Gold Rush Güncellemesi

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Goldrush banner tr.png
Bu madde güncelleme ile gelen içerik içindir. Güncellemenin kendisi için 29 Nisan 2008 Yaması sayfasına bakınız.
Bu güncelleme ayrıca Team Fortress 2'ye gelecek yıl yapacağımız en kayda değer değişikliğin başlangıcını belirleyecek. İlk Medic ile başlayarak, Oyuncular bu güncelleme ile gelecek olan Medic başarımlarının bir kısmı veya hepsini kazanarak üç eşsiz eşya elde edebilecekler. Bu üç eşsiz eşya oyunculara o sınıfı oynamaları için yeni seçenekler sunacak, ve oynadıkları takıma yeni bir etki katacak ve katkıda bulunacak. Bu ilk yayınlanmadan sonra hızlı bir biçimde kalan sekiz sınıfa da eşsiz eşyalar ekleyeceğiz.
Goldrush Güncelleme Sayfası

Gold Rush Güncellemesi, ayrıca Medic Güncellemesi olarak da bilinir, Team Fortress 2 için olan ilk büyük güncellemedir.

Alternatif oynanış sağlamak için yeni üç silah alması ile bu güncelleme Medic etrafında çevrelenmiştir. Bu silahların tanıtımının yanı sıra, Karakter Bilgisi ve Yuva sistemi oyunculara diğer güncellemelerde gelecek olan silahları seçebilmeleri için eklenmiştir.

Bu güncelleme ayrıca da Yük Vagonu oyun modunun tanıtımını ayrıntılandırmıştır, ilgili olan Gold Rush haritası, ve Scout ile Tanışın'ın yayınlanmasıdır. Sayılı gelişmeler ve eklemeler de mevcuttur.

Bu güncelleme 29 Nisan 2008 Yaması ile yayınlanmıştır.

Eklemeler

Silahlar

Blutsauger Kan Emici
Kritzkrieg Kritzkrieg
Ubersaw Übertestere

Haritalar

Name Picture Game mode File name
Gold Rush Goldrush.jpg Yük Vagonu
BLU Bombcart.png
pl_goldrush

Güncelleme İlerlemesi

Gelecek güncellemeler için bir örnek olan, Gold Rush Güncellemesi bütün özelliklerini çıktığı gün göstermiştir. Oyuna yeni büyük eklemeler açıklanmıştır, ve oyuncu yeteneğini içeren haklı nedenler öne sürülmüştür.

Ek Bilgiler

  • O zamanlarda en az oynanan sınıf olması ve oyuncular genelde kendilerini o sınıf ile oynarken pasif bir rol içinde bulmaları yüzünden çıkan eleştiriler yüzünden Medic güncellemesi olan ilk sınıftır. Bu güncellemenin yayınlanması ile Medic oyundaki en çok oynanan üçüncü sınıfa yükselmiştir.
  • Güncellemeden kısa bir süre sonra, oyuncular başarımlar olmadan konsoldan bir komut ile otomatik olarak bütün Medic silahlarını açabiliyorlardı. Bu sonradan düzeltildi.
  • Yeni Medic silahları eski silahlardan farklılıklar gösteriyordu:
    • Kan Emici negatif bir özellik olarak kritik vuruşlar yapamaması ile yayınlanmıştır. Bu Medic'in saniye başına aldığı can yenilenmesi düşürülmesi ile yer değiştirilmiştir.
    • Kritzkrieg orijinal olarak yayınlandığında normal Sıhhilahtan sadece 10% hızlı şarj doldurmaktaydı. Bu numara o zamandan bu yana 25% ile değiştirilmiştir.
    • Übertestere önceden 39 Medic başarımının her biri tamamlanınca elde edilmekteydi. Bu sayı zorluğu nedeniyle düşürülmüştür.

Güncelleme Galerisi

Harici Linkler