Mann Co. Store

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Mann Co. Store Page
Browse, buy, design, sell and wear Mann Co.'s ever-growing catalog of fine products with your BARE HANDS--all without leaving the COMFORT OF YOUR CHAIRS!
Saxton Hale

Mann Co. Store je herní mikro-transakční servis zahnutý v Mann-Connomy Aktualizaci. Prodejna dovoluje hráčům zakoupení herních předmětů jako jsou klobouky, zbraně a akční předměty použitím peněz uložených v jejich Steam Wallet. Tvůrci komunitních předmětů dostávají procentní odměnu ze všem předmětů, které vytvořili.

Předměty koupené v Mann Co. Store nejsou směnitelné ani zkombinovatelné při craftování; Avšak, Gift Wrap dovoluje hráčům směňovat koupené předměty. Výjimkami jsou některé Tools jako Paint Cans, které jsou směnitelné vždy, bez ohledu na původu. Po záplatě ze 14. Dubna 2011 Bez-Čepicové Aktualizaci, nástroje a akční předměty (Vyjímaje Pile O' Gifts a Secret Saxton) koupené v Mann Co. Store nyní mají 2 dny čekací dobu předtím než jsou směnitelné.

Ceny

Ceny se velice liší, u nových a vzácnějších předmětů je cena vyšší, než u starších a běžnějších předmětů. Jako orientační pravidlo platí, že vzácné předměty stojí 5 a více dolarů, zatím co běžné položky stojí pod 5 dolarů. Tyto ceny zachovávají hodnutu dropnutých nebo vycraftovaných předmětů. Jsou srovnatelné s náklady placenými za před-objednané předměty jako Lumbricus Lid nebo Max's Severed Head. Příležitostně se objeví i výprodeje klobouků a zbraní.

Prodávané předměty

Původní článek: Prodávané předměty

Předešlé prodávané předměty

Původní článek: Předešlé prodávané předměty

Neprodejné předměty

Původní článek: Neprodejné předměty

Tyto předměty není možné zakoupit, avšak stále je mnoho z nich dostupných skrz craftování, otevírání krabic, drop, speciálními propagacemi nebo směňováním. Předměty uvedené zde mohou být úplně nedostupné, jelikož byli částí speciální propagace nebo události, která minula a nejsou craftovatelné, jako jsou Golden Wrench a Polycount Pin.

Stránky událostí

Během některých událostí se zobrazují speciální stránky v prodejně po limitovanou dobu.


Limitovaná Mann Co. Cap

Původní článek: Mann Co. Cap

Kdokoliv kdo provede nákup v Mann Co. Store momentálně obdrží Mann Co. Cap, baseballovou čepi pro všechny třídy s Mann Co. symbolem na přední straně. Ačkoli Valve prohlašovalo, že existuje omezené množství času než bude tato čepice nedostupná, čepice je stále dostupná i v současnosti po 15. červnu 2011.

Mann Co. Store Package

Původní článek: Mann Co. Store Package

Za každých utracených $20/£15/€20 za jeden nákup, hráči obdrží jeden předmět zdarma. Toto bude standardní, náhodný předmět s nesměňovací vlastností. Klobouky a další vzácnější předměty generované se stejnou šancí jako Secret Saxton dárek.

Minulé změny

Patch z 30. září 2010 (Mann-Conomy Aktualizace)

 • Mann Co. Store bylo přídáno do hry

Patch z 24. února 2011 (Komunitní Aktualizace Map)

Patch z 28. února 2011

Patch z 14. dubna 2011 (Bez-čepicová Aktualizace)

 • Přidány ukázky barvení.
 • [Nezmíněno] Mann Co. Store představené předměty nejsou již nadále zobrazitelné z hlavního menu. Ty se objeví až po stisknutí tlačítka 'shop for items'.
 • [Nezmíněno] Nástroje a Akční předměty (Vyjímaje Pile O' Gifts a Secret Saxton) koupené z Mann Co. Store mají nyní 2 dny čekací dobu než jsou směnitelné.

Patch z 18. dubna 2011

 • [Nezmíněno] Rimmed Raincatcher byl přidán do Mann Co. Store.

Patch z 18. dubna 2011

 • Opraven problém způobující vykreslování špatných náhledů v the Mann Co. store.

Chyby

špatně obarvená Batter's Helmet
 • Při pokusu o barvení klobouků s Team Spirit paint, se klobouky zdají býti červenými, bez ohledu na tým.

Drobnosti

 • V rozhovoru s hlavní designérem Robinem Walkerem bylo vysvětleno proč je téměř všechno koupitelné v Mann Co. Store co je možné také obdržet přes drop nebo crafting. "Našim hlavním cílem je zajistit, že všechny položky ovlivňující hru jsou dostupné, takže si nelze koupit herní výhodu nad někým, kdo si vybere cestu hledání předmětů." [1]
 • Předměty koupené nebo darované jako bonusové předměty z prodejny jsou označeny jako zakoupené (nemohou být craftovány nebo směňovány) nebo propagační (nemohou být směňovány).
 • Navštívením the Mann Co. Store budou také přidány všechny zbývající položky hráči a bude řešit problémy s neplatnými pozice v hráčově Backpacku.
 • Předměty zakoupené v Mann Co. Store, i když jsou nesměnitelné, mohou být zabaleny a odeslány jiným hráčům.
 • Předměty které jsou obdržené při utracení $20 v Mann Co, samostatně nesměnitelné, mohou být použity při craftování na kovy s ostatními předměty, které byly směnitelné. Toto bylo odstraněno v další záplatě.
 • Při nákupu klobouků z Mann Co. Store, se může kupující podívat na barevné varianty klobouků, o které ho zajímají ke koupi.

Ukázka nakupování

Reference

Galerie

Zhlédněte také