Kredyty

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Whoo, patrzcie na te pieniądze.
Inżynier

Kredyty to paczki pieniędzy upadające z nieżywych robotów w trybie Mann kontra Maszyny. Zwykłe roboty upuszczają małe paczki, a duże roboty i czołgi upuszczają większe paczki z pieniędzmi. Wsparcie i Niszczyciele Działek nie upuszczają pieniędzy.

Kredyty mogą zostać użyte w Stacjach Ulepszeń w celu zakupienia ulepszeń broni, zdolności i uzupełnienia Mannierki. We wszystkich misjach gracze rozpoczynają grę z 400 kredytami na koncie, z wyjątkiem Mannworks - Wytrzymałość (w trybie Mann Up), gdzie gracze otrzymują na początku 1000 kredytów.

Gracze czekający na respawn mogą też wcześniej wejść do gry za pewną kwotę pieniędzy (domyślny klawisz H), zmniejszającą się z czasem . Skauci nie czekają w ogóle.

Zdobywanie

Każda klasa może przejść nad kupką, aby ją zdobyć, często aktywując wypowiedzi głosowe. Skauci mają możliwość zbierania pieniędzy, która znajduje się dalej od nich i uzyskują za to punkty zdrowia. Wszystkie zdobyte kredyty są dzielone równo między graczami.

Kredyty po pewnym czasie znikają w ogniu, tuż przedtem migając, aby poinformować o tym graczy. Na końcu każdej fali liczba zebranych kredytów podlega ocenie od A+ do F. Zebranie wszystkich kredytów spowoduje przyznanie bonusu - 100 kredytów dla każdego gracza.

Powiązane osiągnięcia

Mvm navicon.png Mann kontra Mosiągnięcia

Frag to pieniądz
Frag to pieniądz
Zbierz wszystkie dodatkowe kredyty w misji zaawansowanej.


Przechwycone pakiety
Przechwycone pakiety
Podnieś kupkę kredytów, która lada chwila zniknie.
T-1000000
T-1000000
Zbierz ogółem 1 000 000 kredytów.


Plon ponurego złomiarza
Plon ponurego złomiarza
Zdobądź premię kredytów na końcu fali.

Gallery