Decoy/pl

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Decoy
Decoy.png
Podstawowe informacje
Rodzaj mapy Mann vs Maszyny
Nazwa pliku: mvm_decoy
Autorzy: Valve
Informacje o mapie
Środowisko: Pustynia
Sceneria: Dzień, słonecznie
Znajdźki na mapie
Healthico.png Apteczki: Mediumhealth.png ×3   •   Largehealth.png ×2
Ammoico.png Skrzynki z amunicją: Mediumammo.png ×1   •   Largeammo.png ×4
Zdjęcia mapy
Menu photos mvm decoy.png
Widok mapy
Decoy overview.png
Jedną rzeczą, którą możemy zrobić, a te maszyny nie, to kłamać! Będziemy im kłamać na plażach! Będziemy im kłamać na parkingach przy plażach! Możemy nawet kłamać im na obszarach niezwiązanych z plażami! O jakości naszego uzbrojenia! O sile naszej woli! Będziemy nawet kłamać o kłamaniu! Tak głęboko sięga ta królicza nora! Lecz najważniejszym kłamstwem będzie to: gdzie są budynki Mann Co.!

Decoy to mapa trybu Mann kontra Maszyny dodana do gry 15 sierpnia. Po raz pierwszy pokazana została w zapowiedzi aktualizacji Mann kontra Maszyny. Mapa zawiera kilka zniszczonych budynków, kiepsko zamaskowanych przez Żołnierza, mających przypominać ośrodek Mann Co., w nadziei, że oszuka on nadchodzącą armię robotów.

Błędy

  • Inżynierowie są w stanie umieścić Teleportery w najwyższej pozycji spawn'u robotów. Gdy roboty opuszczają te miejsce, gracze są uwięzieni dopóki nie zginą, chyba, że kupili ulepszenie umożliwiające działanie Teleporterów w obie strony. Jednorazowo da się też umieścić inną konstrukcję, np. Działko Strażnicze, czy Zasobnik.
  • Po prawej stronie budynku stojącego na środku mapy, roboty mogą się zablokować na bombie, jeśli tam została ona upuszczona.

Ciekawostki

  • Na mapie Doomsday jest tajny pokój, w którym jest mapa przedstawiająca Decoy podpisaną "Cactus Valley", pomimo wydania jej przed ogłoszeniem Mann vs. Machine. Na Decoy, duża drewniana tabliczka na jednym z budynków koło środka mapy przedstwia napis "Cactus Valley".
  • Pod mapą jest ukryty pusty pokój.

Galeria

Linki zewnętrzne