Ognioodporny Sekretny Pamiętnik

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Czy to... mon dieu!
Szpieg o zaskakujących sekretach

Ognioodporny Sekretny Pamiętnik jest składnikiem wytwarzania, który został zaktualizowany w Aktualizacji z 27 czerwca 2012. Został dodany w Aktualizacji z 19 czerwca 2012 jako Sekretny Pamiętnik. Jest to stara, czerwona, lekko nadpalona książka z ramką o wzorze płomieni na okładce. Pamiętnik jest zamknięty na złoty zamek klamrowy. Podobnie jak Ledwie nadtopiony kondensator, przedmiot ten nie został dotknięty przez Aktualizację Pyromanii i nie został usunięty w Aktualizacji z 11 lipca 2012.

Od czasu Scream Fortress 2013, Ognioodporny Sekretny Pamiętnik ma takie samo zastosowanie jak Czasopismo Zaklęciowe i Zacna Księga Zaklęć; pozwala na rzucanie zaklęć podczas Halloween.

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 19 czerwca 2012

  • [Nieudokumentowane] Sekretny Pamiętnik został dodany do gry.

Aktualizacja z 20 czerwca 2012

Aktualizacja z 27 czerwca 2012 (Aktualizacja Pyromanii)

  • [Nieudokumentowane] Sekretny pamiętnik jest jednym z dwóch Tajemniczych Skarbów, razem z Kondensatorem, które nie zostały spopielone. Pomimo rzucającego się w oczy nadpalenia prawego dolnego rogu okładki, nazwa przedmiotu została zmieniona na "Ognioodporny Sekretny Pamiętnik" i nie jest on składnikiem wytwarzania Kupki Popiołu.

Aktualizacja z 12 marca 2013

  • [Nieudokumentowane] Naprawiono nieprawidłowe wyświetlanie tła w plecaku dla Ognioodpornego Sekretnego Pamiętnika.

Aktualizacja z 29 października 2013 (Scream Fortress 2013)

  • [Nieudokumentowane] Ognioodporny Sekretny Pamiętnik może zostać założony w Slocie Działania jako zamiennik Czasopisma Zaklęciowego lub Zacnej Księgi Zaklęć.

Aktualizacja z 29 października 2014 (Scream Fortress 2014)

  • [Nieudokumentowane] Dodano atrybut "Biały Kruk" dla Ognioodpornego Sekretnego Pamiętnika.

Ciekawostki

  • Nosząc zestaw Wykluczając Niemożliwe, opis Sekretnego Pamiętnika zmieni się na "the deeds of hellish cruelty and none the wiser", bez niektórych liter, co jest częścią cytatu z krótkiej powieści "Przygoda w Copper Beeches", części kolekcji Przygody Sherlocka Holmesa. Kiedy połączy się to z opisami innych przedmiotów dodanych w Aktualizacji z 19 czerwca 2012, otrzymamy pełny cytat: "Think of the deeds of hellish cruelty, the hidden wickedness which may go on, year in, year out, in such places, and none the wiser."

Galeria

Oryginalny przedmiot

Backpack Secret Diary.png
Sekretny pamiętnik
Sekretny pamiętnik poziomu 1
W przeciwieństwie do innych gier, które moglibyśmy wspomnieć, posiadanie tego nie spowoduje odtworzenie pliku dźwiękowego, w którym ktoś czyta wpisy z sekretnego pamiętnika. Dlaczego? Bo SZANUJEMY PRYWATNOŚĆ naszych postaci. Co te ukrywają? Doprawdy, żyjemy w TAJEMNICZYCH CZASACH.