Goldrush Update

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Goldrush banner.png
Tento článek je výpis nových předmětů do hry, pro patch se podívejte sem Patch z 29. dubna 2008.
Tato aktualizace zanechá stopu jako začátek jedné z nejdůležitějších změn, kterou kdy v průběhu příštího roku v Team Fortress 2 provedeme. Počínaje s Medicem, budou hráči moci získat až tři jedinečné předměty získáváním některých, či všech nových Medic achievementů, které jsou součástí této aktualizace. Tyto tři nové předměty hráčům umožní prozkoumat více cest hraní této třídy, což bude mít nový dopad na vývoj zápasu, a prospěch týmu hráče. Po tomto prvotním vydání budeme rychle přidávat více jedinečných předmětů pro zbývajících osm tříd.
Webová stránka aktualizace Goldrush

Gold Rush Update, často přezdívaný jako Medic Update byl první velkou aktualizací pro hru Team Fortress 2.

Tato aktualizace je zaměřena na Medica, první třídu která obdržela tři nové zbraně, které poskytují možnost hru hrát alternativními způsoby. Společně s představením těchto zbraní, byly do hry implementovány menu Info o postavě a Vybavení, které umožňují hráčům změnit vybavení dané herní třídy. Zbraně pro další třídy byly postupně přidávány v pozdějších aktualizacích.

Dále byl představen nový herní mód Payload, a s ním mapa po které je aktualizace pojmenována, Gold Rush. Dále bylo vydáno video Meet the Scout, a mnoho vylepšení a nových prvků pro hru samotnou.

Gold Rush Update byl vydán v Patch z 29. dubna 2008.

Nové předměty

Zbraně

Původní článek: Zbraně
Blutsauger Blutsauger
Kritzkrieg Kritzkrieg
Ubersaw Übersaw

Mapy

Původní článek: Seznam map
Jméno Obrázek Herní mód Název souboru
Gold Rush Goldrush.jpg Payload
BLU Bombcart.png
pl_goldrush

Odhalování informací

Gold Rush Update sloužící jako precedent pro budoucí velké aktualizace, odhalil všechny novinky aktualizace hned v den jejího vydání. Bylo podáno vysvětlení nových důležitých funkcích ve hře, společně s odůvodněním týkajícím se hráčova požitku ze hry.

Drobnosti

  • Volba Medica jako první herní třídu, která by měla obdržet aktualizaci, byla odůvodněna kritikou proti situacím, ve kterých se hráči této třídy zastávali velmi pasivní role, společně s faktem že Medic byl v tehdejší době nejméně hranou třídou. Po vydání této aktualizace se Medic stal třetí nejhranější třídou ve hře.
  • Po vydání aktualizace bylo možné skrz konzolové příkazy automaticky získat všechny zbraně pro Medica bez nutnosti získávání jakýchkoliv achievementů. Toto bylo později opraveno.
  • Původní statistiky Medicových zbraní se liší od jejich nynějších verzí:
    • Blutsauger původně nemohl udělovat kritické zásahy. Toto rozhodnutí bylo později nahrazeno snížením Medicova regenerovaného zdraví za vteřinu.
    • Kritzkrieg se původně nabíjel o pouze 10% rychleji, než standardní Medi Gun. Tato hodnota byla zvýšena na 25%.
    • Ubersaw byla původně odemknutelná pouze po získání všech 36 Medic achivementů. Toto rozhodnutí bylo změněno, kvůli vysoké obtížnosti.

Galerie

Externí odkazy