German Gonzila, Le Party Phantom, Larrikin Robin, Defiant Spartan, Scotch Bonnet, Berliner's Bucket Helm, Magnificent Mongolian, Big Chief, Pyromancer's Mask, Prancer's Pride, Industrial Festivizer a World Traveler's Hat byly přidány v Australian Christmas aktualizaci.
U následujících klobouků bylo umožněno přebarvení: Pyromancer's Mask, Detective Noir, Madame Dixie, Buckaroos Hat, German Gonzila, Flipped Trilby, Coupe D'isaster
Opravena chyba v názvu "Pyromancer's Mask"
"Le Party Phantom" je nyní postranní předmět.
Opraveno zabarvení u několika klobouků z Australian Christmas aktualizace.
"Fabricate Class Headgear" ("vytvoření klobouků pro specifickou třídu") plánek už nyní nevytváří klobouky nošené všemi třídami.
Propagační předměty pro ty, kteří si koupí Monday Night Combat do 1. února 2011 byly oznámeny.
Hero's Hachimaki klobouk pro Soldiera byl dán těm, kteří si předobjednali Homefront na Steamu.
Přidány nové klobouky: Samur-Eye pro Demomana, Dread Knot pro Heavy, Geisha Boy pro Medica a Noh Mercy pro Spy pro ty, kteří si předobjednali Total War: Shogun 2.
Opraveno přebarvování "Shogun 2" klobouků. Nyní je nelze přebarvit.
Přidány 3 klobouky pro všechny třídy: Humanitarian's Hachimaki, Benefactor's Kanmuri and Magnanimous Monarch.
[Nezmíněno] Přidána [ classified ].
Přidáno 9 nových klobouků: Reggaelator, Honcho's Headgear, Big Country, Professor's Peculiarity, Medic's Mountain Cap, Grimm Hatte, Private Eye, Charmer's Chapeau a Sight for Sore Eyes. Byl přidán také postranní předmět pro Engineera: Teddy Roosebelt.
Opraven chyba, kdy lidé používající DX8 nemohli vidět přebarvené klobouky.
Přidány Styly pro Ghastlier Gibus, Treasure Hat, Hat of Undeniable Wealth And Respect a Googly Gazer.
Přidán chybějící materiál pro Scotsman's Stove Pipe
[Nezmíněno] Rimmed Raincatcher byl přidán do Mann Co. Store
Grimm Hatte a Pyromancer's Mask upraveny přidáním změn od jejich tvůrců.
Přidány nové styly pro Troublemaker's Tossle Cap
Přidán Dead Cone a Bucket o' Brains pro hráče, kteří vlastní, nebo si koupí Plants vs. Zombies na Steamu do 5. května 2011.
Přidán Hetman's Headpiece a Janissary Ketche pro hráče, kteří si předobjednali Mount & Blade With Fire & Sword na Steamu před 3. květnem 2011.
Přidána SpaceChem Pin , která může být vycraftěna pomocí materiálů nalezitelných po odemknutí achievementů ve hře SpaceChem
Přidáno 9 nových klobouků: Ol' Geezer, Team Captain, Hottie's Hoodie, Connoisseur's Cap, Furious Fukaamigasa, Large Luchadore, Western Wear, Doctor's Sack, Crocleather Slouch, a Villain's Veil jako postranní předmět pro Snipera.
Přidán propagační předmět pro hru Magicka, Conjurer's Cowl.
Přidány Planeswalker Goggles a Planeswalker Helm promo předměty pro hru Magic: The Gathering.
[Nezmíněno] Přidána Lo-Fi Longwave.
[Nezmíněno] Přidáno sedm nových klobouků: Bonk Boy , Armored Authority, Jumper's Jeepcap, Sultan's Ceremonial, Capo's Capper, Desert Marauder a Cosa Nostra Cap
[Nezmíněno] Přidány 4 postranní předměty: Fancy Dress Uniform, Pocket Medic, Made Man a Professor Speks
Opraven problém s "Hatless" klobouky
Přidáno 10 Summer klobouků a postranních předmětů: Big Steel Jaw of Summer Fun , Copper's Hard Top , Security Shades , Tam O' Shanter , Stately Steel Toe , Rogue's Col Roule , Prairie Heel Biters.
[Nezmíněno] Přidán nový klobouk: Summer Hat
[Nezmíněno] Přidány tři postranní předměty: Flip-Flops , Summer Shades , Lucky No. 42

Zhlédněte také

Reference

Externí odkazy