Mann Co. Catalog/tr

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Mann Co. Catalog icon
Hmmm, bu küçük güzelliğe bir göz atalım.
Sniper kataloğu karıştırırken
Mann Co. Kataloğu Yuvayıkan'ı gösterirken.

Mann Co. Kataloğu, Team Fortress 2'deki tüm eşyaları hakkında bilgi içeren bir oyun içi dizinidir. Mann-Konomi güncellemesinde yayınlanan katalog, oyuncuların belirli eşyaların bilgilerini ve görüntülerini görebilmelerini sağlar ve her öğenin Team Fortress Wiki'deki makalesine kısayollar sağlar ('Eşyanın Wiki Sayfası' düğmesi ile). Ayrıca bunların yanı sıra Mann Co. Mağazasın'da ilgili eşyayı satın almak için ayrı bir bağlantıda sağlar. Şu anda Mann Co. Kataloğunda listelenen 1.500'den fazla ürün var.

Kataloğa ana menüdeki "Eşyalar" bölümünden erişilebilir.

Ekran öğeleri

Eşya Seçim Ekranı

Oyunda mevcut veya geçmişte elde edilebilen eşyaların neredeyse tamamı katalogda listelenmiştir. Ok işaretlerine sayfalarda gezinebilmek için kullanılabilinir veya üstteki açılan kutudan ise istenilen bölüme girilebilinir. Bir eşyanın üzerine geldiğinizde, daha büyük bir resmi açılır. Katalogda bir eşyayı seçtikten sonra Bilgi Panosu aracılığıyla bilgi sağlanacaktır.

Bilgi Panosu

Bu kutu, Team Fortress 2'de bulunan eşyalar hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Bir eşya seçildiğinde, Bilgi Panosu hangi sınıfın hangi eşyayı kuşanabileceğini, eşyanın hangi yuvada olduğunu, eşyanın kısa açıklamasını, eşyanın etki(lerini) listelediğini ve ayrıca bunlarla uyumlu olan araçları da listelediğini belirtir.

Mağazada görüntüle

Bu düğme, seçilen eşyanın satın alınabileceği Mann Co. Mağazasındaki sayfasına yönlendirir. Eşyanın mağaza sayfasında oyuncular, kullanımda olan öğeyi kuşanabilecek herhangi bir sınıf tarafından önizleyebilir.

Eşyanın Wiki Sayfası

Bu düğme seçilen eşyanın Steam Web Tarayıcısı aracılığıyla Team Fortress Wiki'deki makalesini açar.

İstatistikler

Bu bölüm, İstatistikler sayfasına geri döner.

Güncelleme geçmişi

30 Eylül 2010 Yaması (Mann-Konomi Güncellemesi)

  • Mann Co. Kataloğu oyuna eklendi.

12 Mart 2015 Yaması

25 Nisan 2016 Yaması

  • Ekrandan çizilen Mann Co. Katalog görüntüleri ile ilgili bir sorun düzeltildi.

Hatalar

Ayrıca bakınız