Poznej Medica

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Poznej Medica
Meet the Medic Titlecard
Info o videu
Vydáno: 23. června 2011
Délka: 4:09

Meet the Medic je krátké video z Poznej tým série, představující Medica. Video bylo vydáno v Über Aktualizaci Na konci videa je krátká ukázka, že od dneška je Team Fortress 2 zdarma.

Spekulace

V Březnu 2011, uživatel "Political Gamer" navštívil centrálu Valve v Bellevue v Washingtonu, a potvrdil produkci Poznej Medica. [1]. Vzali fotografie z plakátů v Valve HQ, líčící Medica stojícího mezí letícími holubicemi.[2]

Komiks Poznej režiséra, vydaná zároveň s Replay Updatem 5. května 2011, představující stránku, která zobrazovala Administrátorku u jejího kontrolního panelu, s obrázkem Medica obklopeného holubicemi na jedné z obrazovek.

8. června 2011 v patchi pro Team Fortress 2 byl vydána a zahrnuta aktualizace která umístila do holubice do různých míst ve Valve mapách. Holubice exploduje při kontaktu, ale neudílejí poškození hráčům. 17. Června 2011 v další záplatě byl vydán druhý model animace holubic. Později toho dne byl vzhled stránky oficiálního blogu aktualizován tak, že představoval tři holubice sedící na titulním praporu, který byl pokryt ptačím trusem. Každá holubice odkazovala na jednu ze tří skrytých stránek líčící zchátralou nemocnici, prázdnou nemocniční čekárnu a lékařskou ordinaci.

Část zchátralé nemocnice z prvního skryté stránky mohla být viděna v pozadí Medicově stránky na oficiálních stránky, plně modelovanou.

20. června 2011 byl Poznej Medica potvrzen Oficiálním Blogem TF2 a bylo oznámeno, že jeho vydání je shodné s Über Updatem, plánovanou na 23. červen 2011.[3] Holubice, které seděly na titulním praporu Oficiálního Blog TF2 byly odstraněny, kvůli re-designu stránky.

Galerie

Drobnosti

  • Nemocnice viděna na skrytých stránkách odpovídá Pacific Medical Center v Beacon Hill sousedícím se Seattlem ve Washingtonu, blízko ředitelství Valve.

Zhlédněte také

Reference

  1. "Zpátky z Valve" na Uživatelském Steam Fóru, Political Gamer, publikováno 22. Března 2011. Zpřístupněno 18. Června 2011.
  2. "Videogame.it Valve HQ článek publikovaný 1. Dubna 2011. Zpřístupněn 20. Června 2011.
  3. "Über Update, Den první", který, publikoval TF2 Tým na Oficiánlním Blogu TF2 20. června 2011. Zpřístupněn 21. června 2011.