Oficjalna Team Fortress Wiki

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
English · русский · français · Deutsch · polski · português do Brasil · suomi · español · Nederlands · 中文(简体)‎ · 中文(繁體)‎
العربية · čeština · dansk · magyar · italiano · 日本語 · 한국어 · norsk bokmål · português · română · svenska · Türkçe
Indeks
Polecany artykuł — Mann vs Maszyny
Mann vs Maszyny (oryg. Mann vs. Machine) była główną aktualizacją wydaną 15 sierpnia 2012 roku. Dodała kooperacyjny tryb gry i mapę.

W trybie Mann vs Maszyny, drużyna składająca się z maksymalnie sześciu graczy ma za zadanie powstrzymać swoich robotycznych, sterowanych przez komputer odpowiedników przed przeniesieniem i zdetonowaniem bomby w ich bazie.

Mann vs. Machine
Kontynuuj czytanie – Projekt polecanych artykułów – Poprzednie polecane artykuły
  
Czy wiesz, że...
  • …w plikach wczesnej wersji gry Team Fortress 2 znajdował się jeden o nazwie „female_head_black.vtf” (tłum. kobieta_głowa_czarny.vtf), którego znalezienie przez społeczność rozpoczęło trwającą do dziś debatę na temat, czy Pyro jest kobietą?
  • …na teksturach Halo, tu wieża znajdują się japońskie znaki „のヮの” (no wa no), będące odniesieniem do jednego z wyrażeń używanych przez Harukę Amami (angielski) w grach z serii „THE iDOLM@STER(angielski)?
  • Inżynier w pewnym momencie miał mieć możliwość budowania dodatkowej konstrukcji o nazwie Repair Note (tłum. Uwaga naprawcza)?
  • aktualizacja WOJNA! w pewnym momencie nazywała się „Bucket List Update” (tłum. Aktualizacja wiaderkowej listy)?


Dodaj ciekawostkę – Więcej ciekawostek – Poprzednio wyświetlane ciekawostki
Team Fortress Wiki
Team Fortress Wiki Statistics: 57,134 articles – 99,583 uploaded images & media – 93,836 registered users – 17,679,087 edits since June 8, 2010