Pile o' Gifts

From Team Fortress Wiki
Jump to: navigation, search
Simple. Simple. One for me.
The Sniper on gifts

Pile O' Gifts je použitelný předmět, který při použití obdaruje 23 hráčů na jednom serveru náhodným předmětem. Pile O' Gifts může být použit pouze jednou a upozorní všechny hráče na serveru o štědrosti osoby, která jej použila.

Pile O' Gifts je funkčně shodný s Secret Saxtonem, ale daruje dárky 23 hráčům, narozdíl od jednoho. Momentálně nelze Pile O' Gifts obdržet přes systém náhodného nalezení předmětů ani skrz craftování.

Jestliže má server limit hráčů větší než 24, bude obdarováno prvních 23 hráčů, kteří se připojili na server. Pokud má server menší limit než 24, obdaruje hráče pouze jedním předmětem. Jako se Secret Saxtonem, není možné aby hráč získal dárek pro sebe.

Obsah

Předmět obdržený srkz Pile O' Gifts má standardní text "Gifted From: Player Name" pod popisem předmětu, stejně jako předmět zabalený gift wrapem. Jakýkoliv předmět nalezený přes systém nalezení náhodného předmětů je možné získat z Pile O' Gifts, tím je obdržení dárku jakoby volné nalezení předmětu. Všechny dárky lze vyměnit a použít při craftování.

Ceny

V porovnání se zakoupením Secret Saxton z obchodu platbou s £ spíše než s $/€, je momentálně levnější koupě 23 Secret Saxtonů - £13.57 vs. £14.99 za Pile O' Gifts. Při platbě s $/€, hráč obdrží většinovou slevu, skoro 15%, na rozdíl od slevy něco přes 10% při platbě s £.

Aby byl poměr £/$ cen Secret Saxtonu spravedlivý, cena Pile O' Gifts by musela být 20 × £0.59 = £11.80. Nicméně, tímto by byla dána šance hráčům obdržet více předmětu než ostatní, na rozdíl od Pile O' Gifts, který obdaruje všech 23 hráčů po jednom předmětu

Ukázka

Zhlédněte také