Poznajcie Medyka

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Ten artykuł dotyczy drwiny. Film o tym samej nazwie można znaleźć tu.
Każdą okazję można spędzić w patetycznej atmosferze wraz z Poznajcie Medyka, oryginalną drwiną pozwalającą na uświetnienie niemalże każdej, nawet najbardziej trywialnej rzeczy w akompaniamencie niebiańskich promieni, anielskich pieśni i gromady gołębi.
Poznajcie Medyka - notka prasowa

Poznajcie Medyka to przedmiot slotu akcji przeznaczony dla Medyka. Po aktywacji Medyk przybiera bohaterską pozę wraz z bronią drugorzędową czemu towarzyszy jasne światło oraz otaczające go gołębie. Charakterystyczna jest również pieśń chóru pieczętująca całą drwinę.

Poza przypomina kilka z ujęć filmu Poznajcie Medyka, a zwłaszcza to ostatnie przedstawiające Medyka tryumfującego na stosie martwych Żołnierzy.

Demonstracja

Historia uaktualnień

Aktualizacja z 23 czerwca 2011 (Überowa Aktualizacja)

  • Dodano drwinę do gry.

Aktualizacja z 27 czerwca 2011

  • Zaktualizowano drwinę do możliwości nazwania.

Aktualizacja z 13 października 2011 (Mannrocznica)

  • [Nieudokumentowane] Drwinę można znaleźć losowo podczas gry.

Błędy

  • Wykonywanie drwiny podczas przebywania w wodzie do poziomu talii postaci wywołuje donośny odgłos gołębi kłębiących się pod wodą.
  • Wykonywanie drwiny w trybie Średniowiecznym powoduje że Medyk przedstawia ją wraz z bronią w którą jest obecnie wyposażony. Jest to źródłem błędów, zaś jednymi z efektów ubocznych są te które towarzyszą używaniu Amputatora lub Überpiły jeśli znajdują się na stanie gracza.
  • Posiadanie drwiny może powodować że film powtórkowy będzie przedstawiał zarówno aurę jak i odgrywał dźwięk towarzyszący drwinie wokół gracza (niezależnie od klasy użytej w filmie).
  • Gołębie mogą niekiedy utknąć na drzwiach (na przykład tych obecnych w szafkach zaopatrzeniowych). Znikną dopiero wtedy gdy ktoś inny je otworzy.

Galeria

Zobacz też