Mac Update

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Tento článek je výpis nových předmětů do hry, pro patch se podívejte sem Patch z 10. června 2010.
Its here.jpg
Big things are happening RIGHT NOW at Valve. Things involving cultivated tree-fruit. BIG things. Things that rhyme with "grapple." Things that rhyme with "Speem Gortress zmavailable on the Babac."
TF2 Official Blog

Mac Update byl první velkou aktualizací pro Team Fortress 2, kteřá přinesla podporu pro jinou platformu než Windows. Tento update byl vydán Patch z 10. června 2010 a jeho hlavním přínosem bylo přidání podpory pro Mac OSX. Update také obsahoval tréninkový mód spojený s mapou Target, přidal pomocnou sekci do loadoutu, backpacku a craftování a také kompletně předělal hlavní menu hry. Dále byla přidána možnost hrát koth mapy a Dustbowl v offline módu proti botům. Jako v každém updatu, bylo i v tomto mnoho dalších menších oprav. Těsně po vydání updatu byl zveřejněn Mac Update trailer společně s komiksem zasazeným do Apple obchodu, ve kterém se objeví Soldier, Scout, Heavy a Saxton Hale.

Po vydání Mac Updatu bylo hráčům umožněno získat speciální postranní předmět, Earbuds. Earbuds byly původně uděleny všem hráčům, kteří spustili Team Fortress 2 na Macu mezi 10. a 14. červnem, nicméně akce byla prodloužena až do 16. srpna 2010.[1] Earbuds byly druhým propagačním předmětem v Team Fortress 2 a byly prvním propagačním předmětem nevztahujícím se k Valve nebo nějaké hře od Valve.

Nové předměty

Kosmetické předměty

Původní článek: Kosmetické předměty
Earbuds Earbuds

Mapy

Původní článek: Seznam map
Jméno Obrázek Herní mód Jméno souboru
Target Map TR Training.png Tréninkový mód
Graduation bomb.png
tr_target
Dustbowl
(Trénink)
Tr dustbowl0003.png Tréninkový mód
Graduation bomb.png
tr_dustbowl

Odhalování informací

Mac Update byl poprvé naznačen 9. června 2010 (den před jeho vydáním) na oficiálním TF2 blogu článkem Tomorrow (Zítra). Pod obrázkem (který obsahoval Earbuds) napsalo Valve několik vtipných poznámek na adresu Macu. Update byl oficiálně vydán den poté, 10. června 2010 společně s Mac Update trailerem.

Patch

Původní článek: Patch z 10. června 2010

Galerie

Drobnosti

Zhlédněte také

Reference

  1. http://www.teamfortress.com/macupdate/earbuds/

Externí odkazy