Poznajcie Medyka

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ten artykuł opisuje film. Aby zobaczyć drwinę, zobacz Poznajcie Medyka (drwina)
Poznajcie Medyka
Karta tytułowa klasy Medic
Informacje o filmie
Data wydania: 23 czerwca 2011
Czas trwania: 4:09

Wersja wstępna

W Marcu 2011 roku, użytkownik "Political Gamer" odwiedził siedzibę Valve w Bellevue, Waszyngtonie, i potwierdził wyprodukowanie Poznajcie Medyka. Zrobił on zdjęcie plakatu w siedzibie Valve, przedstawiające medyka pozującego obok kilku lecących gołębi.[1]

Komiks Poznajcie Reżysera, wydany razem z Powtórkową aktualizacją 5 Maja 2011, przedstawiał na 10 stronie Administratorkę przy jej panelu kontrolnym, z kilkoma zdjęciami z Poznajcie Medyka.

8 Czerwca 2011, dodano do Team Fortress 2 aktualizację, która dodała kilka gołębi na oficjalnych mapach Valve. Gołębie wybuchają przy jakimkolwiek kontakcie, jednak nie ranią one graczy. 17 Czerwca 2011, wydano dodatkową aktualizację, która zawierała drugi model gołębia oraz animację lotu.Później tego samego dnia, wygląd Oficjalnego Blogu TF2 został zmieniony na przedstawiający 3 gołębie siedzące na głównym banerze, który był pokryty ptasimi odchodami. Każdy gołąb prowadził do innego ukrytego obrazu, które przedstawiały zniszczony szpital, pustą poczekalnię w szpitalu oraz biuro doktora.

Część zniszczonego szpitala można zobaczyć na oficjalnej stronie o Medyku, w pełni wymodelowany.

20 Czerwca 2011, Poznajcie Medyka został potwierdzony przez Oficjalny Blog TF2, a jego premiera została ogłoszona równolegle z Überową Aktualizacją, by wydać go 23 Czerwca.[2] Gołębie na oficjalnym blogu zostały usunięte z powodu zmiany stylu strony.

Transkrypcja

Galeria

Uwagi

 • Szpital na jednym z ukrytych obrazków przypomina Pacific Medical Center w dzielnicy Beacon Hill w Seattle w Waszyngtonie, niedaleko siedziby Valve.
 • Tajemniczą kobietę, przypominającą Panią Pauling można zobaczyć przez szybę podczas 0:56 sekundy oraz 1:22.
 • Podczas 1:03 minuty filmu można zobaczyć całą zawartość lodówki: 3 serca, kanapkę, 3 butelki Red Shed beer, głowę szpiega z BLU (żywą), baterię dla jego głowy, oraz popielniczkę na jego papierosy.
 • Podczas procedury grubego, można zobaczyć jego X-ray, który pokazuje bombę łożoną w jego ciele. Ta sama bomba może być zauważona w wiadrze za medykiem, a także na karcie tytułowej "Poznajcie Medyka".
 • Mimo że Szybki Lek nie może dawać niezniszczalności w grze, w Poznajcie Medyka, dokonano tego poprzez aktywowanie Übercharge na grubym. Czwartego dnia aktualizacji wyjaśniono, że pierwszy Übercharge Szybkiego leku pokazany w filmie dał Grubemu niezniszczalność na stałe.
 • W poczekalni na filmie, można zobaczyć Pyro czytającego magazyn, przedstawiającego komiks Obelga, która zrobiła "Mistrza Sikwondo" ze Snajpera. na tylnej okładce.
 • Na krótki czas przed Überową aktualizacją, czasami z zabitych Skautów wylatywały gołębie. Nawiązywało do finałowej anegdoty w filmie, w której Archimedes zostaje w środku klatki piersiowej Skauta po jego operacji.
 • Jeden z Gołębi nazywa się "Archimedes", tak samo jak Grecki matematyk, fizyk, inżynier, wynalazca oraz astronom.
 • Minigun Grubego można zobaczyć w tle kilku zdjęć sali operacyjnej, oparty na własnych noszach.
 • Końską dawkę Medyka można zobaczyć pod wiadrem z bombą.

Wycięte sceny

W 11 lipca 2011 Zespół TF2 napisał artykuł o kilku wyciętych scenach z Poznaj Medyka na oficjalniej stronie. [1]

Nie zginiesz na mnie! Mój ciemny Moment
Zabij mnie Tworzenie Bogów

Powiązania

Zobacz też

Odniesienia

 1. "Videogame.it Valve HQ Article Ogłoszono 1 kwietnia 2011 roku. Dostepny 20 czerwca 2011.
 2. "The Über Update, Day One", TF2 Team, TF2 Official Blog, napisano 20 lipca 2011. Dostępny 21 lipca 2011.