Decorated

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search


Item icon Warhawk Rocket Launcher.png
 Rocket Launcher 
Rocket Launcher třídy Elite (Zbrusu nový)
Ha ha ha ha! No.
Saxton Hale, odpovídá Miss Pauling, která žádá o nové zbraně pro tým.

Jak bylo přidáno v Gun Mettle Updatu, kvalita Decorated dává zbraním nový povrch, poničení povrchu, stupeň vzácnosti a možný Strange čítač a/nebo Unusual efekt.

Kvalita Decorated je kvalita udělená zbraním získaným buď plněním contractů, nebo otevíráním speciálních krabic získaných plněním contractů. Tato kvalita má 6 stupňů vzácnosti, známých jako Grades, těmi jsou : Civilian, Freelance, Mercenary, Commando, Assassin, and Elite. Má i 5 stupňů kvality povrchu: Zbrusu Nový, Lehce Opotřebený, Opotřebený, Silně Opotřebený a Poničený Bojem. Kvalita povrchu se liší od nejlepšího Zbrusu Nového, až po extrémně poškrábaný Poničený Bojem. Když má hráč nasazenou tuto zbraň, může si ji prohlédnout, (Základní klávesa: F) to spustí animaci, kde si postava prohlíží zbraň z několika různých úhlů, obvykle dvou (lze ale vidět pouze v pohledu První Osoby). Decorated mají pouze jiný vzhled, takže nijak neovlivní hru.

Decorated zbraně otevřené z krabice mají jistou šanci že budou Strange, a ještě menší šanci, že budou Unusual, a mizivou šanci, že budou mít obojí. Strange varianta přidá na boční část zbraně čítač, který bude počítat zabití (nebo ÜberCharge, v případě Medi Gunu). Unusual varianta přidává zbrani efekt, typicky na konci zbraně. Když je zbraň i Strange, i Unusual, je na ni vidět čítač i efekt..

Když v Inventáři najedete myší na Decorated zbraň, vyskočí okno zobrazující rotující model zbraně, její detaily jako grade nebo povrch, a seznam kolekce, do které patří (zbraně, které již vlastníte budou zaškrtnuty). Vybrání prohlédnutí zbraně otevře větší okno , kde může být model hráče otáčen ručně.

Dekorace a poničení se nebudou ukazovat, pokud bude při spuštění hry nastaveno dxlevel -80 nebo dxlevel -81. Místo zdekorovaného povrchu, bude ukazovat pouze holý povrch, jako u jejich normálních protějšků. Pokud hrajete hru na těchto DirectX levelech, popisek u decorated zbraně se změní, Bude přidána věta: "You are in DirectX 8, decorated weapons are incompatible and show as stock". Při placení Gun Mettle Campaign Pass v Mann Co. Storu, se hráčovi zobrazí věta, že decorated zbraně nefungují na DirectX 8.

Ve hře Decorated zbraně jako barvu kvality používají barvu svojí grade.

Ve Steam inventáři, obchodování a na Steam Tržišti se zbraně bez ohledu na grade, zbarví barvou určenou pro Decorated zbraně, tou barvou je
#FAFAFA
.

Kolekce Gun Mettle

Všechny třídy mají minimálně jednu zbraň v každé kolekci. Některé dokonce více v kolekci.

Kolekce Teufort

Kolekce Teufort je jedna ze dvou kolekcí dostupných plněním Gun Mettle contractů. Je to kolekce skinů, založená na několika texturách z 2Fortu jako dřevěná prkna, kovové plechy a hlíněná zem.

Zbraně, které patří ke kolekci Teufort

Kolekce Craftsmann

Kolekce Craftsmann je druhou kolekcí skinů dostupnou plněním Gun Mettle kontraktů. Je to kolekce skinů zaměřujících se na DIY-like projekt, což dává většině zbraní vzhled ve stylu doma spíchnutém. Týmové zbarvení většinou funguje na zbraních s jednoměrným povrchem.

Zbraně, které patří ke kolekci Craftsmann

Kolekce Concealed Killer

Kolekce Concealed Killer je jedna ze dvou kolekcí dostupných otevíráním krabic obdržených během kampaně Gun Mettle. K obdržení zbraně s tímto skinem musí hráč otevřít Concealed Killer Weapons Case. Tato kolekce je zaměřena především na military styl.

Zbraně, které patří ke kolekci Concealed Killer

Kolekce Powerhouse

Kolekce Powerhouse je druhou kolekcí dostupnou otevíráním Gun Mettle krabic. K obdržení těchto zbraní musí hráč otevřít Powerhouse Weapons Case. Kolekce je zaměřena především na světlé povrchy, připomínající elektrické znaky.

Zbraně, které patří ke kolekci Powerhouse

Kolekce Tough Break

Kolekce Harvest

Kolekce Harvest je první kolekcí dostupnou plněním Tough Break kontraktů. Půlka možných skinů z této kolekce je s podzimními barvami a vzory jako např. listy, dýně a stromy. Ta druhá je zase zaměřená na více strašidelný nebo na Halloweenu založený styl.

Kolekce Gentlemanne's

Kolekce Gentlemanne's je druhou kolekcí dostupnou plněním Tough Break kontraktů.

Kolekce Pyroland

Kolekce Pyroland je první kolekcí dostupnou pouze přes otevření Tough Break krabic. K získání jedné z těchto zbraní musíte otevřít Pyroland Weapons Case s Klíčem k těmto bednám.

Kolekce Warbird

Kolekce Warbird je druhou kolekcí dostupnou pouze přes otevření Tough Break krabic. K získání jedné z těchto zbraní musíte otevřít Warbird Weapons Case s Klíčem k těmto bednám.

Stupně vzácnosti

Decorated zbraně mají šest gradů. Ty nijak neovlivní hru a slouží pouze k dekoračním účelům. Každý grade má svou vlastní barvu, která začíná na bledě modré a končí na tmavě červené.

Barva Název Ukázka
#B0C3D9 třídy Civilian Scattergun
#5E98D9 třídy Freelance Stickybomb Launcher
#4B69FF třídy Mercenary Minigun
#8847FF třídy Commando Flame Thrower
#D32CE6 třídy Assassin Sniper Rifle
#EB4B4B třídy Elite Rocket Launcher

Zbraně otevřené z Concealed Killer a Powerhouse Krabic mají pouze grade od Mercenary výš, ovšem zbraně z kolekcí Teufort a Craftsman mají grade pouze Commando a nižší. Taky by mělo být poznamenáno, že každý grade může mít jakoukoli kvalitu povrchu, takže je možné mít Elite zbraň Poničenou Bojem nebo Zbrusu Novou Civilian zbraň.

Grady jsou pouze na decorated zbraních a nefungují na žádné jiné hvalitě nebo předmětu.

Unusual Effekty

Unusual varianta decorated zbraní bude mít na konci zbraně unusual efekt. Některé Unusual efekty jsou rozloženy skoro po celé zbrani.

Chyby

  • Týmově zbarvené Decorated zbraně, které jsou sebrány hráčem protějšího týmu nezmění svou barvu.

Historie Aktualizací

Patch z 2. července 2015 #1 (Gun Mettle Update)

  • [Nezmíněno] Decorated kvalita byla přidána do hry.

Patch z 2. července 2015

  • Opraveno, že se zbraně zobrazovaly jinak, pokud byly vystaveny na Steam Tržiště. Tyto zbraně byly vráceny do jejich původního (stálého) vzhledu.

Patch z 6. července 2015

Patch z 8. července 2015 #1

Patch z 15. července 2015 #1

  • Opraven problém s Unusual revolvery, kdy efekt nezmizel když Spy zemřel, přestrojil se, zneviditelnil, atd.
  • Opraveno, že se zbraně špatně zobrazovaly hráčům se starším shader modelem 2.0 hardware.

Patch z 23. července 2015 #1

  • Opraveno, že se čítače nezviditelňovaly společně se spyem.