Paczka ze Sklepu Mann Co.

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Dzięki, proszę pana!
Inżynier otrzymując paczkę

Paczka ze Sklepu Mann Co. (oryg. Mann Co. Store Package) jest przedmiotem działania jednokrotnego użycia. Jest to brązowa, papierowa torba z logiem Mann Co. na przodzie.

Paczka ze Sklepu Mann Co. jest przyznawana graczom, którzy wydali w jednej transakcji 19.99$/15£/15€/1220₽ (przed opodatkowaniem) w Sklepie Mann Co. Jest również przyznawana graczom, którzy aktywują promocyjny kod, dołączony do kolekcjonerskiej edycji Portal 2: Songs to Test By (angielski).

Po użyciu w plecaku, Paczka ze Sklepu Mann Co. zostanie zastąpiona przedmiotem pochodzącym z systemu losowych przedmiotów (takim jak broń, przedmiot ozdobny lub narzędzie). Wszystkie otrzymane z niej przedmioty mogą być wymieniane i używane w wytwarzaniu.

Pakiet Steam Translation Server

Po Aktualizacji z 10 sierpnia 2012, wszyscy użytkownicy Steam Translation Server (angielski) mieli szansę na otrzymanie Pakietu Steam Translation Server. Mógł losowo pojawić się po dodaniu linii tłumaczenia, jako kod Steam mogący być aktywowany poprzez bibliotekę Steam. Użycie kodu przyznawało Paczkę ze Sklepu Mann Co., ale z innym numerem schematu. Pakiety Steam Translation Server nie są już dostępne ze względu na brak dostępnych kodów.

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 10 maja 2012

  • [Nieudokumentowane] Paczka ze Sklepu Mann Co. została dodana do gry.

Aktualizacja z 10 sierpnia 2012

  • [Nieudokumentowane] Pakiet Steam Translation Server został dodany do gry.

Galeria