Itemtest/cs

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Itemtest
Item test.jpg
Základní informace
Název souboru: itemtest
Tvůrce: Valve
Informace
Prostředí: Industrial
Zasazení: Indoor
Předměty na mapě
None
Map Overview
Itemtest overview.png
How's that bullet feel? Feel good? Huh? Huh....?
The Sniper conducting a survey on his newly crafted items.

Itemtest je testovací mapa vydaná s Australian Christmas updatem. Zdá se, jako upravenou verzi spawn room, BLU teamu z Control Point mapy Gorge.

Mapa umožňuje modelářům snadno testovat své výtvory v kontrolovaném prostředí, s možností ukládat a načítat více nastavení konfigurace rychle.

Mapa se skládá z resupply skříňky v horní střední části mapy. Na levé horní straně je malý chodník, který je v polovině zatáčky. Poté, co umřel hráč se objeví v několika určitých místech na mapě.

Update history

Patch z 17. prosince 2010 (Australian Christmas/cs)

  • Mapa byla přidána do hry.

Patch z 14. dubna 2011 (Hatless Update/cs)

  • Jméno souboru mapy bylo změněno z item_test na itemtest.

Patch z 18. dubna 2011

  • Rozkaz "itemtest" byl opraven.

Patch z 8. června 2011

  • Opraveno že server automaticky vytváři hlasování zatímco hráč je v training nebo používá itemtest.

Chyby

  • Některé zbraně, když se spawnou na hráčovi, nebudou fungovat, jak bylo zamýšleno. Například, Dalokohs Bar může být hozen, a zbraně, které mění ragdoll mrtvého hráče také nebude fungovat (např. Saxxy).
  • Je možné vyzbrojit třídy předměty, které nejsou určeny pro určité třídy, která může vyzbrojit věc a potom pomocí itemtest menu změnit třídu bota.
  • Crusader's Crossbow nemůže být vyzbrojena.

Funkčnost

Příkaz konzole "itemtest" zobrazí položky menu zkoušky, která obsahuje ovládací prvky pro přidání vlastních modelů. Až 4 věci mohou být vyzbrojeny pro každou třídu. Testovací menu obsahuje také funkce pro objevovaní a manipulovní s více boty s různým chováním (např. běh, krčí, atd.).Druhý příkaz "itemtest_botcontrols" zastavuje menší HUD menu s možností měnit chování botů rychle bez nutnosti zobrazení celého menu, takže je ideální na bind na zadaný tlačítko. V nabídce jsou také možnosti vlastní konfigurace rychlého ukládaní a nahrávaní. Konfigurace jsou uloženy v souborech s ".itf" rozšíření, a ve výchozím nastavení se ukládají do přehrávače cfg adresáře v /Team Fortress 2/tf/cfg/.

Galerie

Viz také

Externí odkazy