Lokatorzy z piekła rodem

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Lokatorzy z piekła rodem
DoomMates1.jpg
Informacje o komiksie
Wydano: 24 Października, 2012
Liczba stron: 19
DOŚĆ! Myślisz że możesz kpić z Merasmusa jak z jakiegoś taniego, cyrkowego magika?
Merasmus

Lokatorzy z piekła rodem to komiks wydany 24 Października 2012r. jako część czwartego corocznego Upiornego Halloween. Przedstawia on konfrontację Merasmusa i Żołnierza, którego zachowanie ostatecznie przelewa czarę goryczy czarodzieja.

Treść

Komiks rozpoczyna się sceną, przedstawiającą Merasmusa wracającego z tysiąc sto piędziesiątego szóstego WizardConu. Po dojechaniu do swojego zamku oraz próbie użycia magii na taksówkarzu aby zmusić go do obniżki ceny za przejazd, Merasmus zastaje swój zamek w stanie ruiny, zaś przed nim – zakopaną w ziemi lodówkę. Winę za to ponosi Żołnierz stojący na podwórzu wraz z biegającymi dookoła szopami. Niedługo po tym, Merasmus zostaje poinformowany przez rzecznika miasta, że jego dom przekształcono w schronisko dla wszystkich szopów z okolicy. Wyszydzony Merasmus przywołuje swoją duchową postać, która przysięga zabić Żołnierza. Ten z kolei stwierdza, że po śmierci przybędzie silniejszy, przypominając czarodziejowi okoliczności w których wziął tabletki „Zabij Mnie a Wrócę Silniejszy“. Skonsternowany Merasmus decyduje się zabić wszystkich ludzi, na których zależy Żołnierzowi.

Następna scena przedstawia Żołnierza, opowiadającego powyższą historię Skautowi i Szpiegowi, który w ten sposób wyjaśnia, dlaczego giną członkowie drużyny RED.

Strony

Ciekawostki

  • Próbując przewrócić komiks o stronę wstecz na początku, lub dalej na końcu, słyszy się jeden z efektów dźwiękowych gry, odpowiadający zderzeniu z przeciwnikiem noszącym Miażdżyciele.

Zobacz też

Linki zewnętrzne