Aktualizacja Gold Rush

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ten artykuł dotyczy nowej zawartości wydanej w aktualizacji. Dane dotyczące aktualizacji samej w sobie znajdziesz tutaj: Aktualizacja z 29 kwietnia 2008.
Goldrush banner.png
Aktualizacja ta będzie początkiem najważniejszej zmiany wprowadzonej do Team Fortress 2, nad którą będziemy pracować przez następny rok. Zaczynając od medyka, gracze będą mogli otrzymać trzy unikalne przedmioty, zdobywając kilka lub wszystkie osiągnięcia Medyka, które pojawią się w tej aktualizacji. Te trzy unikalne przedmioty pozwolą graczowi na wybór własnego stylu gry klasą, a także będą miały wpływ na to, jakie korzyści będzie odnosić jego drużyna. Po wydaniu tej wstępnej aktualizacji, zaczniemy szybko dodawać unikalne przedmioty dla pozostałych ośmiu klas.
Strona Aktualizacji Goldrush

Aktualizacja Gold Rush (angielski), także zwana jako Aktualizacja Medyka, była pierwszą główną aktualizacją gry Team Fortress 2.

Aktualizacja skupiała się głównie na Medyku, jako pierwszej klasie, która miała otrzymać trzy nowe bronie umożliwiające zmianę stylu gry. Wraz z wydaniem broni dodano informacje o postaci oraz system doboru wyposażenia, który umożliwiał graczom ekwipowanie broni dodawanych w przyszłych aktualizacjach.

Aktualizacja wprowadziła także nowy tryb gry o nazwie Ładunek, a wraz z nim mapę Gold Rush i filmik Poznajcie Skauta. Wdrożono też liczne poprawki i ulepszenia.

Aktualizacja została wydana 29 kwietnia 2008.

Nowości

Bronie

Blutsauger Blutsauger
Kritzkrieg Kritzkrieg
Ubersaw Überpiła

Mapy

Nazwa Obrazek Tryb gry Nazwa pliku
Gold Rush Gold Rush Ładunek
Ładunek
pl_goldrush

Postęp aktualizacji

Aktualizacja Gold Rush ujawniła wszystkie aspekty przyszłych aktualizacji w dniu jej wydania. Wyjaśniano większe aktualizacje gry, a także kwestie dotyczące graczy.

Ciekawostki

  • Medyk został wybrany na pierwszą klasę, która miała otrzymać swoją aktualizację z powodu krytycyzmu sytuacji bez wyjścia, w których gracze często się znajdowali, grając nim, a także dlatego że był on najrzadziej graną klasą. Po wydaniu aktualizacji Medyk stał się trzecią najczęściej wybieraną klasą.
  • Zaraz po aktualizacji gracze zaczęli używać komend w celu zdobycia wszystkich broni Medyka bez odblokowywania osiągnięć z nimi związanych. Zostało to później naprawione.
  • Atrybuty broni Medyka różniły się od tych dzisiejszych:
    • Blutsauger nie miał możliwości zadawania obrażeń krytycznych. Zostało to potem zastąpione zmniejszeniem naturalnej regeneracji zdrowia Medyka.
    • Kritzkrieg ładował się tylko 10% szybciej niż podstawowy Medigun. Szybkość ładowania została później zwiększona do 25%.
    • Überpiła była odblokowywana poprzez zdobycie wszystkich 36 osiągnięć Medyka. Ilość osiągnięć do odblokowania broni została zmniejszona z powodu trudności w zdobywaniu ich wszystkich.

Galeria

Linki zewnętrzne