Oficjalna Team Fortress Wiki

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
English · русский · français · Deutsch · polski · português do Brasil · suomi · español · Nederlands · 中文(简体)‎ · 中文(繁體)‎
čeština · dansk · magyar · italiano · 日本語 · 한국어 · norsk · português · română · svenska · Türkçe
Letnia paczka 2022
Main Page event Summer 2022 Pack v2.png
Letnia paczka 2022
Spis

Polecany artykuł — Sztandar chwały
Sztandar Chwały jest możliwą do odblokowania drugorzędną bronią dla Żołnierza. Jest to powiewający sztandar doczepiony do małego plecaka wraz z niedużą, miedzianą trąbką w zestawie. Flaga sama w sobie pozostaje schowana do momentu aktywacji, wtedy pojawia się na pręcie przymocowanym do plecaka.

Wyposażenie postaci w Sztandaru Chwały powoduje pojawienie się "wskaźnika furii" na ekranie, który jest napełniany wraz ze wzrostem ilości zadanych wrogowi obrażeń. Wskaźnik furii jest w pełni napełniony po zadaniu 600 obrażeń bez zgonu, kiedy to krótki dźwięk sygnalizuje możliwość użycia. Warto zauważyć, że telefrag napełnia wskaźnik furii do pełna, nie zważając na klasę czy zdrowie wroga. Przez dziesięć sekund od momentu wezwania do zbiórki, wszystkie obrażenia zadawane przez członków drużyny Żołnierza znajdujących się w promieniu 450 jednostek oraz jego samego stają się trafieniami mini-krytycznymi. Wszyscy sojusznicy wraz z Żołnierzem są podświetleni pierścieniem w kolorze drużyny na wysokości kostek, a ich broń świeci się tak jak w przypadku trafień mini-krytycznych.

Sztandar chwały

Kontynuuj czytanie – Projekt polecanych artykułów – Poprzednie polecane artykuły
  
Czy wiesz, że...
  • ...drwina Carlton jest oparta na ruchu tanecznym wykonanym przez Carltona Banksa w amerykańskim sitcomie „Bajer z Bel-Air”?
  • ...najemnicy, wraz z innych postaci stworzonymi przez Valve, pojawili się w wersji gry Peggle (angielski) o nazwie Peggle Extreme?
  • ...powstawanie mapy Powerhouse rozpoczęło się w 2007, ale deweloper pozostawił ją nieukończoną, aż została wydana wraz z aktualizacją Siła charakteru?
  • ...bonus Przyspieszenie w trybie Podaniówka zwiększa prędkość postaci bardziej niż ten sam bonus w trybie Mannpower?

Dodaj ciekawostkę – Więcej ciekawostek – Poprzednio wyświetlane ciekawostki
Team Fortress Wiki

Statystyki Team Fortress Wiki: 69,152 artykułów – 126,819 przesłanych obrazów i innych plików – 186,427 zarejestrowanych użytkowników – 18,514,890 edycji od 8 czerwca 2010 roku