Şanslı Evlat

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ve onlara sorduğunda, "Ne kadar vermemiz gerekiyor?" Oh, onlar cevaplar "Daha! Daha! Daha!"
Şanslı Evlat tanıtımda

Şanslı Evlat Scout için yapılmış topluluk yapımı bir kozmetik eşyadır. Bu kozmetik eşya, Vietnam-Savaşı döneminde takılan M1 helmet kasklarından referans alınmış bir yanında "KOŞMAK İÇİN YAŞA" (BORN TO RUN) yazısı vardır. Öbür yanında ise, dört tane tüfek mermisi kaska deri bir şeritle tutturulmuş, takım renklerinde "KIRMIZI OLMAK ÖLÜ OLMAKTAN İYİDİR" (BETTER RED THAN DEAD) veya "ÖLÜ OLMAK KIRMIZI OLMAKTAN İYİDİR" (BETTER DEAD THAN RED) yazısı vardır. Ayrıca kask "Full Metal Jacket" filminde ki "born to kill" yazısına sahip kaska göndermedir, Ayrıca üzerinde aynı tüfek mermileri yazısı vardır.

Şanslı Evlat yaratıcısı Steam Atölyesindeki sayfası contributed.

Güncelleme Tarihi

27 Ağustos 2015 Yaması (Gun Mettle Güncellemesi)

  • Şanslı Evlat oyuna eklendi.

Ek Bilgiler

  • Fortunate Son adı Creedence Clearwater Revival grubunun bir şarkısının adıdır. Vietnam Savaşının son demlerinde oldukça popülerdi.
  • Şanslı Evlat kozmetiği "Full Metal Jacket" filmindeki Poster'in kafasındaki kasktan ilham almıştır.
  • "KIRMIZI OLMAK ÖLÜ OLMAKTAN İYİDİR" ve "ÖLÜ OLMAK KIRMIZI OLMAKTAN İYİDİR" sloganları Soğuk Savaş dönemine aittir. İlk öneri nükleer savaşta ölmektense kommünizmi kabul etmek; ikinci öneri ise zıttıdır. Team Fortress 2 bağlamında, basitçe RED takımını anlatmaktadır.
  • "Koşmak için Doğdu" (born to run) "Öldürmek için Doğdu" (born to kill) sözüne, "Full Metal Jacket" filmindeki Joker'in kaskı ve poster'in kaskına göndermedir. Born to Run ayrıca Bruce Springsteen'in albümüne göndermedir. 1975'te çıkmıştır, ancak, yıllar sonra Team Fortress 2'de etkinlik olarak çıkmıştır.

Galeri

Ayrıca Bakınız