Lumberyard

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Lumberyard
Arenalumberyard.jpg
Základní informace
Typ mapy Arena
Název souboru: arena_lumberyard
Tvůrce: Valve
Informace
Prostředí: Alpine
Zasazení: Daylight, sunny
Nebezpečí: Pitfall
Předměty na mapě
Healthico.png Lékárny: Smallhealth.png ×1
Ammoico.png Náboje: Largeammo.png ×4
Map Photos
Menu photos arena lumberyard.png
Map Overview
Lumberyard overview.png
Lumberyard má nestále struktury, kde se na jedné mapy šplhá na špíčku hory a na druhé straně padá do údolí. Série střech v centru mapy slouží jako hlavní bojiště, s několika bočními cestami které jsou klíčové k manévrování na zemi. Když je zpřístupněn kontrolní bod, po 60 sekundách, otevře se několik vchodů vedoucí k oblasti s kontrolním bodem, tyto vchody jsou hlavní ohnisko boje, při blížícím se konci zápasu. Lumberyard je jedna z mála Arena map, která je bez vody a obsahuje pouze jedinou lékárničku. Ta leží na kládě nad smrtící propastí, což z ní dělá skvělou nástrahu pro Pyra, Demomany a Soldiery, kteří mohou poslat neopatrné nepřátelé na smrt.
Není čas plakat! (Anglicky)

Lumberyard je oficiální Arena mapa. Byla vydána společně s Badlands (Arena), Granary (Arena), Ravine a Well (Arena) v Heavy Updatu, jako první mapa představující herní mód. Lumberyard byla první mapa, která upustila od klasického písečného a industriálního vzhledu a vyměnila jej za zelenější, horské prostředí.

Úvodní Video

Lokace

  • Spawn Rooms (Spawn místnosti): Obě strany spawn místnosti mají východ, jeden vede přímo k centrální budově, zatímco druhý vede do malé věže, kterámá schodiště vedoucí na střechu centrální budovy, kde je vchod do budovy přes horní patro.
  • Central Building (Centrální budova): V centrální budově leží kontrolní bod, budova je z větší části symetrická. Je to dvou patrová stavba v více vchody. Hlavní vchod jsou garážová dveře, která se otevřou jakmile se zpřístupní kontrolní bod. Na druhém patře jsou na každé straně dva vchody, jeden ze střechy a jeden z mostu, který spojuje spawn místnosti.
  • Mountain Side (Svah): Oblast nalevo od BLU spawnu (napravo do RED spawnu) která se zakřivuje kolem centrální budovy.
  • Cliff Side (Útes): Oblast naproti svahu (a v opačném směru od týmových spawnu). Obsahuje lékárničku, která leží na kladě vedoucí přes propast. Blízko útesu stojí také dvě malé boudy, které jsou nebezpečné bojiště, jelikož pád útesu znamená smrt.

Strategie

Původní článek: Community Lumberyard strategy

Časy kontrolního bodu

Control Point Multiplier Sekundy
Capture point ×1
24 ,000
×2
16 ,000
×3
13 ,90.999999999999
×4
11 ,520


Minulé změny

Patch z 19. srpna 2008 (Heavy Update)

  • Lumberyard přidán do hry.

Patch z 10. září 2015

  • [Nezmíněno] Přidány talíře a plakáty na Lumberyard.

Patch z 25. listopadu 2015

  • [Nezmíněno] Odstraněny talíře a plakáty ze všech map.

Externí odkazy