Nawiedzony Prezent Halloweenowy

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Nawiedzony Prezent Halloweenowy
Haunted Halloween Gift image
Typ znajdźki: Maski Halloweenowe i części zestawów
Danke schön, na na, Danke schön.
Medyk o otrzymywaniu prezentów.

Nawiedzony Prezent Halloweenowy jest specjalną znajdźką, która pojawiała się na mapie Mann Manor, Eyeaduct, Ghost Fort i Helltower podczas specjalnego wydarzenia wydanego z okazji Halloween 2010. Wygląda on jak prezent w kształcie dużego, żółtozielonego pudełka owiniętego jasnopomarańczową wstążką. Po zebraniu wszystkich dziewięciu masek można z nich wytworzyć jedną Maskę Saxtona Hale'a. Jeśli prezent zostanie zebrany w świecie podziemnym to przedmiot zyskuje jakość Nawiedzony.

Prezent pojawia się w przeciągu 5 minut od rozpoczęcia się rundy lub po 5 minutach od momentu podniesienia ostatniego prezentu w jednym z wielu z góry określonych miejsc na mapie. Gdy pojawi się on na mapie, zostaje odtworzone powiadomienie dla gracza, dra którego pojawił się prezent. Prezent pozostaje przez kilka sekund przezroczysty i niemożliwy do podniesienia. Po zdobyciu prezentu wysyłane jest kolejne powiadomienie dla gracza który go podniósł wraz z dźwiękiem owacji i balonów.

Na serwerze musi być minimum dziesięciu graczy, aby prezent mógł się pojawić. Dotyczy to tylko graczy Steam, boty nie są brane pod uwagę.

Od roku 2011, wymaganych jest 10 osób połączonych do serwera (w jednej z drużyn, obserwator, a nawet osoba w trakcie ładowania) oraz zarejestrowanie servera w matchmakingu valve. W dalszym ciągu to tylko graczy Steam, boty nie są brane pod uwagę. Na mapie Eyeaduct prezenty mogą pojawiać się w świecie podziemnym. Otrzymane przedmioty zyskują wtedy jakość Nawiedzony.

Przedmioty

Osoba, która znajdzie prezent, otrzyma losowy przedmiot, zależny od mapy, na Mann Manor jest to losowa maska, na Eyeaduct losowa część kostiumu, na Ghost Fort zaklęcie, lub część VooDoo, a na Helltower część kostiumu, strona księg, lub zaklęcie.

Lokacje prezentów

Mann Manor

Lokacje prezentów w Mann Manor.

Eyeaduct

Lokacje prezentów w Eyeaduct.
Lokacje prezentów w zaświatach na mapie Eyeaduct.

Ghost Fort

Lokacje prezentów w Ghost Fort

Galeria

Powiązane osiągnięcia

Ghostchievements icon.png Duchosiągnięcia

Zamaskowany Mann
Zamaskowany Mann
Podnieś gargulca dusz na mapie Mann Manor.


Historia aktualizacji

Aktualizacja z 27 października 2010

  • Nawiedzony Prezent Halloweenowy został dodany do gry.

Aktualizacja z 28 października 2010

  • Naprawiono obserwatorów zbierających Nawiedzony Prezent Halloweenowy na Mann Manor.

Aktualizacja z 29 października 2010

  • Naprawiono możliwość zbierania Nawiedzonego Prezentu Halloweenowego na mapie Mann Manor przez graczy obserwujących swoich współtowarzyszy.

Aktualizacja z 26 października 2012

  • Prezent teraz pojawia się indywidualnie dla każdego gracza.

Błędy

  • Przedmiot może się pojawić w niedostępnym korytarzu w pobliżu pierwszego punktu kontrolnego, uniemożliwiając graczom jego zdobycie. Jeśli nie zostanie on podniesiony, pozostanie w tym miejscu, dopóki nie zmieni się mapa.

Ciekawostki

  • Jeśli prezent pojawi się na chwilę przed końcem rundy i nikt go nie podniesie przed zmianą zespołów, pozostanie on w tym miejscu podczas zmiany drużyn.
  • Prezent może zostać podniesiony podczas fazy upokorzenia.

Linki zewnętrzne