Engineer Update

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Tento článek je výpis nových předmětů do hry, pro patch se podívejte sem Patch z 8. července 2010.
Engineer Update Logo.png
Say you have two things: a perfectly good hand, and a brilliant inventor for a grandfather. One day you stumble across a blueprint for an amazing-as-hell robot hand meant to replace an arm-stump. Wait, you have three things: the hand, the grandfather, and a saw.
TF2 Official Blog

Engineer Update (Anglicky) byl patch pro Engineera. Aktualizace byla oznámena 5. července 2010 a vydána Patch z 8. července 2010.

Namísto pravidelného oznamování nových předmětů byly nové předměty oznámeny vždy po nalezení 25 Golden Wrenchů.[1] Se 100 nalezenými hasáky tak byly 4 oznámení před vydáním samotného updatu.

Pozadí

Golden Wrench

Golden Wrench

Golden Wrench je zbraň na blízko pro Engineera. Má stejné statistiky jako standartní Wrench, ale zabité nepřátele promění ve zlaté sochy.

Golden Wrench je vyrobený z Australia. Šel získat pouze skrze craftování, kdy byla opravdu malá šance ho vycraftovat (mohl vám padnout při jakémkoliv craftu). Při craftování bylo hráčům náhodně uděleno pouze 100 Golden Wrenchů. Golden Wrenche začaly padat 4. července 2010 a poslední z nich byl nalezen 8. července 2010 a již je nelze nijak získat. Seznam všech lidí, kteří ho vlastní lze najít zde (Anglicky).

Oznámení

Engineer Update stránka začala 5. července 2010 oznámením na oficiálním TF2 blogu zprávou "Engineer Update: Day One" (Anglicky). Update byl vydán dne 8. července 2010.

Komunitou vytvořená mapa Coldfront byla také přidána v tomto patchi.

Přidaný obsah

Zbraně

Původní článek: Zbraně
Frontier Justice Frontier Justice
Wrangler Wrangler
Southern Hospitality Southern Hospitality
Gunslinger Gunslinger
Golden Wrench Golden Wrench

Mapy

Původní článek: Seznam map
Název Obrázek Herní mód Název souboru
Coldfront Coldfront5.png Control Point
Controlpoint.png
cp_coldfront
Hightower Hightower.png Payload Race
RED Bombcart.pngBLU Bombcart.png
plr_hightower
Thunder Mountain PL Thunder Mountain.png Payload
BLU Bombcart.png
pl_thundermountain
Upward Engineer Update Upward.png Payload
BLU Bombcart.png
pl_upward

Před oficiálním oznámením

Repair Node (zkráceno)

Repair Node

2. března 2010 publikovalo Valve na oficiálním TF2 blogu zprávu Dammit dammit dammit dammit! (Anglicky), v niž je popsaný nápad na novou budovu pro Engineera, Repair Node. Tato budova nebyla přidána do hry.

119th Update

5. května 2010 Valve vypustilo 27 vteřinový teaser trailer (Anglicky) na Engineer Update. V tomto traileru šlo zahlédnout několik věcí, jenž ukazovaly na nové zbraně.

Instant teleport (vyřazen)

V interview s Robinem Walkerem se diskutovalo o nejmenované Engineerově budově, kterou komunita nazývala Instant teleport. Tato budova by Engineera ihned teleportovala k výstupu jeho teleportu.

Mac Update

Engineer držící Frontier Justice

11. června 2010 Valve vydalo Mac Update. V prezentační videu pro tento update lze vidět Engineera držícího Frontier Justice.

Screenshot od Robina Walkera

27. června 2010 poslala společnost Valve screenshot ze hry Team Fortress 2 Apocalypse Gaming komunitě jako poděkování za pořádání události Battle of Both Worlds. Ke screenshotu byla přidána následující zpráva od Robina Walkera: "We didn't give you a photo of us signing. After some conversation here, we decided that a more fun way to prove that you did get the shirts from us is to give you something about the upcoming Engineer Update that could only have come from us. Please find this something attached."

Golden Wrench

1. července Valve vydalo patch v němž byla přidána nová zbraň na blízko pro Engineera, Golden Wrench.

Loose Canon

2. července byl vydán Loose Canon komiks.

Drobnosti

  • Během Engineer Updatu byly zakázány craftovací nákresy "rozložit Reclaimed metal" a "rozložit Refined metal". Byly zakázany kvůli snížení šancí na nalezení zlatého hasáku. Byly obnoveny měsíce poté, v Mann-Conomy updatu.


Galerie

Skryté Stránky

Reference

Externí Odkazy

Skryté Odkazy