Paczka Zwycięstwa dra Grordborta

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search


Dla zestawu przedmiotów, odwiedź artykuł Paczka zwycięstwa dra Grordborta.
Dla innych przedmiotów powiązanych z dr Grordbortem, odwiedź artykuł dr Grordbort.
Ten artykuł dotyczy nowej zawartości wydanej w aktualizacji. Dane dotyczące aktualizacji samej w sobie znajdziesz tutaj: Aktualizacja z 20 lipca 2011.
Paczka Zwycięstwa dra Grordborta
Drg blog.jpg
$19,99 / £15,99 / 18,99 / 1400rubli / R$ 104,99 / 91,50


Kiedy WETA Workshop po raz pierwszy przybliżył nam pomysł współpracy między naszymi, a niektórymi z ich IP, nie mogliśmy uwierzyć w nasze szczęście. Byli to goście, którzy mimo wszystko stworzyli „In The Name of the King”, a ponieważ jego wielką gwiazdą był Burt Reynolds, była całkiem spora szansa na to, że nas mu przedstawią. Aby podnieść tą szansę do 100%, wysłaliśmy im umowę, domagając się, by Burt Reynolds pojawiał się na każdym spotkaniu partnerskim. Ich prawnicy powiedzieli nam, że faktycznie stworzyli kilka filmów o królach: „Return of the King” i „King Kong”, jednak w żadnym z nich, nawet w najmniejszej roli, nie zagrał Burt Reynolds.
Oficjalny blog TF2

Paczka Zwycięstwa dra Grordborta (oryg. Dr. Grordbort's Victory Pack) była paczką przedmiotów wydaną w Aktualizacji z 20 lipca 2011. Dodała nowy zestaw przedmiotów, 2 nowe bronie i 3 nowe przedmioty kosmetyczne. Powstała we współpracy Valve z Weta Workshop (angielski). Była wzorowana na Niezawodnym Oscylatorze Eteru dra Grordborta (angielski).

Każdy, kto zakupi tą paczkę w Sklepie Mann Co., otrzyma Herb dra Grordborta. Ponadto, każdy kto odwiedził stoisko Weta na rogu stoiska Dark Horse podczas San Diego Comic Con 2011, mógł otrzymać promocyjny kod, który po aktywowaniu przyznawał Prawego Bizona w jakości Oryginał.[1]

Dodano

Zestawy przedmiotów

Osobny artykuł: Zestawy przedmiotów
Paczka zwycięstwa dra Grordborta Cow Mangler 5000 Wyżymaczka krów 5000
Righteous Bison Prawy bizon
Lord Cockswain's Pith Helmet Hełm korkowy lorda Cockswaina
Lord Cockswain's Novelty Mutton Chops and Pipe Nietuzinkowe bokobrody i fajka lorda Cockswaina

Bronie

Osobny artykuł: Bronie
Cow Mangler 5000 Wyżymaczka krów 5000
Righteous Bison Prawy bizon

Przedmioty kosmetyczne

Osobny artykuł: Przedmioty kosmetyczne
Lord Cockswain's Pith Helmet Hełm korkowy lorda Cockswaina
Lord Cockswain's Novelty Mutton Chops and Pipe Nietuzinkowe bokobrody i fajka lorda Cockswaina
Dr. Grordbort's Crest Herb dra Grordborta

Ciekawostki

  • Przedmioty z brakującej przesyłki dr Grordborta zostały opisane na liście brakujących przedmiotów (angielski). Wydaje się, że rakieta pochodziła z alternatywnego wszechświata, która przez nieprawidłowości w czasoprzestrzeni, dotarła na północną część Ziemi[2] w 1911 roku.

Galeria

Odniesienia

Linki zewnętrzne