ConTracker kampanii „Piekło w dżungli”

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ten artykuł jest na temat ConTrackera kampanii "Piekło w dżungli", przedmiotu slotu "Działanie", który przyznaje dostęp do płatnego zestawu kontraktów kampanii Piekło w dżungli. Aby przeczytać na temat interfejsu obsługującego kontrakty, sprawdź ten artykuł.

ConTracker kampanii "Piekło w dżungli" jest przedmiotem slotu "Działanie", który jest przyznawany graczowi, gdy użyje on przepustki do kampanii "Piekło w dżungli" lub do kontraktów kampanii "Piekło w dżungli". Przedmiot ten pozwala także na otwarcie interfejsu ConTrackera, wykonując przy tym specjalną animację widoczną jedynie w trzeciej osobie, gdy ten przedmiot jest wyposażony.

Przedmiot ten liczy punkty kontraktu uzyskane na danym kontrakcie kampanii Piekło w dżungli oraz te uzyskane dla znajomych przy pomocy mechaniki Ognia przyjacielskiego (kontrakty), a także zabójstwa dokonane podczas trwania kampanii. Punkty kontraktu uzyskane podczas danej rundy są zaliczane na kontrakcie oraz ConTrackerze kampanii "Piekło w dżungli" tylko po jej zakończeniu. Punkty kontraktu są zyskiwane poprzez otrzymywanie punktów w grze, lecz to czy punkt kontraktu zostanie uzyskany, może być ograniczone przez warunki narzucone przez kontrakt, np. jaką klasą, bronią należy grać, bądź także co należy wykonać.

Jest to przedmiot Działania, stąd też posiada to samo miejsce założenia co Księga zaklęć. Otwierając kontrakt (domyślnie: F2) z wyposażonym ConTrackerem kampanii "Piekło w dżungli" zostanie wykonana unikatowa animacja.

Poziomy

ConTracker kampanii "Piekło w dżungli" na początku jest rangi "Żwirowy", lecz będzie on awansował wraz z uzyskaniem 2500, 5000 i 6840 punktów kontraktu podczas trwania kampanii "Piekło w dżungli". Gdy zostanie on wyposażony w slocie "Działanie, to tekstura jego modelu zostanie odpowiednio zmieniona, aby odzwierciedlić rangę, którą posiada.

Uzyskanie rangi Australium wymaga od gracza, aby ukończył on wszystkie cele główne oraz dodatkowe kontraktów kampanii "Piekło w dżungli" (nawet z pomocą znajomych, aby uzyskać wymagane 6840 punktów kontraktu (sprawdź też ten artykuł).

Poziom 1 Gravel Jungle Inferno ConTracker Żwirowy ConTracker kampanii "Piekło w dżungli"
Poziom 2
(2500 PK)
Bronze Jungle Inferno ConTracker Brązowy ConTracker kampanii "Piekło w dżungli"
Poziom 3
(5000 PK)
Silver Jungle Inferno ConTracker Srebrny ConTracker kampanii "Piekło w dżungli"
Poziom 4
(6840 PK)
Australium Jungle Inferno ConTracker Australium ConTracker kampanii "Piekło w dżungli"

Krwawa forsa

Krwawa forsa jest walutą przyznawana graczom, którzy zwrócili kontrakt kampanii "Piekło w dżungli" z ukończonym celem głównym. Jeśli Krwawa forsa jest zaznaczona jako nagroda za kontrakt, to gracz otrzyma jej daną sumę po tym, gdy kontrakt zostanie zwrócony. Krwawa forsa może być wykorzystana do zakupu różnych przedmiotów dostępnych w Sklepie z upominkami. Niektóre przedmioty są w ograniczonym zapasie, jak np. Skrzynia barw wojennych dżunglowej nagrody, którą można kupić dwa razy, zanim nie będzie dostępna.

Przedmioty dostępne do kupienia
Przedmioty Zasób Cena
Infernal Reward War Paint Case
Skrzynia barw wojennych piekielnych nagród
2 Krwawa forsa 
200
Jungle Jackpot War Paint Case
Skrzynia barw wojennych dżunglowej nagrody
2 Krwawa forsa 
200
Decorated War Hero War Paint Civilian Grade Keyless Case
Barwy wojenne bohatera wojennego Otwarta skrzynia stopnia cywil
Krwawa forsa 
100
Decorated War Hero War Paint Freelance Grade Keyless Case
Barwy wojenne bohatera wojennego Otwarta skrzynia stopnia wolny strzelec
2 Krwawa forsa 
200
Decorated War Hero War Paint Mercenary Grade Keyless Case
Barwy wojenne bohatera wojennego Otwarta skrzynia stopnia najemnik
1 Krwawa forsa 
400
War Paint Civic Duty Mk.II
Obywatelski obowiązek wz. II | Barwy wojenne
Krwawa forsa 
125
War Paint Civil Servant Mk.II
Służba cywilna wz. II | Barwy wojenne
Krwawa forsa 
125
War Paint Autumn Mk.II
Jesień wz. II | Barwy wojenne
Krwawa forsa 
250
War Paint Plaid Potshotter Mk.II
Strzelec w kratę wz. II | Barwy wojenne
Krwawa forsa 
250
War Paint Forest Fire Mk.II
Leśny ogień wz. II | Barwy wojenne
Krwawa forsa 
500
War Paint Night Owl Mk.II
Nocna sowa wz. II | Barwy wojenne
Krwawa forsa 
500
War Paint Woodsy Widowmaker Mk.II
Lesisty owdawiacz wz. II | Barwy wojenne
Krwawa forsa 
500

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 20 października 2017 #1 (Piekło w dżungli)

  • Dodano możliwy do wyposażenia ConTracker, który pozwala na dostosowanie oraz śledzie postępu wykonania kampanii.

Aktualizacja z 20 października 2017 #2

  • Naprawiono błąd, który pozwalał na wybranie stylu ConTrackera w menu wyposażenia.

Aktualizacja z 28 marca 2018 #1

  • Naprawiono błąd związany z ConTrackerem niewyświetlającym poprawnej ilości zdobytych punktów kontraktu.
  • Naprawiono niemożliwość poruszania się po otwarciu menu ConTrackera podczas bycia martwym i zamknięciu go po odrodzeniu.

Aktualizacja z 17 maja 2018

  • Naprawiono kilka języków, w których niewyświetlane były niektóre litery w menu ConTrackera.

Błędy

  • Jeśli gracz ma wyciągniętego Mediguna w czasie trwania animacji ConTrackera, to gracz nie będzie mógł się poruszać, chyba że zmieni broń, zginie lub ponownie połączy się z serwerem.
  • Jeśli ConTracker kampanii "Piekło w dżungli" jest rangi Brąz, Srebro lub Australium, to w menu wyposażenia będzie on wygląd jakby był rangi Żwir, do momentu aż gracz nie dołączy do gry.
  • Jeśli gracz otworzy menu drwin, po czym otworzy ConTracker kampanii "Piekło w dżungli" i go zamknie, naciskając w tym samym czasie klawisz odpowiedzialny za użycie danej drwiny, to zostanie odtworzone jej audio (np. śmiech drwiny Schadenfreude, muzyka Congi lub kwestie głosowe dla danej drwiny.) oraz pojawią się przedmioty, które są w niej wykorzystywane (np. balon używany do drwiny "Sztuczka imprezowa", basen używany w drwinie "Impreza na basenie"), lecz model gracza pozostanie w animacji "sprawdzania ConTrackera", do momentu aż drwina zostanie zakończona.

Galeria