Panna Pauling

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Panna Pauling
A właśnie: panie DeGroot? Szefowie pańskiego przyjaciela złożyli mu taką samą ofertę.
Panna Pauling prowokuje wojnę pomiędzy Tavishem DeGrootem i Jane'em Doe

Panna Pauling jest lojalną asystentką Administratorki. Do jej obowiązków należy m.in. składanie raportów o nietypowych badaniach środowiskowych, zamawianie transportów pewnych dóbr oraz otwieranie kanałów komunikacyjnych. Podczas jednego z takich badań Panna Pauling odkryła przyjaźń Demomana z RED i Żołnierza z BLU, co zostało zgłoszone Administratorce. Panna Pauling ogólnie stosuje się do poglądów jej szefowej ze strachu przed wywołaniem jej gniewu, nawet jeżeli niekoniecznie osobiście się z nimi zgadza. Gdy zapytana przez Administratorkę co dokładnie przyjaciele robią, odpowiada "Ee. Idą na łyżwy...oglądają katalogi z broniami....czasami po prostu rozmawiają..." Stwierdza, że Administratorka "nie jest taka zła, jeśli ją poznasz."

Z rozkazu swojej szefowej osobiście dostarczyła kilka broni niepewnego pochodzenia z firmy Mann Co. Żołnierzowi i Demomanowi w zamian za przysięgę zabicia tego drugiego.

We wpisie na blogu z dnia 22 grudnia 2010 (angielski) Administratorka stwierdza, iż Panna Pauling podarowała Klucze Upychacza Skarpetek podczas świąt wszystkim posiadaczom Team Fortress 2, podczas gdy Administratorka jest tym faktem obrzydzona.