Katalog Mann Co.

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ikona Katalogu Mann Co.
Hmmm, rzuć okiem na to cudo.
Snajper
Katalog Mann Co. przedstawiający Burzyciela.

Katalog Mann Co. jest dostępnym w grze spisem wszystkich przedmiotów jakie występują w Team Fortress 2. Wydany w aktualizacji Mann-Konomia, pozwala graczom wyświetlić informacje i zdjęcie wybranych przedmiotów i zawiera odnośniki do odpowiednich artykułu na Team Fortress Wiki dla każdego z nich (jest to przycisk "Komentarze Społeczności"), jak również linki do przedmiotu w Sklepie Mann Co..

Aby przejść do katalogu wystarczy nacisnąć przycisk "Zarządzaj przedmiotami" w głównym menu i następnie go wybrać.

Elementy wyglądu strony

Okno wyboru przedmiotu

Jest to lista niemal wszystkich przedmiotów, jakie występują w grze. Strzałki służą do zmiany strony lub wybrania określonego parametru. Po najechaniu kursorem myszy na przedmiot pojawia się jego powiększony wygląd. Po wybraniu przedmiotu informacje o nim pojawią się w Panelu informacyjnym.

Panel informacyjny

To okno zawiera szczegółowe informacje o przedmiotach dostępnych w Team Fortress 2. Gdy dany przedmiot zostanie wybrany pojawią się informacje o klasach, które mogą go używać, do którego slotu jest przypisany, wraz z krótkim opisem przedmiotu, przedstawiającym jego parametry, a także narzędzia, które można na nim zastosować.

Zobacz w sklepie

Przycisk ten przekierowuje do strony wybranego przedmiotu w sklepie Mann Co., gdzie można go zakupić. Na tej stronie można obejrzeć podgląd przedmiotu na wszystkich klasach, które go używają.

Komentarze Społeczności

Po naciśnięciu tego przycisku w przeglądarce internetowej Steam otwiera się artykuł na Team Fortress Wiki dotyczący danego przedmiotu.

Statystyki

Zakładka ta przekierowuje na stronę statystyk.

Błędy

  • W katalogu brakuje kilku przedmiotów, są to Żeton slotu - PDA2 oraz czapki zwycięzców Konkursu Propagandowego.
  • Strona Klucza do Świątecznej Zimowej Skrzynki została zastąpiona powieloną stroną Klucza do Skrzynki Mann Co.

Zobacz też