Kampania Piekło w dżungli

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Kampania Piekło w dżungli
Mercenary park contract example 1 pl.png
ConTracker przedstawiający początkowe kontrakty Mercenary Park dla kampanii Piekło w dżungli.


"Tak to się robi!!"
Inżynier

Kampania Piekło w dżungli jest Kampanią trwającą od 20 października, 2017 do 11 lutego, 2018, wprowadzoną w Aktualizacji Piekło w dżungli, podczas której gracze mogą ukończyć kontrakty które wymagają ukończenia celów przy pomocy umiejętności użytkownika, co jest nagradzane Krwawą forsą, Barwami wojennymi i unikalnymi przedmiotami kosmetycznymi. Wzięcie udziału wymaga Przepustki do kampanii Piekło w dżungli. Wykorzystanie przepustki zamieni ją na ConTracker kampanii Piekło w dżungli i odblokowuje zestaw kontraktów Mercenary Park. Podczas kampanii, Sklep z upominkami jest otwarty, w którym możesz kupić przedmioty za pomocą krwawej forsy.

Osobny artykuł: ConTracker

Kontrakty są przeglądane i zarządzane przy użyciu ConTrackera i mogą być ukończone i oddane za Nagrody i Gwiazdki. Jednakże, ConTracker kampanii Piekło w dżungli śledzi oraz później przyznaje rangę za zebrane Punkty Kontraktu zdobyte z płatnych kontraktów kampanii Piekło w dżungli

Po tym jak gracz ukończy cel Główny lub cel z Premią, to uzyska on Gwiazdkę za każdy ukończony cell. Gwiazdki pozwalają na odblokowanie innych kontraktów. Kilka kontraktów wymaga większej ilości Gwiazdek do odblokowania, dla przykładu, kontrakt Mercenary World wymaga 20 gwiazdek.

Punkty kontraktu kampanii Piekło w dżungli (PK) są uzyskiwane przez Zdobywanie punktów w grze podczas trwania kampanii, a sposób na ich zdobycie może być w pewien sposób poddane pewnym ograniczeniom, np ograniczenia co do używanej klasy, broni lub nawet określają rolę jaką gracz musi wykonywać. Zdobycie 100 PK spowoduje ukończenie Głównego celu kontraktu. Cele z premią definiują też dodatkowy sposób na uzyskanie większej ilości Punktów kontraktu na kontrakcie

 • Podstawowy cel może zyskać dla gracza do 100 PK
 • Pierwszy cel z premią może zyskać dla gracza do 60 PK
 • Drugi cel z premią może zyskać dla gracza do 30 PK

Jakiekolwiek punkty kontraktu zdobyte na celach z premią, uzyskana ilość na celu głównym jest mniejsza niż 100 PK, "liczą się podwójnie", raz dla celu z premią i jeszcze raz dla celu głównego. Punkty kontraktu przyznawane za wykonanie czynności do celu z premią są zazwyczaj bardziej punktowane niż wykonanie czynności do celu głównego, dlatego ich wykonanie może przyspieszyć wykonanie głównego celu i uzyskanie PK. Dlatego też, gracz może uzyskać do 190 PK za wykonanie wszystkich czynności na każdym aktywnym kontrakcie kampanii Piekło w dżungli. Mając dostępnych 36 kontraktów w kampanii Piekło w dżungli, gracz może uzyskać 6840 PK w tej kampanii.

Aby uzyskać ConTracker kampanii Piekło w dżungli na poziomie Australium, gracz musi wykonać wszystkie cele podstawowe i z premią w kampanii Piekło w dżungli aby uzyskać wymagane 6840 punktów kontraktu

Strategia

Zobacz też: Strategia do kontraktów

Różne strategie mogą być zastosowane przy kontraktach Mercenary Park, w zależności zainteresowań gracza i jego celów, i ile czasu chce albo może poświęcić na ten zestaw kontraktów. Wielu graczy niewiele brakuje do ConTrackera na poziomie Australium. Gracze mogą chcieć podwyższyć poziom ConTrackera, zdobyć przedmioty z kampanii, zdobyć Łowcę smoków lub by zdobyć Otwarte skrzynię z barwami wojennymi.

 • Mechanika Friendly-Fire, jeśli masz regularnie dostępnych znajomych, może bardzo przyspieszyć drogę do podwyższenia poziomu ConTrackera oraz do zdobycia przedmiotów.
 • Zazwyczaj jedna z dwóch czynności do celu z premią jest łatwiejsza do wykonania i pozwala graczowi na szybsze zdobycie PK i ukończenie celu głównego.
Podwyższanie poziomu ConTrackera

Ilość zebranych punktów kontraktu i poziom ConTrackera odzwierciedla spędzony czas oraz umiejętności w grze i przy kontraktach.

 • Brąz: Zdobycie całego zestawu Potworne przeistoczenie zdobędzie albo przybliży gracza do uzyskania brązu.
 • Srebro: Nawet po ukończeniu wystarczającej ilości celów aby zdobyć wszystkie dostępne kontrakty i uzyskaniu 20 gwiazdek do odblokowania kontraktu Mercenary World, nadal musisz ukończyć kilka dodatkowych celów aby zdobyć dostateczną ilość punktów kontraktu aby otrzymać srebro. Jednakże poziom srebro pozwala graczowi na ominięciu kilku najtrudniejszych i czasochłonnych dodatkowych celów.
 • Australium: Uzyskanie poziomu Australium wymaga 3 gwiazdek na każdym z dostępnych kontraktów, co oczywiście oznacza uzyskanie wszystkich dostępnych nagród; jednakże, to wymaga dużej ilości czasu, umiejętności i/lub wykorzystania mechaniki Friendly-Fire, szczególnie przy kończeniu najtrudniejszych zadań dodatkowych które w innym wypadku mogłyby być ominięte.
Zdobycie przedmiotów kosmetycznych
 • Potworna pamiątka: Jest to swego rodzaju Upiorny cylinder kontraktów Mercenary Park, który wymaga zdobycia nie mniej niż 50 punktów w jakimkolwiek trybie gry, za pomocą jakiejkolwiek klasy w trybie Swobodnym. Zdobycie tego przedmiotu oznacza że gracz jest już o 1.5% bliżej ConTrackera na poziomie Australium!
 • Saxton: Zdobycie Saxtona wymaga rozpoczęcia kilku prostszych kontraktów w tym zestawie i wymaga ukończenia jedynie 3 dodatkowych celów po drodze; ale każda klasa może nosić tą czapkę!
 • zestaw Potworne przeistoczenie: Musisz przynajmniej skończyć eksperckie i zaawansowane kontrakty dla klas ataku, dwa kontraktu dla broni ataku i jeden zaawansowany kontrakt dla klasy wsparcia. Ten zestaw także wymaga gwiazdek zdobytych za ukończenie 14 dodatkowych celów gdzieś po drodze.
  • Katmańskie uczesanie wymaga 7 z tych gwiazdek oraz wykonania kilku z trudniejszych kontraktów. Okropnie śnieżne gacie są najłatwiejsze do zdobycia.
  • Ponieważ jest wystarczająco celów z premią gdy idziesz bezpośrednimi ścieżkami do przedmiotów w tym zestawie, to wszystkie przedmioty mogą być zdobyte poprzez ukończenie kontraktów znajdujących się na drodze do nich. Jednakże, niektóre z celów z premią są jednymi z najtrudniejszych, przez co szybciej ukończysz prostsze dodatkowe zadania znajdujące się w kontraktach z mapami.
Zdobycie barwy wojennej Łowca smoków (Odblokowywanie Mercenary World)

Barwa wojenna Łowca smoków jest nagrodą dla graczy, którzy ukończyli wiele celów z premią, ale niekoniecznie większość trudniejszych.

 • Ukończenie przynajmniej 12 kontraktów jest konieczne do odblokowania Mercenary World, zakładając że każdy kontrakt będzie ukończony na 3 gwiazdki. To wymagałoby ukończenia wszystkich celów w prawie wszystkich głównych kontraktach i tych związanych z mapami, dla przykładu. Jednakże, jeśli gracz ominie niektóre z najtrudniejszych celów z premią, to liczba potrzebnych kontraktów do ukończenia wzrośnie do jakiś 20.
 • Kontrakty dla map są szczególnie pomocne w zdobyciu większości z 20 gwiazdek wymaganych do odblokowania Mercenary World; ta grupa kontraktów ma ogólnie najłatwiejsze cele z premią.
Zdobycie otwartych skrzyni

Otwarte skrzynie są nagrodą za kontrakty na poziomie ekspert, które wymagają ukończenia wielu celów z premią.

 • Wszystkie kontrakty, poza dwoma (na 6 ogólnych kontraktów które cie tym nagradzają), które nagradzają otwartą skrzynią, wymagają 3 gwiazdek do odblokowanie i tak ogólnie, zebranie ich wymagałoby ukończenia wielu celów z premią (Zobacz kontrakty dla map)
 • Połowa z dostępnych otwartych skrzyni może być zdobyta poprzez ukończenie tych samych kontraktów które były potrzebne do zdobycia wszystkich przedmiotów kosmetycznych w tym zestawie kontraktów. Pozostałe otwarte skrzynie wymagają ukończenie zaawansowanych i eksperckich kontraktów, które mogą być pominięte jeśli chcesz sam zestaw Potwornego przeistoczenia

Kontrakty Mercenary Park

Główne kontrakty

Nazwa Wymagania Cele Nagroda
Start 0xContract Star
 • Główny: Zdobądź punkty: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/4) Zdobądź 10 punktów w jednym życiu: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/1) Bądź MVP na koniec rundy: 30 PK Contract Star
Monstrous Memento
Potworna pamiątka
Atak 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Start
 • Główny: Zabij jako atakujący: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Przejmij cel jako atakujący: 10 PK Contract Star
 • Premia:( x/2) Zdominuj gracza jako atakujący: 15 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x150)
Obrona 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Start
 • Główny: Zdobądź punkty jako obrońca: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Obroń cel: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Wygraj rundę jako obrońca: 15 PK Contract Star
Paintkit bundle 01.png
Barwy wojenne 'Najemnika kontraktowego'
Otwarta skrzynia stopnia cywil
Mercenary Park 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Start
 • Główny: Zdobądź punkty on Mercenary Park: 2 PK Contract Star
 • Premia:(x/20) Przejmij lub obroń punkt kontrolny na mapie Mercenary Park: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Wygraj runde na mapie Mercenary Park: 15 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x100)
Mercenary World 20xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Mercenary Park
 • Główny: Zdobądź punkty on Mercenary Park: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/4) Zdominuj gracza na mapie Mercenary Park: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów na mapie Mercenary Park w jednym życiu: 10 PK Contract Star
Krwawa forsa  Backpack Dragon Slayer War Paint Factory New.png
Krwawa forsa (x250) i Łowca Smoków Barwy Wojenne (prosto z fabryki)
Główne tryby1 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Mercenary Park
Zdobądź flagę
 • Główny: Zdobądź punkty na mapie typu Zdobądź flagę: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Obroń swoje tajne materiały:10 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zdobądź flagę: 15 PK Contract Star

Ładunek

 • Główny: Zdobądź punkty na mapie typu Ładunek: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/30) Pchaj wózek z ładunkiem: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/10) Zabij wroga pchającego wózek: 3 PK Contract Star

Punkty kontrolne

 • Główny: Zdobądź punkty na mapie typu Punkty kontrolne: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Obroń punkt kontrolny na mapie typu Punkty kontrolne: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Przejmij punkt kontrolny na mapie typu Punkty kontrolne: 5 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x100)
Inne tryby gry1 2xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Główne tryby gry
DeGroot Keep
 • Główny: Zaiste! Zdobądź punkty na mapie DeGroot Keep: 1 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Utrzymaj punkt kontrolny na mapie DeGroot Keep: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Splądruj wrogi punkt kontrolny na mapie DeGroot Keep: 10 PK Contract Star

Mannpower

 • Główny: Zabij w trybie Mannpower: 1 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Zabij podczas korzystania z kotwiczki: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Zabij wroga posiadającego bonus bez posiadania własnego: 5 PK Contract Star

Podaniówka

 • Główny: Zdobądź punkty w Podaniówce: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/10) Przechwyć piłkę w Podaniówce: 6 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Strzel gola: 15 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x250)
1: Aktywacja jednego z kontraktu spowoduje że dwa inne staną się niedostępne (Dla przykładu, aktywacja kontraktu Zdobądź flagę spowoduje, że kontrakty Ładunek i Punkty kontrolne staną się niedostepnę).

Kontrakty ataku

Nazwa Wymagania Cele Nagroda
Klasy ataku1 3xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Atak
Skaut
 • Główny: Zdobądź punkty jako Skaut: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Przejmij cel jako Skaut: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zdominuj gracza jako Skaut: 15 PK Contract Star

Żołnierz

 • Główny: Zdobądź punkty jako Żołnierz: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Zabij jako Żołnierz podczas wybuchowego skoku: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zdominuj gracza jako Soldier: 15 PK Contract Star

Pyro

 • Główny: Zdobądź punkty as Pyro: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Zabij za pomocą elementu środowiska jako Pyro: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zdominuj gracza jako Pyro: 15 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x100)
Zaawansowane klasy ataku1 2xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Klasy ataku
Zaawansowany Skaut
 • Główny: Przejmij cel jako Skaut
 • Premia: (x/4) Zdominuj gracza jako Skaut: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów jako Skaut w jednym życiu: 10 PK Contract Star

Zaawansowany Żołnierz

 • Główny: Zabij jako Żołnierz podczas wybuchowego skoku: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/4) Zdominuj gracza jako Żołnierz: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów jako Żołnierz w jednym życiu: 10 PK Contract Star

Zaawansowany Pyro

 • Główny: Zabij za pomocą odbitego pocisku jako Pyro: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/4) Zdominuj gracza jako Pyro: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów jako Pyro w jednym życiu: 10 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x150)
Eksperckie klasy ataku1 3xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Zaawansowane klasy ataku
Ekspercki Skaut
 • Główny: Zdominuj gracza jako Skaut: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Zabij 5 wrogów jako Skaut w jednym życiu:10 PK Contract Star
 • Premia: (x/1) Bądź MVP jako Skaut: 30 PK Contract Star

Ekspercki Żołnierz

 • Główny: Zdominuj gracza jako Soldier: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Zabij 5 wrogów jako Żołnierz w jednym życiu: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/1) Bądź MVP jako Żołnierz: 30 PK Contract Star

Ekspercki Pyro

 • Główny: Zdominuj gracza jako Pyro: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Zabij 5 wrogów jako Pyro w jednym życiu: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/1) Bądź MVP jako Pyro: 30 PK Contract Star
Paintkit bundle 02.png
Barwy wojenne 'Najemnika kontraktowego'
Otwarta skrzynia stopnia wolny strzelec
Bronie ataku 11 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Klasy ataku
Buzownik
 • Główny: Zabij Buzownikiem: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/30) Zabij Buzownikiem podczas skoku: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/15) Zabij Buzownikiem podczas potrójnego skoku: 2 PK Contract Star

Czarna skrzynka

 • Główny: Zabij Czarną skrzynką: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Zabij jako Żołnierz podczas wybuchowego skoku: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Ulecz 100 pkt. zdrowia w jednym życiu jako Żołnierz: 5 PK Contract Star

Pistolet sygnałowy

 • Główny: Zdobądź punkty jako Pyro: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/12) Zabij trafieniem krytycznym jako Pyro: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów Pistoletem sygnałowym w jednym życiu: 10 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x100)
Bronie ataku 21 2xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Bronie ataku 1
Dupeltówka
 • Główny: Zabij Dupeltówką: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/12) Zabij trafieniem minikrytycznym Dupeltówką: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów Dupeltówką w jednym życiu: 10 PK Contract Star

Celny strzał

 • Główny: Traf bezpośrednio we wroga Celnym strzałem: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/12) Traf bezpośrednio we wroga w powietrzu Celnym strzałem: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Zabij trafieniem minikrytycznym jako Żołnierz: 5 PK Contract Star

Flogistynator

 • Główny: Zabij Flogistynatorem: 2 PKContract Star
 • Premia: (x/20) Zabij podczas Mmmph: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/10) Zabij 5 osób podczas Mmmph w jednym życiu: 3 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x100)
Strzelba 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Bronie ataku 2
 • Główny: Zabij strzelbą: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/12) Zabij 3 wrogów strzelbą w jednym życiu: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów strzelbą w jednym życiu: 10 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x150)
Banana Bay 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Eksperckie klasy ataku i Bronie ataku 2
 • Główny: Zdobądź punkty na mapie Banana Bay: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Zabij wroga pchającego wózek na mapie Banana Bay: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/15) Pchaj wózek na mapie Banana Bay: 10 PK Contract Star
Kathman-Hairdo
Katmańskie uczesanie
1: Aktywacja jednego z kontraktu spowoduje że dwa inne staną się niedostepnę..

Kontrakty obrony

Nazwa Wymagania Cele Nagroda
Klasy obrony1 3xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Obrona
Demoman
 • Główny: Zdobądź punkty jako Demoman: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/15) Zabij wroga wykonującego cel mapy jako Demoman: 4 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zdominuj gracza jako Demoman: 15 PK Contract Star

Gruby

 • Główny: Zdobądź punkty jako Gruby: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Otrzymaj 1000 pkt. obrazeń jako Gruby w jednym życiu: 20 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zdominuj gracza jako Gruby: 15 PK Contract Star

Inżynier

 • Główny: Zdobądź punkty jako Inżynier: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Zabij 3 przeciwników pojedyńczym działkiem strażniczym: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zdominuj gracza jako Inżynier: 15 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x150)
Zaawansowane klasy obrony1 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Klasy obrony
Zaawansowany Demoman
 • Główny: Zabij wroga wykonującego cel mapy jako Demoman: 4 PK Contract Star
 • Premia: (x/4) Zdominuj gracza jako Demoman: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów jako Demoman w jednym życiu: 10 PK Contract Star

Zaawansowany Gruby

 • Główny: Przejmij lub obroń cel jako Gruby: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/4) Zdominuj gracza jako Gruby: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów jako Gruby w jednym życiu: 10 PK Contract Star

Zaawansowany Inżynier

 • Główny: Zabij 3 przeciwników pojedyńczym działkiem strażniczym: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/4) Zdominuj gracza jako Inżynier: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów jako Inżynier w jednym życiu: 10 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x250)
Eksperckie klasy obrony1 3xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Zaawansowane klasy obrony
Ekspercki Demoman
 • Główny: Zdominuj gracza jako Demoman: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Zabij 5 wrogów jako Demoman w jednym życiu: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/1) Bądź MVP jako Demoman: 30 PK Contract Star

Ekspercki Gruby

 • Główny: Zdominuj gracza jako Heavy: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Zabij 5 wrogów jako Gruby w jednym życiu: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/1) Bądź MVP jako Gruby: 30PK Contract Star

Ekspercki Inżynier

 • Główny: Zdominuj gracza jako Engineer: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Get 5 kills as Engineer in a single life: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/1) Be MVP as Engineer: 30 PK Contract Star
Paintkit bundle 01.png
Barwy wojenne 'Najemnika kontraktowego'
Otwarta skrzynia stopnia wolny strzelec
Broń obrony 11 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Klasy obrony
Działo nawalone
 • Główny: Zabij Działem nawalonym: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Zabij bombą samoprzylepną: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Traf podwójnym donkiem z Działa nawalonego: 10 PK Contract Star

Pięści ze stali

 • Główny: Zabij jako Gruby: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/12) Zablokuj 500 pkt. obrażeń jako Gruby: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Otrzymaj 1000 pkt. obrażeń w jednym życiu: 10 PK: 10 PK Contract Star

Poskramiacz

 • Główny: Zabij działkiem strażniczym: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Zabij działkiem strażniczym kontrolowanym Poskramiaczem: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów działkiem strażniczym w jednym życiu: 10 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x250)
Broń obrony 21 3xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Broń obrony 1
Loch-n-Load
 • Główny: Zabij za pomocą Loch-n-Load: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/12) Dwa razy z rzędu traf wroga za pomocą Loch-n-Load: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zabij 5 wrogów w jednym życiu za pomocą Loch-n-Load: 15 PK Contract Star

Mosiężna bestia

 • Główny: Zabij Mosiężną bestią: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Otrzymaj 1000 pkt. obrażeń w jednym życiu, korzystając z Mosiężnej bestii: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zabij 5 wrogów Mosiężną bestią w jednym życiu: 15 PK Contract Star

Jednoręki bandyta

 • Główny: Zabij swoją bronią podstawową: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/30) Zabij minidziałkiem: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zabij trafieniem krytycznym za pomocą Jednorękiego bandyty: 15 PK Contract Star
Paintkit bundle 01.png
Barwy wojenne 'Najemnika kontraktowego'
Otwarta skrzynia stopnia cywil
Lazarus 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Klasy obrony
 • Główny: Zdobądź punkty na mapie Lazarus: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/12) Obroń punkt kontrolny na mapie Lazarus: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Przejmij punkt kontrolny na mapie Lazarus: 10 PK Contract Star
Abominable Snow Pants
Okropnie śnieżne gacie
1: Aktywacja jednego z kontraktu spowoduje że dwa inne staną się niedostępnę.

Kontrakty wsparcia

Nazwa Wymagania Cele Nagroda
Klasy wsparcia1 3xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Obrona i Atak
Medyk
 • Główny: Zdobądź punkty jako Medyk: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Asystuj sojusznikowi będącemu pod wpływem ładunku UberCharge: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Asystuj w zniszczeniu działka strażniczego, będąc pod wpływem ładunku UberCharge: 15 PK Contract Star

Snajper

 • Główny: Zdobądź punkty jako Snajper: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/15) Zabij strzałem w głowę jako Snajper: 4 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zdominuj gracza jako Snajper: 15 PK Contract Star

Szpieg

 • Główny: Zdobądź punkty jako Szpieg: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/10) Dźgnij w plecy: 6 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zdominuj gracza jako Szpieg: 15 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x100)
Zaawansowane klasy wsparcia1 2xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Klasy wsparcia
Zaawansowany Medyk
 • Główny: Asystuj sojusznikowi będącemu pod wpływem ładunku UberCharge: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/4) Asystuj w zniszczeniu działka strażniczego, będąc pod wpływem ładunku UberCharge: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zdominuj gracza jako Medyk: 15 PK Contract Star

Zaawansowany Snajper

 • Główny: Zabij strzałem w głowę jako Snajper: 4 PK Contract Star
 • Premia: (x/4) Zdominuj gracza jako Snajper: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów jako Snajper w jednym życiu: 10 PK Contract Star

Zaawansowany Szpieg

 • Główny: Dźgnij w plecy: 6 PK Contract Star
 • Premia: (x/4) Zdominuj gracza jako Szpieg: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów jako Szpieg w jednym życiu: 10 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x150)
Eksperckie klasy wsparcia1 3xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Zaawansowane klasy wsparcia
Ekspercki Medyk
 • Główny: Asystuj w zniszczeniu działka strażniczego, będąc pod wpływem ładunku UberCharge: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/4) Zdominuj gracza jako Medyk: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/1) Bądź MVP jako Medyk: 30 PK Contract Star

Ekspercki Snajper

 • Główny: Zdominuj gracza jako Snajper: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Zabij 5 wrogów jako Snajper w jednym życiu: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/1) Bądź MVP jako Snajper: 30 PK Contract Star

Ekspercki Szpieg

 • Główny: Zdominuj gracza jako Szpieg: 15 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Zabij 5 wrogów jako Szpieg w jednym życiu: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/1) Bądź MVP jako Szpieg: 30 PK Contract Star
Paintkit bundle 03.png
Barwy wojenne 'Najemnika kontraktowego'
Otwarta skrzynia stopnia Najemnik
Bronie wsparcia1 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Klasy wsparcia
Kusza krzyżowca
 • Główny: Wylecz 50 pkt. zdrowia za pomocą Kuszy krzyżowca: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/30) Zregeneruj lub ulecz apteczkami 200 punktów zdrowia jako Medyk: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Ulecz z dużej odległości, używając Kuszy krzyżowca: 5 PK Contract Star

Łowca

 • Główny: Traf w głowę strzałą jako Snajper: 4 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Zabij strzałą z dalekiej odległości jako Snajper 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/8) CZabij strzałą z bliskiej odległości jako Snajper: 4 PK Contract Star

Dzwon zmarłego

 • Główny: Zdobądź punkty as Spy: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/12) Zaabsorbuj 125 pkt. zdrowia za pomocą Dzwonu zmarłego: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Przetrwaj atak, który powinien cię zabić: 10 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x100)
Bronie wsparcia 21 2xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Bronie wsparcia i Mossrock
Gruba ryba
 • Główny: Zabij Grubą rybą: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Zabij 5 wrogów Grubą rybą w jednym życiu: 20 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zabij 3 wrogów Grubą rybą w ciągu 5 sekund: 15 PK Contract Star

Amputator

 • Główny: Zdobądź punkty jako Medyk: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Ulecz 3000 punktów zdrowia w jednym życiu: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Ulecz 250 pkt. zdrowia w ciągu sekundy: 15 PK Contract Star

Sikwondo

 • Główny: Zabij jako Snajper: 1 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Asystuj za pomocą Sikwonda: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Zabij przeciwnika oblanego Sikwonda: 5 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x250)
Mossrock 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Zaawansowane klasy wsparcia
 • Główny: Zdobądź punkty on Mossrock: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/12) Obroń punkt kontrolny na mapie Mossrock: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Przejmij punkt kontrolny na mapie Mossrock: 10 PK Contract Star
Himalayan Hair Shirt
Koszula z himalajskiego włosia
1: Aktywacja jednego z kontraktów spowoduje że dwa inne staną się niedostępnę.

2: Ilość PK nie jest przedstawiona w ConTrackerze.

Kontrakty dla map

Nazwa Wymagania Cele Nagroda
2Fort 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Główne tryby gry
 • Główny: Zdobądź punkty na mapie 2Fort: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Obroń flagę na mapie 2Fort: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zdobądź flage na mapie 2Fort: 15 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x250)
Turbine 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
2Fort
 • Główny: Zdobądź punkty on Turbine: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/6) Obroń flagę na mapie Turbine: 10 PK Contract Star
 • Premia: (x/2) Zdobądź flagę na mapie Turbine: 15 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x100)
Upward 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
2Fort
 • Główny: Zdobądź punkty na mapie Upward: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Zabij wroga pchającego wózek na mapie Upward: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/15) Pchaj wózek na mapie Upward: 2 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x100)
Gold Rush 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Upward
 • Główny: Zdobądź punkty na mapie Gold Rush: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Zabij wroga pchającego wózek na mapie Gold Rush: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/15) Pchaj wózek na mapie Gold Rush: 2 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x150)
Badwater Basin 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Upward
 • Główny: Zdobądź punkty na mapie Badwater Basin: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Zabij wroga pchającego wózek na mapie Badwater Basin: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/15) Pchaj wózek na mapie Badwater Basin: 2 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x100)
Suijin 2xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Goldrush
 • Główny: Zdobądź punkty on Suijin: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/12) Obroń punkt kontrolny na mapie Suijin: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Przejmij punkt kontrolny na mapie Suijin: 10 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x250)
Harvest 1xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Badwater
 • Główny: Zdobądź punkty on Harvest: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/12) Obroń punkt kontrolny na mapie Harvest: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Przejmij punkt kontrolny na mapie Harvest: 10 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x100)
Hightower 2xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Turbine i Badwater
 • Główny: Zdobądź punkty on Hightower: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/20) Zabij wroga pchającego wózek na mapie Hightower: 3 PK Contract Star
 • Premia: (x/15) Pchaj wózek na mapie Hightower: 2 PK Contract Star
Paintkit bundle 01.png
Barwy wojenne 'Najemnika kontraktowego'
Otwarta skrzynia stopnia cywil
Dustbowl 2xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Harvest i Goldrush
 • Główny: Zdobądź punkty on Dustbowl: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/12) Obroń punkt kontrolny na mapie Dustbowl: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Przejmij punkt kontrolny na mapie Dustbowl: 10 PK Contract Star
Krwawa forsa 
Krwawa forsa (x250)
Brazil 2xContract Star
Ukończony(e) kontrakt(y):
Hightower i Harvest
 • Główny: Zdobądź punkty on Brazil: 2 PK Contract Star
 • Premia: (x/12) Obroń punkt kontrolnyon Brazil: 5 PK Contract Star
 • Premia: (x/3) Przejmij punkt kontrolny na mapie Brazil: 10 PK Contract Star
Saxton
Saxton

Błędy

 • Głównym celem kontraktu Poskramiacz jest zabicie przy pomocy Działka strażniczego, ale nie są liczone zabójstwa przy pomocy mini-działka strażniczego.

Zobacz także