Klucz do Skrzynki Mann Co.

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Do dzieła!
Skaut o otwieraniu skrzyń

Klucz do Skrzynki Mann Co. jest narzędziem jednorazowego użytku, możliwym do zdobycia poprzez wymianę lub zakup w Sklepie Mann Co. Każdy klucz może zostać użyty raz, w celu otwarcia wybranej Skrzynki Mann Co.

Aby użyć klucza, gracz musi zaznaczyć go w plecaku i wybrać opcję 'Użyj z', a następnie znaleźć interesującą go skrzynkę. Klucz może zostać użyty z każdą skrzynią ze zwykłej serii, po czym zniknie razem z nią.

Klucze nie mogą zostać znalezione ani wytworzone. Po zakupie są one niedostępne do wymiany przez 7 dni, pod warunkiem, że gracz pierwszy raz dokonał zakupu na platformie Steam więcej niż 30 dni temu. W przeciwnym razie zostanie mu narzucony czas oczekiwania o długości 3 dni. Odpakowany przedmiot przejmie ograniczenia dotyczące wymiany od klucza, użytego do otwarcia skrzyni.

Restrykcje juryzdykcji

Gracze znajdujący się w Belgi lub Królestwie Niderlandów nie mogą otwierać skrzynek Mann Co. Dzieje się tak ponieważ istnieje niewielka szansa by odpakowany przedmiot był na rynku więcej warty od zakupionego klucza, co zostało osądzone jako łamanie praw hazardowych tych krajów.[1] Próba zakupu Klucza do Skrzynki Mann Co. w tych krajach spowoduje otwarcie dodatkowego okna przez sprzedażą, informującego gracza że zakupiony klucz nie będzie używalny.

Rynek gry

Klucze są stabilną walutą[2] w Team Fortress 2 i wymianach społeczności Valve i na rynku. Ponieważ klucze mogą wejść na rynek tylko przez zakup w Sklepie Mann Co., utrzymywały stałą wartość powiązaną z prawdziwą walutą.[3]

Demonstracja


Spis treści

Lista kluczy

Klucz do Świątecznej Zimowej Skrzynki

Backpack Festive Winter Crate Key.png
Klucz do świątecznej zimowej skrzynki
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwierania świątecznych zimowych skrzynek.
Po 31/12/2010 przedmiot ten zmieni się w zwykły klucz.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Świątecznej Zimowej Skrzynki był narzędziem jednorazowego użytku, wydanym podczas Australijskich Świąt. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy był do nabycia w Sklepie Mann Co. i mógł zostać użyty do otwarcia specjalnej Świątecznej Zimowej Skrzynki. Klucze te nie mogą być już w żaden sposób zdobyte, a wszystkie niewykorzystane sztuki zmieniły się w zwykłe klucze po Aktualizacji z 3 stycznia 2011.

Klucz Wypychacza Skarpet

Backpack Stocking Stuffer Key.png
Klucz wypychacza skarpet
Narzędzie poziomu 5
Ktoś zostawił ten klucz w najlepszej z par twoich wojennych skarpet. Wygląda na to, że można nim otworzyć zarówno zwykłą, jak i świąteczną skrzynię.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

( Nie podlega wymianie )

Klucz Wypychacza Skarpet był kluczem rozdanym przez Pannę Pauling członkom społeczności Team Fortress, na cześć Australijskich Świąt. Każdy aktywny gracz otrzymał jeden taki klucz i mógł on otworzyć zarówno limitowaną Świąteczną Zimową Skrzynkę, jak i zwykłą Skrzynkę Mann Co. W przeciwieństwie do Klucza do Świątecznej Zimowej Skrzynki, klucze te nie podlegały wymianie i nie zmieniły się w zwykłe klucze.

Klucz do Orzeźwiającej Letniej Lodówki

Backpack Refreshing Summer Cooler Key.png
Klucz do orzeźwiającej letniej lodówki
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania zablokowanych nadzwyczajnie orzeźwiających lodówek turystycznych.
Po 11.07.2011 r. przedmiot ten zmieni się w zwykły klucz.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Orzeźwiającej Letniej Lodówki był narzędziem jednorazowego użytku, wydanym podczas Letniego Obozu Wyprzedaży. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy był do nabycia w Sklepie Mann Co. i mógł zostać użyty do otwarcia specjalnej Orzeźwiającej Letniej Lodówki. Klucze te nie mogą być już w żaden sposób zdobyte, a wszystkie niewykorzystane sztuki zmieniły się w zwykłe klucze po aktualizacji serwera przedmiotów z 12 lipca 2011.

Klucz do Niegrzecznej Zimowej Skrzynki

Backpack Naughty Winter Crate Key.png
Klucz do niegrzecznej zimowej skrzynki
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania niezwykle Niegrzecznych Zimowych Skrzynek.
Ten klucz nie otwiera Grzecznych Skrzynek.

Zamieni się w zwykły klucz po 1 stycznia 2012.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Niegrzecznej Zimowej Skrzynki był narzędziem jednorazowego użytku, wydanym podczas Australijskich Świąt 2011. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy był do nabycia w Sklepie Mann Co. Niegrzeczny Klucz mógł być użyty do otwarcia Niegrzecznej Zimowej Skrzynki. Klucze do Niegrzecznych Zimowych Skrzynek zmieniły się w zwykłe klucze po Aktualizacji z 4 stycznia 2012.

Klucz do Grzecznej Zimowej Skrzynki

Backpack Nice Winter Crate Key.png
Klucz do grzecznej zimowej skrzynki
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania niezwykle Grzecznych Zimowych Skrzynek.
Ten klucz nie otwiera Niegrzecznych Skrzynek.

Zamieni się w zwykły klucz po 1 stycznia 2012.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Grzecznej Zimowej Skrzyni był narzędziem jednorazowego użytku, wydanym podczas Australijskich Świąt 2011. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy był do nabycia w Sklepie Mann Co. Grzeczny Klucz mógł być użyty do otwarcia Grzecznej Zimowej Skrzynki. Klucze do Grzecznych Zimowych Skrzynek zmieniły się w zwykłe klucze po Aktualizacji z 4 stycznia 2012.

Osmalony Klucz

Backpack Scorched Key.png
Osmalony klucz
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwierania Osmalonych Skrzynek.

Po 11 lipca 2012 zmieni się w zwykły klucz.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Osmalony Klucz był narzędziem jednorazowego użytku, wydanym podczas Pyromanii. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy był do nabycia w Sklepie Mann Co. Osmalony Klucz mógł być użyty do otwarcia Osmalonej Skrzynki. Osmalone Klucze zmieniły się w zwykłe klucze po Aktualizacji z 11 lipca 2012.

Jesienny Klucz

Backpack Fall Key.png
Jesienny klucz
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Jesiennych Skrzynek.

Zamieni się w zwykły klucz po 20 września 2012.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Jesienny Klucz był narzędziem jednorazowego użytku, wydanym podczas Aktualizacji z 6 września 2012. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy był do nabycia w Sklepie Mann Co. Jesienny Klucz mógł być użyty do otwarcia Jesiennej Skrzynki. Jesienne Klucze zmieniły się w zwykłe klucze po Aktualizacji z 21 września 2012.

Niesamowity Klucz

Backpack Eerie Key.png
Klucz do niesamowitej skrzynki
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Niesamowitych Skrzynek.
Przedmioty Halloweenowe są widoczne tylko podczas trwania wydarzenia halloweenowego i pełni księżyca.

Zamieni się w zwykły klucz po 8 listopada 2012.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Niesamowity Klucz był narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 26 października 2012. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy był do nabycia w Sklepie Mann Co. Niesamowity Klucz mógł być użyty do otwarcia Niesamowitej Skrzynki. Niesamowite Klucze zmieniły się w zwykłe klucze po 8 listopada 2012.

Klucz do Niegrzecznej Zimowej Skrzynki 2012

Backpack Naughty Winter Crate Key 2012.png
Klucz do niegrzecznej zimowej skrzynki 2012
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Niegrzecznych Zimowych Skrzynek 2012.
Ten klucz nie otwiera Grzecznych Skrzynek.

Zamieni się w zwykły klucz po 3 stycznia 2013.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Niegrzecznej Zimowej Skrzynki 2012 był narzędziem jednorazowego użytku, wydanym podczas Mecha Aktualizacji. Podobnie jak zwykłe klucze, przedmiot ten możliwy był do nabycia w Sklepie Mann Co. i służył do otwierania Niegrzecznych Zimowych Skrzynek 2012. Klucze do Niegrzecznych Zimowych Skrzynek 2012 zmieniły się w zwykłe klucze po 3 stycznia 2013.

Klucz do Grzecznej Zimowej Skrzynki 2012

Backpack Nice Winter Crate Key 2012.png
Klucz do grzecznej zimowej skrzynki 2012
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania niezwykle Grzecznych Zimowych Skrzynek 2012.
Ten klucz nie otwiera Niegrzecznych Skrzynek.

Zamieni się w zwykły klucz po 3 stycznia 2012.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Grzecznej Zimowej Skrzynki 2012 był narzędziem jednorazowego użytku, wydanym podczas Mecha Aktualizacji. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy był do nabycia w Sklepie Mann Co. i służył do otwierania Grzecznych Zimowych Skrzynek 2012. Klucze do Grzecznych Zimowych Skrzynek 2012 zmieniły się w zwykłe klucze po 3 stycznia 2013.

Klucz do RoboSkrzynki Społeczności

Backpack RoboCrate Key.png
Klucz do RoboSkrzynki Społeczności
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwierania zamkniętych RoboSkrzynek Społeczności.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do RoboSkrzynki Społeczności jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym podczas Mechanicznego Boogaloo. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. i służy do otwierania RoboSkrzynkek. W przeciwieństwie do innych specjalnych kluczy, ten nie ma daty ważności. Klucz ten posiada zapakowaną wersję podobną do Sekretnego Saxtona, Losowo Sprezentowany RoboKlucz. Istnieje również inna zapakowana wersja tego przedmiotu, mająca nazwę Sterta RoboKluczy-Prezentów, która działa tak jak pojedyncza zapakowana wersja tego klucza, ale po użyciu pozwala podarować po jednym RoboKluczu każdemu z maksymalnie 23 graczy znajdujących się na serwerze.

Klucz do Letniej Skrzynki Przystawek

Backpack Summer Appetizer Key.png
Klucz do letniej skrzynki przystawek
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania zamkniętych Letnich Skrzynek Przystawek.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Letniej Skrzynki Przystawek jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 2 lipca 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. i służy do otwierania Letnich Skrzynek Przystawek. Letnia Skrzynka Przystawek zawiera jeden przedmiot z pierwszego zestawu przedmiotów Społeczności, oznaczonych Złotą Gwiazdą. Przedmioty te pochodzą z Warsztatu Steam i zostały dodane za pomocą warsztatowego narzędzia do importu przedmiotów.

Klucz do Czerwonej Letniej Lodówki 2013

Backpack Red Summer 2013 Cooler Key.png
Klucz do czerwonej letniej lodówki 2013
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Czerwonej Letniej Lodówki 2013

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Czerwonej Letniej Lodówki 2013 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 10 lipca 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Czerwonych Letnich Lodówek 2013.

Klucz do Pomarańczowej Letniej Lodówki 2013

Backpack Orange Summer 2013 Cooler Key.png
Klucz do pomarańczowej letniej lodówki 2013
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Pomarańczowej Letniej Lodówki 2013

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Pomarańczowej Letniej Lodówki 2013 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 10 lipca 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Pomarańczowych Letnich Lodówek 2013.

Klucz do Żółtej Letniej Lodówki 2013

Backpack Yellow Summer 2013 Cooler Key.png
Klucz do żółtej letniej lodówki 2013
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Żółtej Letniej Lodówki 2013

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Żółtej Letniej Lodówki 2013 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 10 lipca 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Żółtych Letnich Lodówek 2013.

Klucz do Zielonej Letniej Lodówki 2013

Backpack Green Summer 2013 Cooler Key.png
Klucz do zielonej letniej lodówki 2013
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Zielonej Letniej Lodówki 2013

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Zielonej Letniej Lodówki 2013 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 10 lipca 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Zielonych Letnich Lodówek 2013.

Klucz do Turkusowej Letniej Lodówki 2013

Backpack Aqua Summer 2013 Cooler Key.png
Klucz do turkusowej letniej lodówki 2013
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Turkusowej Letniej Lodówki 2013

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Turkusowej Letniej Lodówki 2013 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 10 lipca 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Turkusowych Letnich Lodówek 2013.

Klucz do Niebieskiej Letniej Lodówki 2013

Backpack Blue Summer 2013 Cooler Key.png
Klucz do niebieskiej letniej lodówki 2013
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Niebieskiej Letniej Lodówki 2013

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Niebieskiej Letniej Lodówki 2013 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 10 lipca 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Niebieskich Letnich Lodówek 2013.

Klucz do Brązowej Letniej Lodówki 2013

Backpack Brown Summer 2013 Cooler Key.png
Klucz do brązowej letniej lodówki 2013
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Brązowej Letniej Lodówki 2013

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Brązowej Letniej Lodówki 2013 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 10 lipca 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Brązowych Letnich Lodówek 2013.

Klucz do Czarnej Letniej Lodówki 2013

Backpack Black Summer 2013 Cooler Key.png
Klucz do czarnej letniej lodówki 2013
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Czarnej Letniej Lodówki 2013

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Czarnej Letniej Lodówki 2013 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 10 lipca 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Czarnych Letnich Lodówek 2013.

Klucz do Jesiennej Żołędziowej Skrzynki 2013

Backpack Fall 2013 Acorns Crate Key.png
Klucz do jesiennej żołędziowej skrzynki 2013
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Jesiennej Żołędziowej Skrzynki 2013

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Jesiennej Żołędziowej Skrzynki 2013 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 10 października 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Jesiennych Żołędziowych Skrzynek 2013.

Klucz do Jesiennej Dyniowej Skrzynki 2013

Backpack Fall 2013 Gourd Crate Key.png
Klucz do jesiennej dyniowej skrzynki 2013
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Jesiennej Dyniowej Skrzynki 2013

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Jesiennej Dyniowej Skrzynki 2013 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 10 października 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Jesiennych Dyniowych Skrzynek 2013.

Upiorny Klucz

Backpack Spooky Key.png
Klucz do upiornej skrzynki
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwierania Upiornych Skrzynek.
Zamieni się w zwykły klucz po 11 listopada 2013.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Upiorny Klucz był narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 29 października 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy był do nabycia w Sklepie Mann Co. Służył do otwierania Upiornych Skrzynek. Upiorne Klucze zmieniły się w zwykłe klucze po 12 listopada 2013.

Klucz do Niegrzecznej Zimowej Skrzynki 2013

Backpack Naughty Winter Crate Key 2013.png
Klucz do Niegrzecznej Zimowej Skrzynki 2013
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Niegrzecznej Zimowej Skrzynki 2013.
Ten klucz nie otwiera Grzecznych skrzynek.
Zamieni się w zwykły klucz po 6 stycznia 2014.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Niegrzecznej Zimowej Skrzynki 2013 był narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 20 grudnia 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy był do nabycia w Sklepie Mann Co. Służył do otwierania Niegrzecznych Zimowych Skrzynek 2013. Klucze do Niegrzecznych Zimowych Skrzynek 2013 zmieniły się w zwykłe klucze po 6 stycznia 2014.

Klucz do Grzecznej Zimowej Skrzynki 2013

Backpack Nice Winter Crate Key 2013.png
Klucz do Grzecznej Zimowej Skrzynki 2013
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Grzecznej Zimowej Skrzynki 2013.
Ten klucz nie otwiera Niegrzecznych skrzynek.
Zamieni się w zwykły klucz po 6 stycznia 2014.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Grzecznej Zimowej Skrzynki 2013 był narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 20 grudnia 2013. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy był do nabycia w Sklepie Mann Co. Służył do otwierania Grzecznych Zimowych Skrzynek 2013. Klucze do Grzecznych Zimowych Skrzynek 2013 zmieniły się w zwykłe klucze po 6 stycznia 2014.

Klucz do Wzmocnionej Skrzyni Mann. Co.

Backpack Mann Co. Strongbox Key.png
Klucz do wzmocnionej skrzynki Mann Co.
Narzędzie poziomu 5
Umożliwia otworzenie Wzmocnionej Skrzyni Mann Co.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Wzmocnionej Skrzyni Mann. Co. jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 7 lutego 2014. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Wzmocnionych Skrzyń Mann Co.

Klucz do Skrzynki Zapasów Mann Co.

Backpack Mann Co. Stockpile Crate Key.png
Klucz do skrzynki zapasów Mann Co.
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania zamkniętych Skrzynek Zapasów Mann Co.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Skrzynki Zapasów Mann Co. jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 18 czerwca 2014. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzynek Zapasów Mann Co.

Klucz do Limitowanej Spóźnionej Letniej Skrzynki Mann Co.

Backpack Limited Late Summer Crate Key.png
Klucz do limitowanej spóźnionej letniej skrzynki Mann Co.
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwarcia Limitowanych Spóźnionych Letnich Skrzynek Mann Co.
Limitowane Spóźnione Letnie Skrzynki Mann Co. zawierają limitowane przedmioty dostępne tylko w tych skrzynkach.

Po 13.10.2014 zamieni się w zwyczajny klucz.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Limitowanej Spóźnionej Letniej Skrzynki Mann Co. był narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 25 września 2014. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy był do nabycia w Sklepie Mann Co. Służył do otwierania Limitowanych Spóźnionych Letnich Skrzynek. Klucze do Limitowanych Spóźnionych Letnich Skrzynek zmieniły się w zwykłe klucze po 13 października 2014.

Koniec Trasy - Klucz

Backpack End of the Line Key.png
Klucz do skrzynki aktualizacji społeczności „Koniec trasy”
Narzędzie poziomu 14
Służy do otwarcia Skrzynki Społeczności - Koniec Trasy.
Przedmioty wyjęte z takiej skrzyni przed 5 stycznia 2015 zostaną oznaczone pamiątkowym tagiem fundatora.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Koniec Trasy - Klucz jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 8 grudnia 2014. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Koniec Trasy - Skrzynek Społeczności.

Klucz do Grzecznej Zimowej Skrzynki 2014

Backpack Nice Winter Crate Key 2014.png
Klucz do grzecznej zimowej skrzynki 2014
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Grzecznych Zimowych Skrzynek 2014.
Ten klucz nie otwiera Niegrzecznych Skrzynek.

Po 16.02.2015 zamieni się w zwykły klucz.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Grzecznej Zimowej Skrzynki 2014 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 22 grudnia 2014. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Grzecznych Zimowych Skrzynek 2014. Klucze do Grzecznych Zimowych Skrzynek zmieniły się w zwykłe klucze po 18 lutego 2015.

Klucz do Niegrzecznej Zimowej Skrzynki 2014

Backpack Naughty Winter Crate Key 2013.png
Klucz do niegrzecznej zimowej skrzynki 2014
Narzędzie poziomu 5
Używany do otwierania Niegrzecznych Zimowych Skrzynek 2014.
Ten klucz nie otwiera Grzecznych Skrzynek.

Po 16.02.2015 zamieni się w zwykły klucz.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do Niegrzecznej Zimowej Skrzynki 2014 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 22 grudnia 2014. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Niegrzecznych Zimowych Skrzynek 2014. Klucze do Niegrzecznych Zimowych Skrzynek zmieniły się w zwykłe klucze po 18 lutego 2015.

Klucz Siły Charakteru

Backpack Gun Mettle Key.png
Klucz aktualizacji „Siła charakteru”
Narzędzie poziomu 5
Służy otwierania skrzyń Skrytego Mordercy i Powerhouse.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz Siły Charakteru jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 2 lipca 2015. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń Powerhouse i Skrzyń Skrytego mordercy.

Klucz Przedmiotów Kosmetycznych Siły Charakteru

Backpack Gun Mettle Cosmetic Key.png
Klucz do skrzyni ozdób aktualizacji „Siła charakteru”
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwierania Skrzyń Przedmiotów Kosmetycznych Siły Charakteru

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz Przedmiotów Kosmetycznych Siły Charakteru jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 27 sierpnia 2015. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń Przedmiotów Kosmetycznych Siły Charakteru.

Klucz Inwazji

Backpack Invasion Community Update Key.png
Klucz aktualizacji społeczności „Inwazja”
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia Skrzyni kolekcji Kwarantanna
lub Skrzyni kolekcji Poufne


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz Inwazji jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 6 października 2015. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń kolekcji Kwarantanna i Skrzyń kolekcji Poufne.

Klucz Gargulca

Backpack Gargoyle Key.png
Klucz do skrzyni gargulca
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwierania Skrzyń Gargulca

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz Gargulca jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 28 października 2015. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń Gargulca.

Klucz Śniątecznego Fatum

Backpack Tough Break Key.png
Klucz aktualizacji „Śniąteczne fatum”
Narzędzie poziomu 5
Otwiera skrzynię Pyrolandu
lub Warbird.


Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz Śniątecznego Fatum jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 17 grudnia 2015. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń Pyrolandu i Skrzyń Warbird.

Klucz Przedmiotów Kosmetycznych Śniątecznego Fatum

Backpack Tough Break Cosmetic Key.png
Klucz do skrzyni ozdób aktualizacji „Śniąteczne fatum”
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwierania Skrzyń Przedmiotów Kosmetycznych Śniątecznego Fatum

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz Przedmiotów Kosmetycznych Śniątecznego Fatum jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 17 grudnia 2015. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń Przedmiotów Kosmetycznych Śniątecznego Fatum.

Klucz Przedmiotów Kosmetycznych Kwiecia Majowego

Backpack Mayflower Cosmetic Key.png
Klucz do skrzyni ozdób kwiecia majowego
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwierania Skrzyń Przedmiotów Kosmetycznych Kwiecia Majowego

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz Przedmiotów Kosmetycznych Kwiecia Majowego jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 11 maja 2016. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń Przedmiotów Kosmetycznych Kwiecia Majowego.

Klucz Gęsiej Skórki

Backpack Creepy Crawly Key.png
Klucz do skrzyni gęsiej skórki
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia Skrzyni Gęsiej Skórki

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz Gęsiej Skórki jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 21 października 2016. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń Gęsiej Skórki.

Klucz Skrzyni Przedmiotów Ozdobnych Deszczowego Dnia

Backpack Rainy Day Cosmetic Key.png
Klucz do skrzyni ozdób deszczowego dnia
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwierania Skrzyń Przedmiotów Ozdobnych Deszczowego Dnia

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz Skrzyni Przedmiotów Ozdobnych Deszczowego Dnia jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 15 maja 2017. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń Przedmiotów Ozdobnych Deszczowego Dnia.


Klucz skrzyni ozdób okropieństwa

Backpack Abominable Cosmetic Key.png
Klucz do skrzyni ozdób okropieństwa
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia skrzyni ozdób okropieństwa

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz skrzyni ozdób okropieństwa jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 20 października 2017. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń ozdób okropieństwa.


Klucz skrzyni ozdób uwolnionej bestii

Backpack Unleash the Beast Cosmetic Key.png
Klucz do skrzyni ozdób uwolnionej bestii
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia skrzyni ozdób uwolnionej bestii

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz skrzyni ozdób uwolnionej bestii jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 20 października 2017. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń ozdób uwolnionej bestii.


Klucz skrzyni barw wojennych dżunglowej nagrody

Backpack Jungle Jackpot War Paint Key.png
Klucz do skrzyni barw wojennych dżunglowej nagrody
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia skrzyni barw wojennych dżunglowej nagrody

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz skrzyni barw wojennych dżunglowej nagrody jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 20 października 2017. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń barw wojennych dżunglowej nagrody.


Klucz skrzyni barw wojennych piekielnych nagród

Backpack Infernal Reward War Paint Key.png
Klucz do skrzyni barw wojennych piekielnych nagród
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia skrzyni barw wojennych piekielnych nagród

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz skrzyni barw wojennych piekielnych nagród jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 20 października 2017. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń barw wojennych piekielnych nagród.


Klucz zimowej skrzyni ozdób 2017

Backpack Winter 2017 Cosmetic Key.png
Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2017
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia zimowej skrzyni ozdób 2017

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz zimowej skrzyni ozdób 2017 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 21 grudnia 2017. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Zimowych skrzyń ozdób 2017.


Klucz zimowej skrzyni barw wojennych 2017

Backpack Winter 2017 War Paint Key.png
Klucz do zimowej skrzyni barw wojennych 2017
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia zimowej skrzyni barw wojennych 2017

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz zimowej skrzyni barw wojennych 2017 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 21 grudnia 2017. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Zimowych skrzyń barw wojennych 2017.


Klucz skrzyni ozdób błękitnego księżyca

Backpack Blue Moon Cosmetic Key.png
Klucz do skrzyni ozdób błękitnego księżyca
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia skrzyni ozdób błękitnego księżyca

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz skrzyni ozdób błękitnego księżyca jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 28 marca 2018. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń ozdób błękitnego księżyca.


Klucz skrzyni purpurowego pająka

Backpack Violet Vermin Key.png
Klucz do skrzyni purpurowego pająka
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia skrzyni purpurowego pająka

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz skrzyni purpurowego pająka jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 19 października 2018. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń purpurowego pająka.


Klucz skrzyni barw wojennych Scream Fortress X

Backpack Scream Fortress X War Paint Key.png
Klucz do skrzyni barw wojennych Scream Fortress X
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia skrzyni barw wojennych Scream Fortress X

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz skrzyni barw wojennych Scream Fortress X jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 19 października 2018. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwierania Skrzyń barw wojennych Scream Fortress X.


Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2018

Backpack Winter 2018 Cosmetic Key.png
Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2018
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia zimowej skrzyni ozdób 2018.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2018 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 19 grudnia 2018. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia zimowej skrzyni ozdób 2018.


Klucz do letniej skrzyni ozdób 2019

Backpack Summer 2019 Cosmetic Key.png
Klucz do letniej skrzyni ozdób 2019
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia letniej skrzyni ozdób 2019.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do letniej skrzyni ozdób 2019 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 25 lipca 2019. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Letniej skrzyni ozdób 2019.


Klucz do skrzyni potwornych łupów

Backpack Spooky Spoils Key.png
Klucz do skrzyni potwornych łupów
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia Skrzyni potwornych łupów.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do skrzyni potwornych łupów jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 10 października 2019. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Skrzyni potwornych łupów.


Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2019

Backpack Winter 2019 Cosmetic Key.png
Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2019
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia zimowej skrzyni ozdób 2019.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2019 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 16 grudnia 2019. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Zimowej skrzyni ozdób 2019.


Klucz do zimowej skrzyni barw wojennych 2019

Backpack Winter 2019 War Paint Key.png
Klucz do zimowej skrzyni barw wojennych 2019
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia zimowej skrzyni barw wojennych 2019.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do zimowej skrzyni barw wojennych 2019 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 16 grudnia 2019. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Zimowej skrzyni barw wojennych 2019.


Klucz do letniej skrzyni ozdób 2020

Backpack Summer 2020 Cosmetic Key.png
Klucz do letniej skrzyni ozdób 2020
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia letniej skrzyni ozdób 2020.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do letniej skrzyni ozdób 2020 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 21 sierpnia 2020. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Letniej skrzyni ozdób 2020.


Klucz do skrzyni paskudnej jesieni

Backpack Wicked Windfall Key.png
Klucz do skrzyni paskudnej jesieni
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia skrzyni paskudnej jesieni.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do skrzyni paskudnej jesieni jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 1 października 2020. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Skrzyni paskudnej jesieni.


Klucz do skrzyni barw wojennych Scream Fortress XII

Backpack Scream Fortress XII War Paint Key.png
Klucz do skrzyni barw wojennych Scream Fortress XII
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia skrzyni barw wojennych Scream Fortress XII.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do skrzyni barw wojennych Scream Fortress XII jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 1 października 2020. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Skrzyni barw wojennych Scream Fortress XII.


Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2020

Backpack Winter 2020 Cosmetic Key.png
Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2020
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia zimowej skrzyni ozdób 2020.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2020 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 3 grudnia 2020. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Zimowej skrzyni ozdób 2020.


Klucz do zimowej skrzyni barw wojennych 2020

Backpack Winter 2020 War Paint Key.png
Klucz do zimowej skrzyni barw wojennych 2020
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia zimowej skrzyni barw wojennych 2020.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do zimowej skrzyni barw wojennych 2020 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 3 grudnia 2020. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Zimowej skrzyni barw wojennych 2019.


Klucz do letniej skrzyni ozdób 2021

Backpack Summer 2021 Cosmetic Key.png
Klucz do letniej skrzyni ozdób 2021
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia letniej skrzyni ozdób 2021.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do letniej skrzyni ozdób 2021 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 22 czerwca 2021. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Letniej skrzyni ozdób 2020.


Klucz do skrzyni szkarłatnej skrytki

Backpack Crimson Cache Key.png
Klucz do skrzyni szkarłatnej skrytki
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia skrzyni szkarłatnej skrytki.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do skrzyni szkarłatnej skrytki jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 5 października 2021. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Skrzyni szkarłatnej skrytki.


Klucz do skrzyni barw wojennych Scream Fortress XIII

Backpack Scream Fortress XIII War Paint Key.png
Klucz do skrzyni barw wojennych Scream Fortress XIII
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia skrzyni barw wojennych Scream Fortress XIII.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do skrzyni barw wojennych Scream Fortress XIII jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 5 października 2021. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Skrzyni barw wojennych Scream Fortress XIII.


Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2021

Backpack Winter 2021 Cosmetic Key.png
Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2021
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia zimowej skrzyni ozdób 2021.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2021 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 2 grudnia 2021. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Zimowej skrzyni ozdób 2021.


Klucz do letniej skrzyni ozdób 2022

Backpack Summer 2022 Cosmetic Key.png
Klucz do letniej skrzyni ozdób 2022
Narzędzie poziomu 5
Służy do otwarcia letniej skrzyni ozdób 2022.

Ten przedmiot ma ograniczoną liczbę użyć. Pozostało: 1

Klucz do letniej skrzyni ozdób 2022 jest narzędziem jednorazowego użytku, wydanym w Aktualizacji z 29 lipca 2022. Podobnie jak zwykłe klucze, możliwy jest do nabycia w Sklepie Mann Co. Służy do otwarcia Letniej skrzyni ozdób 2022.


Historia aktualizacji

Aktualizacja z 30 września 2010 (Mann-Konomia)
 • Dodano Klucz do Skrzynki Mann Co. do gry.

Aktualizacja z 20 października 2010

 • Większość narzędzi, włączając klucze, uczyniono wymienialnymi.

Aktualizacja z 17 grudnia 2010 (Australijskie święta)

 • Dodano Klucz do Świątecznej Zimowej Skrzynki.

Aktualizacja z 22 grudnia 2010

 • [Nieudokumentowane] Dodano Klucz Wypychacza Skarpet, który został rozdany wszystkim graczom TF2.

Aktualizacja z 3 stycznia 2011

 • Wszystkie Klucze do Świątecznych Zimowych Skrzynek zostały zmienione w Klucze do Skrzynek Mann Co.

Aktualizacja z 15 kwietnia 2011

Aktualizacja z 23 czerwca 2011

 • [Nieudokumentowane] Cena kluczy w euro(€) została zmniejszona do 1.99, aby odpowiadała cenie w dolarach($).

Aktualizacja z 1 lipca 2011

 • Dodano Klucz do Orzeźwiającej Letniej Lodówki.

Aktualizacja serwera przedmiotów

 • Usunięto Klucz do Orzeźwiającej Letniej Lodówki ze Sklepu Mann Co.
 • Zmieniono wszystkie niewykorzystane Klucze do Orzeźwiających Letnich Lodówek w zwykłe Klucze do Skrzynek Mann Co.

Aktualizacja z 15 grudnia 2011

 • Dodano Klucze do Niegrzecznej i Grzecznej Zimowej Skrzynki.

Aktualizacja z 4 stycznia 2012

 • Usunięto Klucze do Niegrzecznej i Grzecznej Zimowej Skrzynki ze Sklepu Mann Co.
 • Zmieniono wszystkie niewykorzystane Klucze do Niegrzecznych i Grzecznych Zimowych Skrzynek w zwykłe Klucze do Skrzynek Mann Co.

Aktualizacja z 27 czerwca 2012 (Aktualizacja Pyromanii)

 • Dodano Osmalony Klucz.

Aktualizacja z 11 lipca 2012

 • Usunięto Osmalony Klucz ze Sklepu Mann Co.
 • Zmieniono wszystkie niewykorzystane Osmalone Klucze w zwykłe Klucze do Skrzynek Mann Co.

Aktualizacja z 6 września 2012

 • Dodano Jesienny Klucz.

Aktualizacja z 21 września 2012

 • [Nieudokumentowane] Zmieniono wszystkie niewykorzystane Jesienne Klucze w zwykłe Klucze do Skrzynek Mann Co.

Aktualizacja z 26 października 2012 (Spektralne Halloween)

 • [Nieudokumentowane] Dodano Niesamowity Klucz.

Aktualizacja z 20 grudnia 2012 (Mecha aktualizacja)

 • Dodano Klucze do Niegrzecznej i Grzecznej Zimowej Skrzynki 2012.

Aktualizacja serwera przedmiotów

 • Zmieniono wszystkie niewykorzystane Klucze do Niegrzecznych i Grzecznych Zimowych Skrzynek 2012 w zwykłe Klucze do Skrzynek Mann Co.

Aktualizacja z 17 maja 2013 (Mechaniczne Boogaloo)

 • Dodano Klucz do RoboSkrzynki Społeczności.

Aktualizacja z 2 lipca 2013

 • Dodano Klucz do Letniej Skrzynki Przystawek.

Aktualizacja z 10 lipca 2013 (Letnie wydarzenie 2013)

 • Dodano Klucz do Czerwonej, Pomarańczowej, Żółtej, Zielonej, Turkusowej, Niebieskiej, Brązowej i Czarnej Letniej Lodówki 2013.

Aktualizacja z 10 października 2013 (Jesienne wydarzenie 2013)

 • Dodano Klucz do Jesiennej Żołędziowej i Dyniowej Skrzynki 2013.

Aktualizacja z 29 października 2013 (Scream Fortress 2013)

 • Dodano Upiorny Klucz.

Aktualizacja z 12 listopada 2013

 • Zmieniono wszystkie niewykorzystane Upiorne Klucze w zwykłe Klucze do Skrzynek Mann Co.

Aktualizacja z 20 grudnia 2013 (Śnięta 2013)

 • Dodano Klucze do Niegrzecznej i Grzecznej Zimowej Skrzynki 2013.

Aktualizacja serwera przedmiotów

 • Zmieniono wszystkie niewykorzystane Klucze do Niegrzecznych i Grzecznych Zimowych Skrzynek 2013 w zwykłe Klucze do Skrzynek Mann Co.

Aktualizacja z 7 lutego 2014 (Paczka wzmocnionej skrzynki)

 • Dodano Klucz do Wzmocnionej Skrzyni Mann. Co.

Aktualizacja z 18 czerwca 2014

 • Dodano Klucz do Skrzynki Zapasów Mann Co.

Aktualizacja z 25 września 2014

 • Dodano Klucz do Limitowanej Spóźnionej Letniej Skrzynki Mann Co. do Sklepu Mann Co. Dostępny do 13 października 2014.

Aktualizacja z 15 października 2014

 • Usunięto Klucz do Limitowanej Spóźnionej Letniej Skrzynki ze Sklepu Mann Co.
 • Klucze do Limitowanych Spóźnionych Letnich Skrzynek zostały zmienione w Klucze do Skrzynek Mann Co.

Aktualizacja z 13 listopada 2014

 • Zmienione nazwę Klucza do RoboSkrzynki na Klucz do RoboSkrzynki Społeczności.
  • Zaktualizowano także opisy przedmiotów, aby pasowały do nowych nazw.

Aktualizacja z 8 grudnia 2014 (Aktualizacja społeczności „Koniec trasy”)

 • Dodano Koniec Trasy - Klucz.
 • [Nieudokumentowane] Sprzedaż Kluczy Końca Trasy wspiera zespół End of the Line.

Aktualizacja z 22 grudnia 2014 (Śnięta 2014)

 • Dodano Klucze do Niegrzecznej i Grzecznej Zimowej Skrzynki 2014.

Aktualizacja serwera przedmiotów

 • Usunięto Klucze do Niegrzecznej i Grzecznej Zimowej Skrzynki 2014 ze Sklepu Mann Co.
 • Zmieniono Klucze do Niegrzecznych i Grzecznych Zimowych Skrzynek 2014 w zwykłe Klucze do Skrzynek Mann Co.

Aktualizacja z 2 lipca 2015 (Siła charakteru)

 • Dodano Klucz Siły Charakteru.

Aktualizacja z 27 sierpnia 2015

 • Dodano Klucz Przedmiotów Kosmetycznych Siły Charakteru.

Aktualizacja z 6 października 2015 (Aktualizacja społeczności „Inwazja”)

 • [Nieudokumentowane] Dodano Klucz Inwazji.

Aktualizacja z 28 października 2015 (Scream Fortress 2015)

 • Dodano Klucz Gargulca.

Aktualizacja z 17 grudnia 2015 (Śniąteczne fatum)

 • Dodano Klucz Śniątecznego Fatum.
 • Dodano Klucz Przedmiotów Kosmetycznych Śniątecznego Fatum.

Aktualizacja z 11 maja 2016

 • Dodano Klucz Przedmiotów Kosmetycznych Kwiecia Majowego.

Aktualizacja z 21 października 2016 (Scream Fortress 2016)

 • Dodano Klucz Gęsiej Skórki.

Aktualizacja z 15 maja 2017 (Paczka deszczowego dnia)

 • Dodano Klucz Skrzyni Przedmiotów Ozdobnych Deszczowego Dnia

Aktualizacja z 20 października 2017 (Piekło w dżungli)

 • Dodano klucz skrzyni ozdób okropieństwa.
 • Dodano klucz skrzyni ozdób uwolnionej bestii.
 • Dodano klucz skrzyni barw wojennych dżunglowej nagrody.
 • Dodano klucz barw wojennych piekielnych nagród.

Aktualizacja z 21 grudnia 2017 (Śnięta 2017)

 • Dodano klucz zimowej skrzyni ozdób 2017.
 • Dodano klucz zimowej skrzyni barw wojennych 2017.

Aktualizacja z 28 marca 2018 (Paczka błękitnego księżyca)

 • Dodano klucz skrzyni ozdób błękitnego księżyca.

Aktualizacja z 13 lipca 2018

 • [Nieudokumentowane] Zablokowano możliwość otwierania Skrzynek Mann Co. i używania Kluczy do skrzynek Mann Co. przez graczy z Belgii i Holandii.

Aktualizacja z 19 października 2018 (Scream Fortress 2018)

 • Dodano klucz skrzyni purpurowego pająka.
 • Dodano klucz skrzyni barw wojennych Scream Fortress X.

Aktualizacja z 19 grudnia 2018 (Śnięta 2018)

 • Dodano klucz do zimowej skrzyni ozdób 2018.

Aktualizacja z 25 lipca 2019 (Letnia paczka 2019)

 • Dodano klucz do letniej skrzyni ozdób 2019.

Aktualizacja z 10 października 2019 (Scream Fortress 2019)

 • Dodano Klucz do skrzyni potwornych łupów.

Aktualizacja z 16 grudnia 2019 (Śnięta 2019)

 • Dodano Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2019.
 • Dodano Klucz do zimowej skrzyni barw wojennych 2019.

Aktualizacja z 21 sierpnia 2020 (Letnia paczka 2020)

 • Dodano klucz do letniej skrzyni ozdób 2020.

Aktualizacja z 1 października 2020 (Scream Fortress 2020)

 • Dodano Klucz do skrzyni paskudnej jesieni.
 • Dodano klucz do skrzyni barw wojennych Scream Fortress XII.

Aktualizacja z 3 grudnia 2020 (Śnięta 2020)

 • Dodano Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2020.
 • Dodano Klucz do zimowej skrzyni barw wojennych 2020.

Aktualizacja z 22 czerwca 2021 (Letnia paczka 2021)

 • Dodano Klucz do letniej skrzyni ozdób 2021.

Aktualizacja z 5 października 2021 (Scream Fortress 2021)

 • Dodano Klucz do skrzyni szkarłatnej skrytki.
 • Dodano Klucz do skrzyni barw wojennych Scream Fortress XIII.

Aktualizacja z 2 grudnia 2021 (Śnięta 2021)

 • Dodano Klucz do zimowej skrzyni ozdób 2021.

Aktualizacja z 29 lipca 2022 (Letnia paczka 2022)

 • Dodano Klucz do letniej skrzyni ozdób 2022.

Nieużyta zawartość

 • Początkowo skrzynie Siły charakteru miały mieć własne, oddzielne klucze, zamiast korzystać z jednego wspólnego.
  • Zdjęcia plecaków tych kluczy zostały później dodane w aktualizacji Śniąteczne Fatum.
 • W plikach gry nadal można znaleźć model Klucza aktualizacji społeczności „Inwazja”, pomimo tego iż nigdzie nie jest on używany.

Ciekawostki

 • Ikona klucza w plecaku jest zrzutem ekranu jego modelu. Model nie został wydany w VPK, ale jego tekstury są zaprezentowane.
  • To samo dotyczy Klucza do skrzyni ozdób aktualizacji „Siła charakteru”, Klucza do skrzyni ozdób aktualizacji „Śniąteczne fatum”, Klucza do skrzyni gargulca, Klucza do skrzyni barw wojennych dżunglowej nagrody i Klucza do skrzyni barw wojennych piekielnych nagród.
 • Twórcy przedmiotów wydanych w jakiejkolwiek specjalnej skrzyni (np. Grzecznej Zimowej Skrzynce, Osmalonej Skrzynce, Jesiennej Skrzynce, itd) otrzymali Klucze do tych skrzyń w jakości Autora. Klucze te zostają zwykle zmienione po wydarzeniu w Klucze do Skrzynki Mann Co. (Autora), wraz z pozostałymi zwykłymi kluczami z danego wydarzenia.
 • Klucze zwane są pierścieniami dekodującymi w kodzie gry.

Galeria

Zobacz też

Przypisy

 1. Wesley Yin-Poole, Niderlandy ogłaszają iż niektóre skrzynki to hazard (angielski), Eurogamer.net, 19 kwietnia 2018
 2. Stephen Winson, Dlaczego klucze stały się walutą w Team Fortress 2 (angielski), Memory Insufficient
 3. Klucz do Skrzynki Mann Co., Rynek Społeczności