Aktualizacja Maca

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search


Its here.jpg
Ten artykuł dotyczy nowej zawartości wydanej w aktualizacji. Dane dotyczące aktualizacji samej w sobie znajdziesz tutaj: Aktualizacja z 10 czerwca 2010.
Wielkie rzeczy dzieją się TERAZ w Valve. Rzeczy związane z uprawą drzew owocowych. WIELKIE rzeczy. Rzeczy, które rymują się ze słowem „gładko”. Rzeczy, które rymują się z „Tiem Fotres dwi tera wostepne na Meca”
Oficjalny blog TF2

Aktualizacja Maca (oryg. Mac Update) była główną aktualizacją wydaną 10 czerwca 2010. Dodała nowy przedmiot kosmetyczny i 2 nowe mapy. Jej główną częścią, była możliwość grania w Team Fortress 2 na komputerach z systemem operacyjnym Mac OS X. Dodała również Szkolenie i powiązaną z nim mapę Target, sekcje pomocy do ekranów wyposażenia, plecaka i wytwarzania oraz całkowicie zmieniła menu główne. Dodała również możliwość grania przeciwko botom na mapach typu Król wzgórza i na mapie Dustbowl w trybie praktyki offline. Po wydaniu aktualizacji, został wydany również zwiastun aktualizacji Maca i nie wpływający na historię TF2 komiks Historia graficzna (angielski).

Dodano

Przedmioty kosmetyczne

Osobny artykuł: Przedmioty kosmetyczne
Earbuds Słuchawki

Mapy

Osobny artykuł: Lista map
Nazwa Zdjęcie Tryb gry Nazwa pliku
Target Map TR Training.png Szkolenie
Graduation bomb.png
tr_target
Dustbowl Tr dustbowl0003.png Szkolenie
Graduation bomb.png
tr_dustbowl

Galeria

Ciekawostki

Zobacz też

Linki zewnętrzne