Mannorobik

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Taniec: Rozmowa między twoim ciałem i duszą
Strona aktualizacji Śniątecznego Fatum - reklama wydawnicza Mannrobiku

Mannrobik (oryg. Mannrobics) jest drwiną akcji dla wszystkich klas. Drwina ta składa się z różnych wypadów ramion, z kilkoma opcjonalnymi animacjami: pierwszorzędny i drugorzędny atak wykona dwie różne animacje (animacja klaskania jest wspólna dla wszystkich klas). Treningowi towarzyszy syntetyzowany rytm. Wyłączenie drwiny zakończy pozowanie gracza i przywróci go do domyślnej pozycji stojącej.

Każdy inny gracz (włącznie z botami) niezależnie od zespołu czy też właściciela drwiny może dołączyć do gracza, który "trenuje" stojąc blisko niego, a następnie wciskając przycisk akcji. Inni gracze będą widzieć ikonę nad głową osoby tańczącej, który wskazuje, czy drwina jest aktywna. W przeciwieństwie do innych drwin partnerskich, trening aerobiku może zostać rozprzestrzeniony przez graczy na cały serwer, nawet jeśli pierwotny właściciel przestanie tańczyć. Nie jest ona ograniczona do dwóch graczy.

Dla linii dialogowych wypowiadanych przez poszczególne klasy, proszę odnieść się do odpowiednich stron drwin dla każdej klasy.

Wiedo

Demonstracja

Historia aktualizacji

Aktualizacja z 17 grudnia 2015 (Śniąteczne Fatum)

  • Mannrobik został dodany do gry.

Galeria

Ciekawostki

  • Muzyka grana podczas wykonywania drwiny oparta jest na "National Championship Aerobic Theme" autorstwa Ty Parr. Niektóre z ruchów wykonywanych przez klasy są oparte na ruchach tanecznych, które można zobaczyć w teledysku "Crystal Light National Aerobic Championship - 1988".
  • Szpieg wykona "spycraba" ("szpiegokraba") podczas korzystania z drwiny, nawiązując do drwiny Szpiega "spycrab".
  • Skaut czasami wypowie zdanie: "Don't you do it, don't you stop believing in them dreams." (Nie rób tego, nie możesz przestać wierzyć w marzenia.) podczas drwiny. Jest to nawiązanie do popularnego filmu "Just Do It!" (Po prostu zrób to!) autorstwa Shia LaBeouf.