Świeżo zaparzone zwycięstwo

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Duży kubek skopywania twojego tyłka!
Żołnierz

Świeżo Zaparzone Zwycięstwo to drwina akcji, która została dodana podczas Aktualizacji Miłość i wojna i może być użyta tylko przez Żołnierza.

Gdy gracz wybierze tą drwinę z menu drwin, Żołnierz nadepnie na worek kawy, który pojawi się pod jego prawą stopą, a także napije się z białego kubka znajdującego się w jego lewej dłoni.

Worek na który Żołnierz stawia swoją stopę ma inny tekst w zależności od drużyny. Dla gracz używa drwinę podczas bycia w drużynie RED, na worku jest napisane "Red Roast Co."; natomiast u gracza z BLU jest napisane "Blu Beans Ltd."

Demonstracja

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 18 czerwca 2014 (Aktualizacja Miłość i Wojna)

  • Świeżo Zaparzone Zwycięstwo zostało dodane do gry.

Aktualizacja z 23 czerwca 2014

Błędy

Ciekawostki

  • W plikach gry znajduje się zdjęcie prawdziwego kubka do kawy pod nazwą coffee.vtf. Zdjęcie zawiera także wskaźnik myszy z systemu operacyjnego Windows. To zdjęcie było najprawdopodobniej używane przed stworzeniem bardziej pasującej tekstury.
    • Istnieje także kilka innych, realistycznych tekstur dla tego przedmiotu. Zamiast kubka, starą teksturą była tak naprawdę puszka. Zarówno tekstury owej puszki jak i tekstura worka mają napis "WUPASS". Tak jak poprzednio, była to prawdopodobnie tekstura używana przed znalezieniem czegoś lepszego.

Galeria