Doom-Mates

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Doom-Mates
DoomMates1.jpg
Informace o komiksu
Vydán: 24. října 2012
Stránek: 19
Umělec: makani
Jim Murray (obal)
A DOST! Myslíte si, že si můžete na Merasma vyskakovat jako na nějakého cirkusového kouzelníka?
Merasmus

Doom-Mates (Spolubydlící Odsouzeni K Záhubě) je komiks vydaný 24. října 2012, jako část aktualizace Fourth Annual Halloween Special. Komiks vyzobrazuje již několikáté nepřejímné setkání Merasma a Soldiera, který čaroděje vytočí tak jako nikdy předtím.

Souhrn

Komiks začíná Merasmem, vracejícím se z WizardConu MCLVI (1156), na zadním sedadle taxi, neúspěšně se snažící použít svou magii k donucení řidiče ke snížení jízdného. Merasmus se vrací ke svého hradu (zamořený mývaly společně s napůl zakopanou ledničkou na dvorku u příjezdové cesty) který se díky RED Soldierovi nachází v dezolátním stavu. Udivený Merasmus se začne Soldiera ptát jak to vše mohl dopustit, ale v tom ho přeruší zastupitelka města, oznamující mu že jeho hrad je nyní domovem úplně všech mývalů v oblasti Badlands, tudíž je hrad anektován jako mývalí útočiště. Merasmovi je dále řečeno že si "vše má vyříkat se strážcem parku", Soldierem. Po tom co se mu Soldier vysměje, Merasmovi prasknou nervy a převtělí se do jeho nehmotné formy, slibující že Soldiera zabije. Nato Soldier podotkne že zdali ho skutečně zabije, vratí se ještě silnější, odkazující na incident z minulého roku kdy Merasmovi vzal jeho "Zabij Mě A Vrátím Se Silnější" pilulky. Merasmus se proto rozhodne, že místo toho zabije všechny na kterých Soldierovi záleží.

Komiks se dále přesouvá o nespecifikovanou dobu do budoucnosti kde Soldier klidně převypravuje RED Scoutovi a Spyovi celý příběh o jeho setkání s Merasmem, který je důvod proč momentálně zabíjí všechny ostatní člený týmu RED.

Strany

Drobnosti

  • Při pokoušení otočení strany zpět, na začátku komiksu, či o otočení další strany na konci komiksu, zazní herní zvukový efekt dopadu na jiného hráče s předmětem Mantreads.

Strana 5

  • Na Merasmově tašce se píše "WIZARDCON MCLVI".

Zhlédněte také

Externí odkazy