Paczka zwycięstwa dra Grordborta

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ten artykuł dotyczy nowej zawartości wydanej w aktualizacji. Dane dotyczące aktualizacji samej w sobie znajdziesz tutaj: Aktualizacja z 20 lipca 2011.
Dla zestawu przedmiotów, odwiedź Pakiet zwycięstwa dra Grordborta.
Dla innych przedmiotów powiązanych z dr Grordbortem, odwiedź Dr Grordbort.
Paczka zwycięstwa dra Grordborta
Drg blog.jpg
$19,99 / £15,99 / 18,99 / 1850rubli / R$ 101,99 / 82,75
Kiedy WETA Workshop po raz pierwszy przybliżył nam pomysł współpracy między naszymi, a niektórymi z ich IP, nie mogliśmy uwierzyć w nasze szczęście. Byli to goście, którzy mimo wszystko stworzyli „In The Name of the King”, a ponieważ jego wielką gwiazdą był Burt Reynolds, była całkiem spora szansa na to, że nas mu przedstawią. Aby podnieść tą szansę do 100%, wysłaliśmy im umowę, domagając się, by Burt Reynolds pojawiał się na każdym spotkaniu partnerskim.
Ich prawnicy powiedzieli nam, że faktycznie stworzyli kilka filmów o królach: „Return of the King” i „King Kong”, jednak w żadnym z nich, nawet w najmniejszej roli, nie zagrał Burt Reynolds.
Oficjalny blog TF2

Paczka zwycięstwa dra Grordborta (angielski) (oryg. Dr. Grordbort's Victory Pack) była paczką przedmiotów dla Żołnierza wydaną w Aktualizacji z 20 lipca 2011. Powstała we współpracy Weta Workshop (angielski) z Valve i była wzorowana na Niezawodnych Oscylatorach Eteru dra Grordborta (angielski).

Zawarte w niej przedmioty mogą być losowo znalezione, wytworzone i zakupione. Gracze, którzy zakupią tę paczkę w Sklepie Mann Co. otrzymają Herb dra Grordborta. Ponadto, każdy kto odwiedził stoisko Weta na rogu stoiska Dark Horse podczas San Diego Comic Con 2011, mógł otrzymać promocyjny kod, który po aktywowaniu przyznawał Prawego bizona w jakości oryginał.[1]

Zawartość

Zestawy przedmiotów

Osobny artykuł: Zestawy przedmiotów
Pakiet zwycięstwa dra Grordborta Cow Mangler 5000 Wyżymaczka krów 5000
Righteous Bison Prawy bizon
Lord Cockswain's Pith Helmet Hełm korkowy lorda Cockswaina
Lord Cockswain's Novelty Mutton Chops and Pipe Nietuzinkowe bokobrody i fajka lorda Cockswaina

Przedmioty ozdobne

Osobny artykuł: Przedmioty ozdobne
Dr. Grordbort's Crest Herb dra Grordborta

Ciekawostki

  • Przedmioty te pochodzą z zaginionej przesyłki dr Grordborta, co zostało opisane na liście brakujących przedmiotów (angielski). Wydaje się, że rakieta pochodziła z alternatywnego wszechświata, która przez nieprawidłowości w czasoprzestrzeni dotarła na północną część Ziemi[2] w 1911 roku.

Galeria

Przypisy

  1. Otrzymaj swojego Prawego Bizona na Comic-Con (angielski) – strona dra Grordborta
  2. Brakująca przesyłka — aktualizacja! (angielski) strona dra Grordborta

Linki zewnętrzne