Licencja na okaleczanie

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Wiesz, że nie można ustalić ceny licencji na okaleczanie.
Max

Licencja na okaleczanie (oryg. License to Maim) jest promocyjnym przedmiotem ozdobnym dla wszystkich klas. Jest to używana przez bohaterów Sama i Maxa złota odznaka Policji Ochotniczej z napisem „Sam & Max Freelance Police” i wygrawerowanym numerem jeden. Na środku odznaki znajduje się niebieska gwiazda z szalami sprawiedliwości.

Licencja na okaleczanie wraz z Lugerczakiem jest przyznawana graczom, którzy w grze Poker Night at the Inventory wykonają osiągnięcie Special Item: Max. Aby je wykonać, należy pokonać Maxa podczas rundy, w której wkupił się tymi przedmiotami zamiast pieniędzmi. 23 maja 2019 gra Poker Night at the Inventory została wycofana ze sprzedaży, jednak wszyscy gracze, którzy posiadają tę grę, nadal mogą otrzymać powiązane z nią przedmioty promocyjne.

Powiązane osiągnięcia

Poker Night Icon.png Poker Night at the Inventory

Special Item: Max
Special Item: Max
Knock out Max after he's bought in with his special item.


Historia aktualizacji

Aktualizacja z 19 listopada 2010

  • Licencja na okaleczanie została dodana do gry.

Aktualizacja z 29 lutego 2016

Błędy

  • Licencja na okaleczanie znika po śmierci.

Ciekawostki

  • Nazwa tego przedmiotu jest grą słów opartą na „licencji na zabijanie” Jamesa Bonda.
  • Licencja na okaleczanie i Lugerczak są znane w grze Poker Night at the Inventory jako „kombinacja powstrzymująca przestępstwa”.
  • Cyfra „1” na Licencji na okaleczanie oznacza, że należy ona do Sama. Wynika z tego, że w grze Poker Night at the Inventory, Max wkupił się odznaką swojego partnera, a nie własną.

Galeria

Zobacz też

Linki zewnętrzne