Halloweenowa paczka

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Hej, wygrałeś! Łap parę rzeczy. Są darmowe.
Bombinomicon

Halloweenowa paczka (oryg. Halloween Package) jest przedmiotem działania. Jest to halloweenowa dynia z zieloną rączką i wydobywającym się ze środka światłem.

Po otwarciu, przyznaje graczowi niewymienialny przedmiot dodany podczas poprzednich wydarzeń halloweenowych. Istnieje niewielka szansa, że otrzymany przedmiot będzie posiadał jakość przekleństwo.

Przyznany przedmiot jest losowo wybierany z listy, która zawiera wszystkie przedmioty ozdobne otrzymywane z Nawiedzonych prezentów halloweenowych i Kociołków halloweenowych podarunków. Obejmuje to prawie wszystkie przedmioty ozdobne dodane w wydarzeniach halloweenowych w latach 2010-2014, z wyjątkiem przedmiotów za osiągnięcia i poniższych przedmiotów:

Lista ta zawiera również jedną broń (Piekielna pałka) i jeden przedmiot działania (Mannierka smakołyk albo krytyk).

Oprócz wymienionych wyżej przedmiotów, można dodatkowo otrzymać jeden lub więcej przedmiotów bonusowych. Mogą to być Strony księgi zaklęć lub niepodlegające wymianie i sprzedaży skrzynie z wydarzenia Halloween bieżącego roku.

Wykonanie halloweenowego kontraktu z przynajmniej jednym ukończonym celem kontraktu nagrodzi gracza Halloweenową paczką.

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 26 października 2017

  • [Nieudokumentowane] Halloweenowa paczka została dodana do gry.