Zestaw do Pakowania

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
No dobra, ok, to jest- ach, dobra robota.
Skaut o spakowanych przedmiotach

Zestaw do Pakowania jest narzędziem dodanym w Aktualizacja z 18 października 2010. Można go kupić w sklepie Mann Co lub znaleźć w #8 serii Skrzynek Mann Co. Pozwala wręczyć wybrany przedmiot innemu graczowi, nawet jeśli jest aktualnie nieobecny.

Demonstracja

Opis

Zestaw do Pakowania może zostać użyty do spakowania przedmiotu jako prezentu dla innego gracza. Zapakowane prezenty mogą zostać dostarczone do nieobecnych graczy. Przedmioty, które normalnie nie są możliwe do wymiany, mogą zostać spakowane i wręczone jako prezent. W procesie pakowania znika Zestaw do Pakowania, lecz powstaje "Starannie Zapakowany Prezent".

Po otwarciu prezentu, przedmiot ze środka będzie miał opis ze wskazaniem kiedy został on otwarty i kto go ofiarował.

Odbiorca nie może wysłać spakowanego prezentu do kogoś innego, ponieważ opcja "Wyślij prezent" jest zastąpiona przez "Rozpakuj".

Historia zmian

Aktualizacja z 6 października 2010

  • Podarowanymi przedmiotami można teraz handlować oraz je przetwarzać.

Ciekawostki

Starannie Zapakowany Prezent
  • Przed Aktualizacja z 29 października 2010 użycie Zestawu do Pakowania powodowało przedmiot całkowicie wymienialnym (po tym, jak odbiorca otworzył prezent) niezależnie od jego wcześniejszych zdolności do wymiany. W tej aktualizacji poprawiono także błąd związany z niepoprawnym wyświetlaniem nazwy przedmiotu w opisie prezentu; wcześniej opis wskazywał na TF_WEAPON_BAT niezależnie od tego, co było w środku.
  • Przed Aktualizacja z 29 października 2010 występował także inny rzadki błąd, w którym gracz otrzymywał 2 takie same prezenty zamiast 1. Po aktualizacji wszystkie podwojone przedmioty, które zostały rozpakowane pozostały, ale jeśli podwojony dar pozostał owinięty, to po poprawce został usunięty.
  • Podarowany przedmiot może stracić swoje właściwości w procesie wytwarzania. Na przykład użycie w procesie wytwarzania 18 broni pochodzących z osiągnięć, ale podarowanych jako prezent, wytwarza zwykle niemożliwy do wymiany oraz podarowania Metal rafinowany.
  • Ten sam model, który użyto do ikony Etykiety z opisem w plecaku został zastosowany w Zestawie do Pakowania.