Kozacki Kop

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Gdy myślisz o ZSRR pierwsze co przychodzi Ci do głowy to wolność do śmiechu, miłości, śpiewu i tańca!
— "'Strona aktualizacji Gun Mettle - Reklama Kozakciego Kopu"'

Kozacki Kop to drwina dla wszystkich klas.

Gdy gracz aktywuje drwinę, zacznie wykonywać tradycyjny ukraiński taniec zwany "Hopak". Wykonywany taniec będzie się różnił zależnie od klasy. Podczas używania drwiny gracz może stać w miejscu lub poruszać się bez problemu w każdą stronę.

Podobnie do Kongi, każdy gracz (włącznie z Botami) może dołączyć bez względu na kolor drużyny oraz posiadanie drwiny.

Wideo

Demonstracja

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 2 lipca 2015 (Gun Mettle Update)

  • Kozacki Kop został dodany do gry.

Ciekawostki

  • Nazwa tej drwiny odnosi się do słowa Kazacki, jest to określenie ukraińskiego tańca znanego jako "Hopak". Inna nazwa tego tańca to "Taniec Kozaka", zwrot często błędnie używany do opisania tradycyjnego rosyjskiego tańca, który jest parodiowany przez tą drwinę.
  • Kop, który widzimy w tej drwinie po rosyjsku nazywa się prisyadka, co dosłownie znaczy "zginanie kolan".
  • Kozacki Kop jest nieużytą drwiną nazwaną "Taunt_Russian", która znajduje się w plikach gry od czasów aktualizacji Scream Fortress 2013.
    • Tańce Grubego, Żołnierza oraz Snajpera są jedynymi, które zostały zmodyfikowane, gdy drwina została oficjalnie dodana do gry (Gruby robi szpagaty, Snajper klaszcze i strzela z kostek a Żołnierz salutuje). Tańce pozostałych klas nie zostały zmienione.
  • Pełną wersję muzyki grającej podczas tańca nazwaną (Soldier of Dance) można było po raz pierwszy usłyszeć w grze Counter-Strike: Global Offensive na mapie de_train, nadawało ją malutkie radio w kafejce na górze, po prawej od miejsca odrodzenia Terrorystów. Wersja ta różni się od tej z Team Fortress 2 tym, że użyto w niej mniejszej ilości instrumentów, spowolniono tempo oraz nie słychać w niej okrzyków. Z racji tego, że nadaje ją radio, dźwięk jest zniekształcony i ma ograniczony zasięg słyszenia.

Galeria

Zobacz również