Fireproof Secret Diary

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Je to... mon dieu!
Spy o děsivých tajemstvích

Fireproof Secret Diary je craftovací ingredience, která byla aktualizována v Patch z 27. června 2012. Původně byla přidána v Patch z 19. června 2012, jako Secret Diary. Je to stará, červená kniha s motivem plamenu, který rámuje částečně ožehnutý obal. Kniha je uzamčena zlatým zámkem. Společně s Barely-Melted Capacitor, nebyla viditelně změněna v Pyromania Update a ani odstraněna v Patch z 11. července 2012.

Během Scream Fortress 2013 mohl být Secret Diary vybaven všemi třídami v akčním slotu, jako náhrada za Spellbook Magazine nebo Fancy Spellbook pro kouzlení.

Minulé změny

Patch z 19. června 2012

  • [Nezmíněno] Secret Diary byl přidán do hry.

Patch z 20. června 2012

Patch z 27. června 2012 (Pyromania Update)

  • [Nezmíněno] Secret Diary je jeden ze dvou Mysterious Treasures, společně s Capacitor, které nebyly zpopelněny na malou hromádku popela. I přes zřejmé poškození ohněm v pravé dolním rohu, je to přejmenovaný Fireproof Secret Diary a není to platná craftovací ingredience pro Pile of Ash.

Patch z 12. března 2013

  • [Nezmíněno] Opravena chyba pozadí u ikony v batohu pro Fireproof Secret Diary.

Patch z 29. října 2013 (Scream Fortress 2013)

Patch z 29. října 2014 (Scream Fortress 2014)

  • [Nezmíněno] K Fireproof Secret Diary přidány limitní atributy.

Drobnosti

  • S vybavenou sadou Eliminating The Impossible se změní popis Secret Diary na "the deeds of hellish cruelty and none the wiser" (činy pekelné krutosti a žádný není moudřejší), s jedním vynechaným písmenem, což je část citace z krátkého příběhu "The Adventure of the Copper Beeches", který je součástí kolekce The Adventures of Sherlock Holmes (Anglicky). Při kombinaci s dalšími předměty přidanými v Patch z 19. června 2012, zní celá citace takto "Think of the deeds of hellish cruelty, the hidden wickedness which may go on, year in, year out, in such places, and none the wiser." (Přemýšlej o činech pekelné krutosti, skryté šílenosti, která se může trvat, každý rok po dlouhou dobu, v různých místech a žádný není moudřejší).

Galerie

Původní předmět

Backpack Secret Diary.png
Tajný deníček
Secret Diary (úroveň 1)
Na rozdíl od raději nezmiňovaných her ti vlastnění tohoto předmětu neumožní spustit zvukový soubor s tajnými zápisky z něj. Proč? Protože RESPEKTUJEME SOUKROMÍ našich postav. Co skrývají? Je to pravda, žijeme v doopravdy TAJEMNÉ DOBĚ.