Bajeranckie banjo

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search

Bajeranckie banjo jest Drwiną dla Inżyniera. Kiedy zostanie użyta, stóg siana pojawi się za Inżynierem, a w tym samym momencie wyciągnie on banjo, po czym usiądzie na stogu i zacznie grać. Kiedy gracz skończy używać drwiny, Inżynier położy instrument obok siana i wstanie, a po chwili objekty użyte w drwinie znikną.

Wciskając PPM, tempo z jakim gra Inżynier zwiększy się, a z miejsca gdzie jego ręce grają na banjo, zacznie lecieć dym. Wciśnięcie LPM spowoduje powrócenie do pierwotnego tempa.

Bajeranckie banjo zostało dodane do Warsztatu Steam.

Demonstracja

Wideo

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 20 października 2017 #1 (Aktualizacja Piekło w dżungli)

  • Bajeranckie banjo zostało dodane do gry.

Błędy

  • Muzyka grana z banjo będzie powtarzać sie w nieskończoność jeżeli drwina zostanie zbadana w ekwipunku bądź sklepie Mann Co. Można to zatrzymać zmieniając mapę, dołączając do serwera lub wpisując snd_restard w konsoli.
  • Możliwe jest strzelanie z działka za pomocą Poskramiacza używając drwiny.
  • Jeżeli gracz popełni samobójstwo za pomocą komend będąc w fazie szybkiego grania, możliwe jest, że ręce będą się nadal dymić po odrodzeniu.

Ciekawostki

  • Nazwa jak i opis drwiny nawiazują do filmu Uwolnienie (ang.), gdzie protagonista z gitarą walczy w "pojedynku" przeciw chłopakowi grającemu na banjo. W tle leci piosenka Dueling Banjos (ang.).
  • Używanie drwiny mając założony Zestaw Brudnle'a spowoduje podwyższenie nie tylko głosu Inżyniera, ale i granej przez niego piosenki.

Galeria